Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

rezydencja AMBIEZ Madonna

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• rezydencja AMBIEZ Madonna

jadę za tydzień, jakieś opinie jak tam jest ? Biuro OTIUM

Witam, czy możesz coś powiedzieć na ww temat?? dzięks jedziemy tam na zakańczenie sezonu

Komentarz

i jak?byl tam ktos?mozecie napisac czy wam sie podobal ten hotel?

Komentarz

Widze ze ten watek dalej nie jest kontynuowany... . W kazdym badz razie ja bylem w residence ambiez pod koniec marca tego roku i musze powiedziec ze to b dobry hotel. Zaskoczylo mnie ze jest to calkiem spory budynek(spodziewalem sie raczej pensjonatu a nie ogromnego hotelu)Poza tym tak jak pisza w ofercie - eleganckie pokoje, podziemny garaz dla gosci hotelowych,basen(zadziwiajace ze tak malo ludzi sie w nim kapalo no ale to juz raczej zaleta niz wada). Co do wyciagu groste to musze przyznac ze myslalem ze jest troche blizej zwaszywszy na oferte ze hotel jest na przeciwko wyciagu. no ale to zapewne przyzwyczajenie z hotelu marilleva 1400 w ktorym bylem rok wczesniej i gdzie wyciag jest faktycznie przy hotelu do groste jest okolo 80 m droga pod gore.w sumie to nawet pozytywne bo mozna sie rozruszac przed jazda jesli komus zalezy na animacjach(lub nie zalezy :P) to musze go zmartwic ze w ambiez nie ma takich rzeczy. stawiaja na spokoj i nie ma tam animatorow meczacych wszystkich kolejnymi propozycjami zabaw.sam nie wiem co jeszcze napisac...jak ktos cos chce wiecej wiedziec to sluze pomoca

Komentarz

Trwa
        X