Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Orka Travel

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Orka Travel

Witam, Czy ktoś spędzał wakacje w Kalabrii z Orka Travel? Jak się spisali jako organizator? A może jakieś info o hotelu Cliffs?

Orka Travel ma dobre opinie jako organizator imprez.
    Jest dużo pozytywnych opinii z zeszłego roku, wpisz w wyszukiwarkę.
    Ja wykupiłam u nich imprezę na Sycylię i mam nadzieje ze poziom obsługi nie spadnie.

Komentarz

Dzięki, opinie z zeszłego roku przeczytałam jeszcze przed zakupem wczasów i to one skłoniły mnie do podjęcia decyzji. Myślałam, ze może ktoś z tegorocznych wakacji już powrócił (z turnusów z początku czerwca) i zechce się podzielić uwagami. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, czego i Tobie życzę na Sycylii!!

Komentarz

Witam wszystkich,
        byłam z mężem i dwuletnim dzieckiem na wczasach w pierwszym tygodniu lipca w Kalabrii miejscowość Marina de Nicotera z biurem Orka Travel. Do biura nie mam wiekszych zastrzeżeń prócz takich , że informacje o hotelu Sayonara Club , w którym byliśmy są w większości nie prawdziwe Hotel owszem sam w sobie ładny ale pokoje przyprawiaja o klaustrofobię na dodatek ze specyficznym smrodkiem - zgnilizny? W naszym lokum ciągle był zatkany odpływ w prysznicu, pierwszego dnia już zgłosilismy w recepcji ...do ostatniego dnia nikt się nie pojawił żeby to naprawić. Poza tym nikt oprócz jednej słownie jednej recepcjonistki Czeszki nie mówi w zadnym prócz włoski języku, jesli liczycie na zaintersowanie swoimi problemami to sie przeliczycie , animacje za które na miejscu musicie obowiązkowo zapłacić 35 EURO od osoby dorosłej owszem sa ale gdzie to wiedza tylko Ci którzy znają włoski bo wszelkie info sa po ... włosku, jeśli uda wam sie przez przypadek namierzyc jakas zabawe to... nie liczcie ze animatorzy których jest co namniej 10-ciu zainteresuja sie waszym dzieckiem - chyba ze jest Włochem! moja córka owszem jest malutka ale bardzo komunikatywna i lubi zabawy tance spiewy , kreciła sie praktycznie pod nogami animatorek probujac włączyc sie do zabawy - nikt na to nie zareagowal! na moją uwage sorry po angielsku moj grzech nie znam włoskiego animatorka nie zareagowała....Kolejna rzecz jedzenie owszem pyszne tylko dlaczego tak malutko i trzeba o nie walczyc - chodzi o bufet?! Mogę opisać śniadania które dostawaliśmy przez 6 dni : ciepłe bułeczki (bardzo dobre) , 1 patera szynki konserwowej , 1 patera salami , 1 patera zółtego sera (patery miały starczyć na cała stołowkę na oko 50 osób , nie donoszono nowych , dopiero po awanturach) , miski z jednorazówkami nutteli, dzemów w róznym smaku, jeden dzbanek mleka i jeden dzbanek płatków kukurydzianych , i jeden crossaint na osobę , do tego dwa dzbanki rozrobionych soków i maszyna do herbaty i kawy i TO WSZYSTKO!!!! zadnych owoców , nic na ciepło i w kólo to samo ta sama szynka to samo salami ten sam ser z obiado-kolacjami było ciut lepiej bo był wiekszy wybór ale jesli ktoś liczy na pyszne włoskie jedzenie to zapomnijcie.....a szkoda..... Mieliśmy nadzieje ze bedziemy sie dozywiac - oboje z męzem uwielbiamy kuchnie włoską- na miescie i wszystko byłoby ok , gdyby nie to że tak naprawde nie było gdzie sie dozywiac , poniewaz miejscowośc owszem posiada ze dwie trzy restauracje pizzerie ale praktycznie nie mozna było w nich nic zjesc od godz. 10 do 20-tej bo trwała sjesta! nawet lody ciezko bylo kupić . Kartą kredytową nigdzie nie można było płacic , najbliższy bankomat w miejscowości Marina około 10 km, z mozliwością dojazdu zerowa! Jedyne na co nie można się było uskarżac to pogoda i plaże czyste , zadbane .Sam hotel Sayonara Club ma fajny basen i brodzik dla dzieci ale ostrzegam wszystkie mamy woda w brodziku makabrycznie zimna! Obok hotelu w drodze na plaże jest plac zabaw bardzo bardzo zniszczony trzeba uważać na bezpieczenstwo dziecka.
        Reasumując za dwie osoby dorosłe - córeczka była bezpłatnie - zapłaciliśmy 5 tys. i to jest stanowczo za duzo na to co oferuje biuro Orka Travel!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X