Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Narty - Val Di Sole

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Narty - Val Di Sole

Wybieram się za tydzień na narty do miejscowość Val Di Sole, dokładniej do obiektu - APARTAMENTY LAGO ROTONDO (Marileva 1400). Może ktoś odwiedził już to miejsce i chciałby podzielić się opinią nt tego obiektu jak i miejscowości Mezzana. Z góry dziękuję z odpowiedz i gorąco pozdrawiam!

Kochana.Chyba nie za bardzo wiesz gdzie jedziesz.Otóż: Val di Sol to nie miejscowość lecz Dolina Słońca;twój apart.nie znajduje się w miejscowości Marilleva 1400 lecz ciut niżej w Marilleva 900(ale nie martw się jest kolejka linowa)a Mezzana to większa miejscowość obok, której nazwę używa się tylko w korespondencji ale ty tam nie będziesz mieszkała. Wpisz w wyszukiwarkę te nazwy i wszystko będzie jasne.Ja jadę do Marilleva 1400(rez.ARTUIK w lutym).Jest tam cudownie.Pozdrawiam

Komentarz

Czy moglabym sie dowiedziec czegos na temat ap.Artuik?Mam tam jechac 10 grudnia na free-ski i chcialabym sie dowiedziec czegos na temat tego apartamentu tzn.czy jest czysto,cieplo i jaki mniej wiecej jest standard?Badzo prosze o odpowiedz.Z pozdrowieniami Ania

Komentarz

Witam byłem co prawda obok w Sole Alto i byłem bardzo zadowolony jest prawie wszystko co potrzeba skep na dole, w apartamentach jest ciepło i czysto również.
        jeżeli więcej pyta podaje adres pierr2@wp.pl

Komentarz

Byłam w Artiuk i Solo Alto, oba obiekty są podobne do siebie pod względem standardu i oba na stoku w Marillevie

Komentarz

Trwa
          X