Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

sardynia z Itaką?

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • sardynia z Itaką?

  Proszę o wrażenia tych którzy byli w tym roku.Co powiecie o hotelu POSADA??

 • #2
  Sardynia OK. Hotel Posada też w porządku w rozumieniu jego położenia, czystości, wyżywienia. Problem w tym, o czym oczywiście biuro Ci nie powie, że Itaka ma wykupione najgorsze pokoje w hotelu. Na parterze, przy czym ten parter to tak jak u nas sutereny. Widok z pokoi na 3-metrowy mur. Awantury o zmianę pokoi nic nie dadzą, bo wszystkie pozostałe są zarezerwowane dla lepszych gości, Włochów, Niemców i Anglików. Nawet jeśli w danej chwili stoją puste to i tak ich nie dadzą bo chodzi właśnie o to, że dla gości Itaki pula pokoi to właśnie te na parterze. Ale sam hotel jest przyjemny, dobre jedzenie, niewielki basen. Nie wiem jak w sezonie, bo my byliśmy we wrześniu, więc tłumów nie było.
  Zdecydowane NIE dla Itaki za taki obrót sprawy i rezydentki, która za przeproszeniem miała wszystko w d...e.

  Komentarz


  • #3
   Może jeszcze dodam to. W ofercie katalogowej Itaki ten hotel jest stosunkowo drogi, jak zresztą w ogóle podróże zorganizowane do Włoch (w porównaniu z innymi kierunkami). Gdybym zapłaciła za niego tyle ile pozostali turyści (słyszałam od nich ceny) to byłabym naprawdę wściekła za zaoferowane warunki. Jednakże udało mi się złapać last minute w atrakcyjnej jak uznałam cenie, to nir robię szumu. Za tę cenę, którą zapłaciłam, przebolałam ten pokój.

   Komentarz


   • #4
    Dzięki za informację,z takim działaniem Itaki spotkałam się już na Krecie.Wobec tego wybiorę inny hotel,albo poszukam Posady w innym biurze.Zachęciły mnie 3 posiłki,bo wiem że Sardynia jest bardzo droga.

    Komentarz

    Trwa
    X