Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Vieste-camping Arizona

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Vieste-camping Arizona

Czy ktoś mógłby udzielić mi jakiś informacji o tym kempingu?Bede wdzieczna takze za jakies info o miejscowosci Vieste(jakie sa ceny?czy sa jakies fajne kluby?czy w poblizu jest jakis market?jakies ciekawe miejsca?)Z gory dziekuje

Vieste na Gargano to całkiem duże miasteczko. Byłem tam dawno bo w 1999r i wiele mogło się zmienić. Raczej nie polecam kempingów czy ośrodków w mieście no chyba że ktoś lubi spędzać urlop w mieście.... Na drogach dojazdowych, które ciągną się wzdłóż wybrzeża jest niezliczona ilość kempingów, ośrodków wypoczynkowych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponuję poszukać na www być może i stronach włoskich /ale opisanych w róznych językach/ tam sporo fotek, opisów i cenników. W poprzednim sezonie szalały tam jakieś pożary, czy warto tam jechać? Pozdrawiam Romek WAW

Komentarz

Romku widzę że byłeś w tamtych rejonach,my wybieramy się w okolice Abruzzi jak Pescara(to po drodze do Vieste) jak tam wyglądają plaże?Plis odpowiedz bo nigdzie nie mogę znaleźć info o tych rejonach.

Komentarz

Witam!Bylam w Pescarze-jest poprostu cudowna!!!Plaze supeeeerrrr!!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X