Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Na Gargano z Olimpem

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Na Gargano z Olimpem

Witam.Czy ktos byl na Gargano z biurem podrozy OLIMP z Krakowa?.Prosze o opinie.Dziekuje i pozdrawiam.

Witam,
    Byłam dwa razy na Gargano z Olimpem i polecam bo naprawde warto. Camping- jeden z ladniejszych na jakich bylam bo polozony na zboczu góry (piekne widoki), do centrum miasteczka okolo 25 min spacerem, plaza dosc blisko.
    Nie ma za duzo wycieczek fakultatywnych ale polecam jedna-rejs po morzu i zwiedzanie grot. Warto takze wybrac sie na wieczor wloski- koszt okolo 12 euro i jest to kolacja w typowo wloskiej knajpce (tylko nie polecam zestawu z ryba i owocami morza) zaloze sie ze w tym roku bedzie to samo menu i ta sama knajpka
    Samo miasteczko typowo turystyczne, duzo rodzin z dziecmi szczegolnie w lipcu, mieszkancy raczej nie mowia po ang co jest minusem bo trudno sie porozumiec w restauracjach itp ale to miejsce raczej nie nastawione na turystow z zagranicy (taka moja opinia)
    Jedna dyskoteka ale dosc daleko wiec jak ktos sie nastawia tylko na rozrywke to sie moze rozczarowac
    Jesli chodzi o biuro Olimp to bylam juz z nimi w 4 roznych miejscach i polecam jak za taka cene to naprawde mozna spedzic swietne <a href="http://www.wakacje.pl/oferty2.phtml?dojazd=10&lastminute=1&order=cena_mi n" target="_blank">wakacje</a>. Oczywiscie nie wszyscy lubia spac w namiotach ale ja nie wyobrazam sobie innych wakacji jak nie na campingu.

Komentarz

Bardzo dziekuje.A jak przedstawiaja sie ceny na miejscu ?.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X