Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Reggio di Calabria - jak najtaniej sie dostac

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Reggio di Calabria - jak najtaniej sie dostac

Kto: Rodzinka 2+1.
    Kiedy: przełom lipca/sierpnia 2011
    Jak długo: ok. 2 tyg
    Srodek lokomocji: ?????

Samochód raczej odpada. Nie bardzo mam ochotę jechac tyle godzin. Myślałam o locie ... tylko jak szperam i szukam po necie nie znajduje taniej niż 2 tys. zł. Przyznam, że interesuje mnie tańsza opcja. Kolega leciał z Katanii do Berlina za 29 Euro, albo nie wiem jak szukac, albo nie wiem gdzie... Mogłabym leciec np do Rzymy, czy Neapolu a potem pociągiem. Niestety strona kolei po włosku i nie potrafię odczytac promocji etc. Myślę że im wcześniej kupię bilety tym taniej zapłacę. Podróżował ktoś w tamtą okolicę z dzieckiem?

Najlepiej samochodem z noclegiem, droga super, warto. Inna opcja to samolot wizzair do Rzymu najtaniej (ale oczywiście zależny z jakiego miasta lub inna tania linia) a potem pociąg z Termini stazione (tu bilet od 37 euraków od osoby ale są promocje nawet za 10). A tak na marginesie to sierpień najgorszy (czytaj najdroższy ) miesiąc na Italie, wszystko najdroższe i bardzo dużo ludzi !!!!!!

Komentarz

Dziekuję za odpowiedz, mam problem tylko z odczytaniem tych promocji... po włosu nie mówię.

A jaki miesiąc byłby lepszy? W grę wchodzi jeszcze październik albo czerwiec - lipiec.

Komentarz

własciwie wszystkie miesiące oprócz końca lipca i sierpień. Kalabria jest cudowna polecam, najlepiej TROPEA , a miesiąc zdecydowanie czerwiec i tak do 20 lioca, ciepło, juz otwarte knajpki, mozliwość wycieczek (STROMBOLI - dla dorosłych i dzieci ogromna atrakcja) wycieczka z TROPEI. Ceny na villagio (taka wioska wakacyjna) tez przystepne. Mozna szukać tez zakwaterowania na Capo Vaticano - polecam !!!

Komentarz

Katowice (lub inne miasto w Polsce) - Rzym wizzair, potem pociąg z Termini Stazione (główna stacja kolejowa) w Rzymie lub bezposrednio z Berlina , stronka po polsku AIR BERLIN.

Komentarz

My lecielismy juz ladnych pare lat temu samolotem z niemiec - tanimi liniami - juz nie pamietam jakimi.. do Neapolu stamtad masz fajne polaczenie z lotniska do dworca PKP .. Plaza Garibaldi .. i dalej na dol na Kalabrie pociagiem .. naprawde super i nie drogo my bylismy w Diamante i Scalea .. cudo X(

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X