Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Paestum

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Paestum

odradzam. Miejsce koszmarne. Wieś, a nie miasteczko turystyczne. Jest brzydko, brudno, plaze okropne, 3 sklepy na krzyz. Mnie sie nie podobalo i na pewno tam nie wroce. Pozdrawiam.

A te stare kamienie widziales ?

Komentarz

widzialam widzialam, te "swiatynie". one jedynie robia wrazenie i nic poza tym

Komentarz

aha, i kempingi tez sa do bani... a o tubylcach nie wspomne. Jesli chodzi o turystow-przede wszystkim arabowie. Pogrom. na kazdym kroku.
        Znam jedna dyskoteke-NETTUNO. Byc moze jest ich wiecej, ale ja sie nie doszukalam Generalnie jest to wioska, w ktorej mnostwo starszych ludzi, a co za tym idzie bylo kilka festiwali folklorystycznych ehhh idealne miejsce dla mlodziezy

Komentarz

na chwile napisał(a):

> widzialam widzialam, te "swiatynie". one jedynie robia wrazenie

No i wlasnie dla nich jezdzi sie do Pestum.

Ja bylam tylko jeden dzien (pozwiedzac) i niestety nie wypowiem sie na tematy, o jakich pisalas. Ale plaze w okolicach mi sie podobaly (choc na ich czystosc trzeba bylo rzeczywiscie czasem przymknac oko). Natomiast tak ogolnie okolica nie wygladala rozrywkowo, to fakt....

Ale mozzarella pyszna byla, prawda ? Lepszej juz potem nie jadlam...

Komentarz

podzielam wasze uwagi co do czystosci i tubylcow. Ja mialam watpliwa przyjemnosc mieszkac w miejscowosci Baia Domicia czy cos takiego (juz chyba 4 lata temu tam bylam wiec nie pamietam jak sie to pisalo) i nie polecam. wiocha i na pewno nie dla mlodych ludzi, ktorzy chiceliby troche sie rozerwac.

Komentarz

Trwa
            X