Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

sardynia z Itaką?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• sardynia z Itaką?

Proszę o wrażenia tych którzy byli w tym roku.Co powiecie o hotelu POSADA??

Sardynia OK. Hotel Posada też w porządku w rozumieniu jego położenia, czystości, wyżywienia. Problem w tym, o czym oczywiście biuro Ci nie powie, że Itaka ma wykupione najgorsze pokoje w hotelu. Na parterze, przy czym ten parter to tak jak u nas sutereny. Widok z pokoi na 3-metrowy mur. Awantury o zmianę pokoi nic nie dadzą, bo wszystkie pozostałe są zarezerwowane dla lepszych gości, Włochów, Niemców i Anglików. Nawet jeśli w danej chwili stoją puste to i tak ich nie dadzą bo chodzi właśnie o to, że dla gości Itaki pula pokoi to właśnie te na parterze. Ale sam hotel jest przyjemny, dobre jedzenie, niewielki basen. Nie wiem jak w sezonie, bo my byliśmy we wrześniu, więc tłumów nie było.
    Zdecydowane NIE dla Itaki za taki obrót sprawy i rezydentki, która za przeproszeniem miała wszystko w d...e.

Komentarz

Może jeszcze dodam to. W ofercie katalogowej Itaki ten hotel jest stosunkowo drogi, jak zresztą w ogóle podróże zorganizowane do Włoch (w porównaniu z innymi kierunkami). Gdybym zapłaciła za niego tyle ile pozostali turyści (słyszałam od nich ceny) to byłabym naprawdę wściekła za zaoferowane warunki. Jednakże udało mi się złapać last minute w atrakcyjnej jak uznałam cenie, to nir robię szumu. Za tę cenę, którą zapłaciłam, przebolałam ten pokój.

Komentarz

Dzięki za informację,z takim działaniem Itaki spotkałam się już na Krecie.Wobec tego wybiorę inny hotel,albo poszukam Posady w innym biurze.Zachęciły mnie 3 posiłki,bo wiem że Sardynia jest bardzo droga.

Komentarz

Trwa
        X