Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Val di Sole

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Val di Sole

na zakonczenie sezonu w val di Sole (Marileva, Folgarida, M de Campliglio) biura oferuja najtansze wyjazdy poniewaz karnety narciarskie w tym ostatnim tygodniu sa gratis natomiast pogoda jest zwykle fatalna (z pogoda tak jest zawsze jak mowia autochtoni) A wiec cos za cos. Osobiscie odradzam.

Zeker napisał(a):

> na zakonczenie sezonu w val di Sole (Marileva, Folgarida, M de
    > Campliglio) biura oferuja najtansze wyjazdy poniewaz karnety
    > narciarskie w tym ostatnim tygodniu sa gratis natomiast pogoda
    > jest zwykle fatalna (z pogoda tak jest zawsze jak mowia
    > autochtoni) A wiec cos za cos. Osobiscie odradzam.
    Czy możesz coś więcej napisać na temat kłopotów pogodowych w tym czasie?
    Z góry dziękuję za podzielenie się wiedzą.

Komentarz

Zeker napisał(a):

> na zakonczenie sezonu w val di Sole (Marileva, Folgarida, M de
      > Campliglio) biura oferuja najtansze wyjazdy poniewaz karnety
      > narciarskie w tym ostatnim tygodniu sa gratis natomiast pogoda
      > jest zwykle fatalna (z pogoda tak jest zawsze jak mowia
      > autochtoni) A wiec cos za cos. Osobiscie odradzam.
      Czy możesz napisać coś więcej na temat tych kłopotów pogodowych?
      Z góry dziękuję.

Komentarz

Byłem w grudniu w VAL di SOLE, 7 dni pogoda ok oprócz jednego dnia gdzie wiało, było zimno i zamykano wyciągi, a poza tym było super.
        Mam nadzieje ze w marcu rowniez tam pojade na zakonczenie sezonu

Komentarz

A byłeś wtedy? Bo ja byłam w tamtym roku i było super! Piękna pogoda - słońce, cieplutko, tak że można było jeździć bez kurtek i w dodatku super warunki!!! 90 % wyciągów czynnych. Zresztą w tym roku też wybieram się na free ski! Pozdrowiania dla tych którzy będą wtedy siedzieć w domu!

Komentarz

i jak bylo Leno na tym free ski ????
            Bylas?????/
            pozdrawiam

Komentarz

Z jaką firmą byłaś? I czy znasz Biuro Podróży PANORAMA?

Komentarz

Cześć! Osobiście gorąco polecam wyjazd w okresie free ski Po pierwsze ceny są wyjatkowo niskie, po 2 nie ma tłoku na stokach i autostradach, bo jest po sezonie, po 3 pogoda jest piękna-LUDZIE!PRZECIEŻ TO SĄ WŁOCHY-VAL DI SOLE!TAM o tej porze roku jest cieplutko! ja jeździłam na nartach w cienkim polarze i kamizelce puchowej a i tak było mi za gorąco (a jestem osobą szczuplą i nie ma mnie co ogrzewać ) Radzę szybko się decydować, bo w hotelach może zabraknąć miejsc...Ja już zarezerwowałam. Jeśli znasz jezyk polecam zarezerwować hotel przez internet badz telefonicznie, tak jest taniej niż przez biuro podróży. Miłego szusowania! pozdrawiam

Komentarz

a ja bylam w lutym i pogoda byla boska!!!
                  slonko caly czas i trasy super przygotowane!!

Komentarz

Ello, tak sobie czytam i w głowie mi się nie mieści jakie bzdury ludzie wypisują, przecieżź to jest życie raz jest lepsza raz gorsza pogoda to nie jest grafik, nie można się kierować jakimiś bzdurnymi wypowiedziami "Zła Pogoda Odradzam" przecież z pogodą jest różnie w każdym roku, ja osobiscię byłem 2 lata temu i jeżdziłem w Madonna di Campiglio do 07.04.03 i byłem strasznie zadowolony, nie ma się co czarować są i takie trasy które są nieczynne z braku śniegu czy też złej pogody, ale w tamtym rejonie jest tyle wyciągów i tras że jest w czym wybierać, a pogoda nie wszedzie jest taka sama, w tym roku również się tam wybieram,wyjazd 02.04.05 i również z biurem www.sopol.pl byłem z nimi i nie było problemów ufam że nie będzie tym razem.
                    Milej zabawy

Komentarz

Trwa
                    X