Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

kalabria hotel calagena

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kalabria hotel calagena

czy naprawdę nikt nie był w hotelu calagena w kalabrii

Też wybieram się do tego hotelu od 5.08 w ramach oferty Triady 7+7
    Przekopałem cały Internet i jedyne co znalazłem to włoską stronę hotelu
    www.calaghena.com wygląda ciekawie.

Komentarz

my jedziemy we wrześniu.będziemy wdzięczni o relację po powrocie.miłego pobytu.

Komentarz

Zajrzyj na strony:www.calalungahotelclub.it lubwww.holidaycheck.de.Można tez znaleźć w Google.i na forum szukaj- pod Calalunga w treści.Pozdr.

Komentarz

Sorry! Nie zauważyłam że chodzi o hotel Calagena,ale na podanych stronach też coś się znajdzie :-&

Komentarz

Chce uspokoić wszystkich, ktorzy wybierają się do Calgheny! Byłam na tygodniowych wakacjach w czerwcu i było super! Opcja all.inc. rzeczywiście full wypas. Jedzonko pycha i dużo. Obiekt przepieknie polożony , obsługa na wysokim poziomie- z jednym zastrzeżeniem -nieznajomość języków. Poza recepcją nie można sie dogadac w żadnym innym języku poza włoskim ( dlatego warto zabrać mini rozmówki) Co do pokoi to w zasadzie bungalowy ale bardzo czyste, z indywidualna klimatuzacją.Codzienne sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli.
            Na plaży polecam barmana -Mariano- robi pyszny aperitiff. Dobrze mieć ze soba obuwie do pływania - kamyki na dnie. Można bezpłatnie pobierać nauki pływania na desce. Bylismy z 6 letnia córką, dla dzieci funkcjonuje miniclub. Można tam zostawić dziecko a samemu w tym czasie pograc w minigolfa lub postrzelac z łuku. Jest fajny plac zabaw.Co wieczór po kolacji dla dzieci program animacyjny do 21. Potem dla dorosłych. Mieliśmy obawy przed wyjazdem bo na zdjęciach hotel prezentował sie po prsotu fantastycznie ale nigdzie nie było opinii na jego temat. Obawy okazały sie bezpodstawne. Wrócliśmy zadowoleni.

Komentarz

no to super.bardzo dziękujemy za info.

Komentarz

bardzo proszę o wrażenia z pobytu w hotelu calagena.

Komentarz

odnosnie ALL INCLUSIVE: jakie napoje alkoholowe / niealkoholowe wchodza w gre? bo widzialem jedynie informacje typu: piwo wino a gdzie indziej lokalne napoje alkoholowe :/ druga sprawa nie rozumiem jak to jest ze posiada bar na plazy ale Plaza jak widzialem jest oddalna ok 1,5-2km od hotelu, maja tam wlasny bar i czesc plazy? bede wdzieczny za odpowiedz

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X