Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

rozpoczęcie sezonu narciarskiego a pogoda

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• rozpoczęcie sezonu narciarskiego a pogoda

witam Szukam informacji na temat pogody a szczególnie ilości sniegu na stacjach narciarskich Madonna di Campiglio, Marileva - Folgarida ,Tonale, Ponte di Legno w Val di sole w okresie od 10 grudnia (początek sezonu narciarskiego)

idż na forum gazety, tam daja takie info)))) tez sprawdzam i czytam bo tez jade 10.12

Komentarz

dzięki za odpowiedź - ale jakiej gazety ?!?!? ;-) a tak przy okazji to gdzie dokładnie jedziesz i z jakim biurem podróży? pozdrawiam

Komentarz

już sobie zajrzałam na forum gazety i trochę sie przeraziłam - mam nadzieję że jednak pogoda (śnieg) dopisze... Może jednak ktoś był w tym okresie - początek sezonu - i wyrazi swpoją opinię??

Komentarz

nie korzystam z biur, zawsze rezerwuje samodzielnie. a val di sole nic ci nie na pisze bo nie znam. tyle ci z opowiesci. jestem wielkim fanem val di fiemme, bo tam jade co roku w marcu i jezeli bedzie tak jak tam to na pewno wyjazd będzie udany))))

Komentarz

hej!Bylem w Val di Sole w zeszlym roku w okresie 13.12 - 20.12 i musze przyznac ze snieg byl tez tak jak Ty bylem pelen obaw ale okazalo sie ze nawet jesli snieg nie spadnie to sympatyczni Wlosi produkuja go sami po prostu za duza by poniesli strate przez brak odpowiednich warunkow i oplaca im sie nasnierzac wszystko co tylko sie da w Passo Tonale bylo calkiem sporo sniegu,w madoona tak samo w marillevie i folgaridzie juz niestety troche gorzej ale i tak nie bylo powodow do narzekn.w tym roku tez jade 10.12 i jestem pewien ze snieg bedzie,jak nie prawdziwy to sztuczny

Komentarz

wielkie dzieki !!!!!! - wreszcie pozytywna opinia :-) a już myślałam (po wszystkich otrzymanych opiniach że na początku sezonu o śniegu na stokach /oprócz lodowca/ można pomarzyć...) że chyba sobie wybrałam zły termin ... ale teraz mogę sobie spokojnie czekać na wyjazd :-) pozdrowienia. ps. a może jeszcze ktoś dorzuci małe co nieco o cenach ???? + wskazówki (na co uważać)

Komentarz

http://www.trentino.to/it/guide/85202sy,it,SCH1/objectId,RPT47283it,curr,EUR,parentId,RGN27it,seas on,at2,selectedEntry,home/intern.html Tam znajdziesz wszystko na ten temat

Komentarz

http://www.ski.it/realcam/malghet_aut.asp?stazione=folgarida&lista=1&loc=1&p =2&s=49& -- Miłego szusowania

Komentarz

bet, z kim jedziesz???? jakas wieksza paczka??

Komentarz

dzięki wszystkim za informacje - niestety nie miałam czasu odpowiadać od razu bo musiałam zasuwać w pracy aby dostać urlop ;-)

a jadę sama + mój brat

pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                      X