Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

7+7 Kalabria z Triady

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• 7+7 Kalabria z Triady

Witam wykupiłem wycieczkę 7+7 z Triady objazd po południowych Włoszech na początku września. Jesli byłaby osoba chętna opowiedzieć, czy warto tam jechać, to byłbym bardzo wdzięczny Zależy mi glownie na tym, czy objazdówka jest ciekawe, czy w Rzymie widzi sie te najważniejsze wejscia, gdzie się zatrzymuje na dłużej w Rzymie, jak inne miejsca objazdu np. Neapol? Czy hotele na trasie są w miarę dobre (babka mówiłą, że w większości w zeszłym roku były w tych hotelach nawet baseny - ale biorę poprawkę, że ona do końca nie musi wiedzieć co mówi) i czy da sie w nich najeść. Opróćz tego jaka jest pogoda na Kalabri na początku września, ja wyjeżdżam 6.09. I czy warto wykupić oprócz tego wycieczkę na Etnei i Teorminie i jaki jest tego koszt? Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!!!! Szeks

czy duzo zaplaciles?i czy lecisz tam samolotem?My sklaniamy sieku ofercie rainbow tours w tym terminie ale sami nie wimey jak to wyglada?i czy program wycieczki bardzo sie rózni miedzy tymi biurami?

Komentarz

Nie znam oferty Rainbow. Teraz w Triadzie naprawdę oplaca się kupować, cena zależy od terminu i hotelu w części pobytowej. Ale 7+7 nie wychodzi wcale najdrozej, porównać można to do 14 dni wypoczynku i dwóch tańszych wycieczek fakultatywnych. W tym hotelu co wybraliśmy tj. Villagio Estella pod koniec sierpnia nie było już miejsc, a na pierwszy tydzień września zarezerwowaliśmy ostatnie miejsca, więc zainteresowanie jest spore i po tym mozna też wyciagać odpowiednie wnioski.
      A co do Triady to pomysł na wczasy z nimi jest taki, żeby lecieć nie dalej niż do Turcji i wtedy powinno być ok

Komentarz

Co do Triady, to rzeczywistoisc chyba wyglada tak- Triada to marka niczym Fiat, TUI jak Volkswagen, więc mniej niezawodny. Ale jakos ludzie jezdza tymi Fiatami. Mnie natomiast ciekawi, co z obiecanymi przez zarowno przez tania Triadę jak i dosc drogi Rainbow polaczeniami lotniczymi Primacharterem z Wawy, Katowic i Pozanania do Reggio Calabria, obslugujacymi turystow zarowno do Kalabrii jak i na Sycylie. Czy sie wywiążą ? Bo sprzedac oferte latwiej, zreszta na etapie zalatwiania przewoznika, lotniska lokalnego, wywiazac sie trudniej. Pogoda bywa kaprysna w Kalabrii we wrzesniu, ale w Chorwacji czy Tunezji podobnie, nie mozna z gory byc pesymista.

Komentarz

Wykupiłyśmy z koleżankami Tour Italia z tym że w lipcu, wrażeniami będziemy mogły podzielić się po powrocie.
          Pozdrawiam

Komentarz

Koszt to 3.000zł od osoby
            (w cenie koszty przelotu, opłaty lotniskowe, dopłaty paliwowe, śniadania i obiadokolacje na trasie przejazdu w hotelach 3*, pobyt w hotelu 4* z all)
            do tego należy doliczyć jakieś 120 euro na wstępy do zwiedzanych obiektów.

Komentarz

~Szeks napisał(a): > Witam wykupiłem wycieczkę 7+7 z Triady objazd po południowych > Włoszech na początku września. Jesli byłaby osoba chętna > opowiedzieć, czy warto tam jechać, to byłbym bardzo wdzięczny > Zależy mi glownie na tym, czy objazdówka jest ciekawe, czy w > Rzymie widzi sie te najważniejsze wejscia, gdzie się zatrzymuje > na dłużej w Rzymie, jak inne miejsca objazdu np. Neapol? > Czy hotele na trasie są w miarę dobre (babka mówiłą, że w > większości w zeszłym roku były w tych hotelach nawet baseny - > ale biorę poprawkę, że ona do końca nie musi wiedzieć co mówi) > i czy da sie w nich najeść. > > Opróćz tego jaka jest pogoda na Kalabri na początku września, > ja wyjeżdżam 6.09. > > I czy warto wykupić oprócz tego wycieczkę na Etnei i Teorminie > i jaki jest tego koszt? > > Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!!!! > > Szeks Po kolei-byłam na tej wycieczce na przełomie IX i X,pogoda idealna,takie polskie lato,słonko bez potwornych upałów.Tylko w Neapolu była burza (w nocy)a na Wezuwiuszu-zimno (bo wysoko!).Objazd jest b.ciekawy.W Rzymie widzi się w te 2 dni to,co najważniejsze.Neapol jest dość straszny,ale zobaczyć warto.Oby trafił pan na pilotkę p.Ninę Tekieli-równa babka.Hotele mieszczą się w standardzie.Jeden poważny minus to głodowe śniadanka-radzę się zaopatrywać dodatkowo.Aha,brudne plaże na objeździe.My wypoczywałyśmy w Montepaone Lido,tam było czysto.

Komentarz

A jakie są pory wstawania i ile czasu spędza się w autokarzecz. Czy nie jest tak, że więcej się jedzie niż zwiedza?

Hotele na trasie są nad morzem, bo tak wynika z wypowiedzi? i, czy na objeździe obiadokolacje są w formie bufetu?

