Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

tropea - villaggio stromboli

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• tropea - villaggio stromboli

Proszę o informację na temat okolic miasta Tropea oraz o hotelu villaggio stromboli.
    Pozdrawiam

Tropea jest poprostu zaje......fajna !!! Polecam. Hotelu nie znam !!!! Polecam wycieczkę z Tropei na Stromboli (statek odpływa z portu w Tropei ) !!!!

Komentarz

Byłam tam co prawda pare lat temu ale pewnie dużo sie nie zmieniło. Ja mieszkałam w bungalowach, hotel składa sie z dwóch budynków przy basenie. Ośrodek ma bardzo fajna plaże, ale dojście z niej do hotelu trochę pod górkę. Ładny ogród, przy basenie restauracja z barem. Slaby plac zabaw dla dzieci.Mnie sie bardzo podobało. Dużo jeździliśmy - do Tropei, Pizzo- twierdza, lody z ciepła czekolada w środku, kościół di Piedigrotta, Capo Vaticano, rejs na Lipari, Stromboli i Vulkano, do Taorminy na Sycylii.

Komentarz

Hej

Na początku września wybieram się na Kalabrie do hotelu Villaggio Torre Ruffa Robinson. Czy ktoś może podzielić się swoimi wrażeniami z tego miejsca i czy w okolicy znajduje się wypożyczalnia samochodów. Z góry DZIĘKUJE za pomoc

Komentarz

miejsce jest przepiękne!
          Ja mieszkałam w Orizonte Blu
          Tropea, Pizo i w ogóle cała Kalabria jest cudowna!!!
          Dzika, wspaniała nie do końca skomercjalizowana! genialne klimaty, idealna na wakacje!
          Wspaniałego pobytu życzę!

Komentarz

Mam pytanie - czy Stromboli oglądaliscie na końcu wieczorem kiedy fajerwerki z wulkanu są najatrakcyjniejsze ?
            Proszę napiszcie więcej szczegółów o wyprawach z Kalbrii na wysepki wulkaniczne.
            Z hotelu Green Garden będziemy wyjeżdżac na wycieczki fakult. z RT lub z lokalnego biura ABC Tropea...

Komentarz

Wycieczka na Stromboli, z Tropei mozna popłynąć statkiem, wypływa w sezonie codziennie. W sumie nie trzeba, a nawet nie warto brac jakiejs specjalnej wycieczki. Przyjazd na miejsce czas wolny, wysepkę mozna obejść pieszo na spokojnie. na wyspie wypożyczalnia kasków na wyprawe pod wulkan (super). Statek odpływa po zachodzie słońca i kotwiczy po stronie gdzie lawa spływa do morza. Można pooglądać fajny spektakl. Nie warto brać wycieczek fakultatywnych od polskich organizatorów ani innych biur. Bilety kupuje sie w porcie w tropeii. Tam tez mozna kupić bilet na pozostałe wyspy .

Komentarz

Cała Kalabria jest piękna. Warto wypożyczyć auto i pojeździć samemu.
                Tropea jest śliczna.
                Wyspy Liparyjskie koniecznie trzeba zobaczyć. Sam rejs jest długi i męczący szczególnie dla dzieci.
                Vulcano - są tam źródła siarkowe, w których kąpią się ludzie. Ponoć to ma zbawienny wpływ na urodę. My jednak nie zdecydowaliśmy się ze względu na wątpliwe walory zapachowe .
                Lipari - cudna wyspa, piękne zabudowania.
                Stromboli - od razu powiem, że wybuchy wulcanu widać tylko i wyłącznie z łodzi. No chyba że ktoś wybierze się na krater.
                Poza tym z morza wystają przedziwne w kształcie skałki. Jest bardzo malowniczo.
                Płynąc na Stromboli siadajcie po prawej stronie łodzi (dziób łodzi przed wami).

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X