Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kalabria - samochodem

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kalabria - samochodem

Kochani....szukam informacji na temat atrakcji turystycznych w okolicach Kalabri
    Na zwiedzanie planuję 10 dni, następnych kilka na powrót - proszę o podpowiedzi gdzie warto pojechać.
    Jadę z rodziną 2+2 i np życie nocne mnie nie interesuje, natomiast krajobrazy, dobre jedzienie,atrakcje dla dzieci to dla mnie topy!!!!!!!!!!!!!!!
    Bedę wdzięczny za informację.
    Pozdrawiam

Polecam: TROPEA, najładniejsze miasto Calabri , pyszne jedzonko (koniecznie dania z ndują i czerwona cebulka). Z Tropei wyjazd na wyspy liparyjskie (statek) a w szczegulności Stromboli KOSMOS !!!!! Lawa wlewa sie do morza , cały czas wybuchy wulkanu. Poza tym capo Vaticano - krajobrazy i morze bajka. pozdro. Kocham Calabrie, byłem tam kilka razy samochodem i pojade jeszcze nie raz ! Pozdro

Komentarz

Ja tez wybieram się do Kalabrii we wrześniu 2011 na Capo Vaticano.Już sie nie mogę doczekać po tym jak oglądam zdjęcia to widzę r a j na ziemi. Tropea obowiązkowo i wypad na Sycylię do Mesyny.Udanych wakacji !!!

Komentarz

Czy ktoś wybiera sie we wrześniu 2011 do hotelu Residen Sciaron na Kalabrii z BP Triada ? Proszę dać znać.

Komentarz

Trwa
        X