Pozdrawiam!

Komentarz

~gośććć napisał(a):

> A jakie są pory wstawania i ile czasu spędza się w
                  > autokarzecz. Czy nie jest tak, że więcej się jedzie niż
                  > zwiedza?
                  >
                  > Hotele na trasie są nad morzem, bo tak wynika z wypowiedzi? i,
                  > czy na objeździe obiadokolacje są w formie bufetu?
                  >
                  > Pozdrawiam!

Chyba raz czy dwa wstawaliśmy o 6,w pozostałe dni później.Długo trwa jazda z Kalabrii do Rzymu,ale nie jedzie się non-stop,po drodze-zwiedzanie i przerwa na obiadek.To nie jest uciążliwa wycieczka,chociaż jest dużo zwiedzania (ale o to nam wszak chodzi Byłam z osobą 73letnią i wróciła zadowolona,jak gwizdek,ja zreszta też.
                  Większość hoteli jest nad morzem,oczywiście nie ten pod Rzymem.W Neapolu na 100% był hotel z basenem (tak,jak pisałam-plaża brudna),nie pamiętam,czy w pozostałych były baseny,bo nie zwracałam uwagi.
                  Kolacje były serwowane.
                  Dodam jeszcze,że warto wykupić fakultet do Arbelobello a przed przejazdem Costierą Amalfitaną zażyć aviomarin Aha,kto nie wie-we Włoszech mają inne gniazdka!Adaptory do kupienia na miejscu,ewent. do wypożyczenia w hotelu.

Komentarz

Witam,
                    byłam w ubiegłym roku na Tour Italia z Triadą. Mieliśmy więcej szczęścia z przewodnikiem, nam trafiła się pani Nina Tekieli i dzięki niej bartdzo miło wspominam ten wyjazd, jest wspaniałą pilotką, wiem co mówię bo w tym roku będąc na Sycylii niestety nie mieliśmy już tyle szczęścia z pilotką. Jeśli traficie na panią Ninę, czego wam serdecznie życzę, to powinniście być zadowoleni. Objazd jest dość intensywny, ale naprawdę warto.
                    pozdrawiam

Komentarz

Byłam w lipcu 2009 na Tour Italia + Kalabria. Pilotem była Pani Nina, dzięki której wszysytko było wspaniale zorganizowane, na czas i bezproblemowo. Wszyscy byli zadowoleni. Tour obejmuje ok 2600 km (w 7 dni), więc trzeba się nastawić na wiele godzin w autokarze i wiele godzin na nogach podczas zwiedzania, jednak zapewniam - widoki warte są bolących stóp
                      Kolejne 7 dni pobytu też były bardzo udane, ale ponieważ było kilka hoteli do wyboru, to i każdego wrażenia mogą być różne. Pogoda słoneczna, morze słone nic tylko wypoczywać.
                      Pozdrawiam

Komentarz

Czesc!!moge odpowiedziec na pare pytan tz.na to o pogodzie na kalabrii we wrzesniu , o Etnei i Taorminie....a wiec co do pogody to ja mieszkam na kalabri od 15 lat i wrzesien zazwyczaj jest miesiace cieplym ,lecz czasem zdazaja sie deszcze wiec warto sie przygotowac(zazwyczaj nie trwaja wiecej niz pare godzin lub pada w nocy)Ja osobiscie polecam zawsze moim turystom zwiedzenie Taorminy i wjazd na etna....Taormina jest bajeczna miejscowoscia warta zwiedzenia....a jadac na Etne pamietajcie zabrac cos cieplego bo strasznie wieje i mozna zmarznac...A tak na marginesie jesli wam zaproponuja wycieczke na Wyspy Liparyjskie to zapraszam jest super....a jesli na trasie macie rowniez Tropea to zapraszam na moja strone mozecie popatrzec na zdjecia i video i poczuc klimaty Kalabrii....www.abctropea.com MILYCH WAKACJI !!!!!!

Komentarz

Jeśli coś ma wspolnego z Triadą to nie może być dobre. Bylem z Triadą na 7+7 w Grecji. Był to mój pierwszy i ostatni wyjazd z tym biurem. Nie chce mi się rozpisywać bo mógłbym napisać sporo na temat tej wycieczki ale powinno Wam wystarczyć to, że na 7 dni podóży autokarem przez 6 dni nie działała klimatyzacja (upał 38 stopni). generalnie na wszystkim oszczędzają: hotele z karaluchami i szczurami, jedzenia baaaaardzo malo. Trzeba się dozywiać samemu.

Pozdrawiam
                          M.

Komentarz

Do Mar.cin

A ja byłam z Triadą w Jordanii i było super. Hotele bardzo dobre, autokar z klimą i dużo dobrego jedzenia . Takze z Triadą nie tylko jest żle.

Komentarz

Właśnie wróciłem z Tour Italia 15-22 maj 2010 Pilotem była Pani Nina, dzięki której wszysytko było wspaniale zorganizowane, na czas i bezproblemowo. Naprawdę rewelacja , jeszcze raz ją gorąco pozdrawiamy. Wszyscy byli zadowoleni. Tour obejmuje ok 2600 km (w 7 dni), więc trzeba się nastawić na wiele godzin w autokarze i wiele godzin na nogach podczas zwiedzania, jednak zapewniam - widoki warte są bolących stóp . Irytował mnie tylko pilot po Rzymie - Janusz. Ale to oczywiście moje zdanie.

Sławek

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X