Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

przewodnik po Wenecji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• przewodnik po Wenecji

Czy ktos ma jakies informacje na temat przewodnika po Wenecji?.
    Wybieram sie w lipcu i chcialbym ,aby oprowadzil nas po miescie.
    Jesli ktos z Was korzystal w Wenecji z takich uslug prosze o jakies namiary.
    Z gory dziekuje

inka

Bylam w zeszlym roku, niezapomniane wrarzenie, wszyscy przestrzegali za smierdzi ,brudno, nieprawda.
    Zakochalam sie w tym miescie, moze w tym roku rowniez uda mi sie wyskoczyc na kilka dni.
    Mozesz skorzystac z przewodnika ksiazkowego "top 10 Wenecja" zawsze znajdziesz cos ciekawego.
    Zwiedzalam w zeszlym roku z Ewa , polecam : ewa.mail@libero.it
    Kilka dni przed wyjazdem skontaktowalam kilku przewodnikow-wiekszosc zajeci , radze wczessniej sie umowic.
    Jesli bedziesz wiecej dni odwiedz Lido -plaza niedaleko centrum miasta no i oczywiscie spaceruj rowniez daleko od centrum waskimi uliczkami.

Komentarz

Masz racje , ja rowniez zwiedzalam z przewodnikiem dowiedzialam sie o miescie o wiele wiecej niz z przewodnikow ksiazkowych.

Komentarz

Nie wiem, jakiego przewodnika masz na myśli ale koszt licencjonowanego przewodnika po Wenecji to min 80 euro/h. Ja polecam zakup 12godz biletu na vaporetto za 16 euro i rejs na Murano i Burano we własnym zakresie.
        Jeśli bardzo obstajesz przy przewodniku to radzę rozważyć wyjazd z Itaką na imprezę objazdową Północne Włochy tam na Wenecję są 2 dni i oczywiście licencjonowani przewodnicy oprowadzają. Koszt całej imprezy to 700 - 750 zł bardzo wątpię by wyjazd na własną rękę wyszedł taniej.
        Mimo kilku istotnych zastrzeżeń do organizacji - polecam tę objazdówkę. Jak coś to piszcie: adamd303@op.pl

Komentarz

Wenecja jest przepiękna i to o każdej porzu rioku kalendarzowego. Warto tam pojechac. Inne miejsca w tym kraju tez sa piekne. Wybór nalezy do nas.

Komentarz

Trwa
          X