Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bibione

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bibione

jade do Bibione - jak tam jest/ czy ktos wie ile kosztuja artykuly spozywcze: pieczywo, owoce, nabial, pizza w restauracji, wino itp...

typowe turystyczne miasteczko , same sklepy dyskoteki itp. pzdr

[%sig%]

Komentarz

Jako Italofil nienawidzę północnych Włoch! Czemu tak mało,qrde, ofert do Kalabrii, Sycylii? Chorwackie wybrzeze Adriatyku, zwlaszcza miedzy Splitem a Dubrownikiem, o wiele ladniejsze.

Komentarz

Witam
        Chce sie wybrać do Bibione, w sumie chcemy jechać 3 lub 4 osoby samochodem i mam pytanie czy można tam na miejscu wykupić kwatere na tydzień, może wiesz jakie są ceny, czy lepiej wykupić w polsce
        Jak wiesz coś napisz mi na e-mail: bet144@wp.pl
        Pozdrawiam
        Beata

Komentarz

W zeszłym roku byłam w Bibione i szczerze mówiąc trochę rozczarowałam się Włochami, może właśnie dlatego, że tak jak pisze mój przedmówca, prawdziwe Włochy to właśnie Kalabria, Sycylia.Bibione to miejscowośc typowo turystyczna, nie znajdziesz tu urokliwych starych kamieniczek, wąskich uliczek i tego prawdziwego włoskiego klimatu. Owszem bawiłam się dobrze, ale napewno na kolana mnie to miasto nie powaliło. Co do dyskotek to w Warszawie chyba lepsze, a już nad naszym polskim wybrzeżem na bank. Zaznaczę, że jestem blondynką, chyba ładną, bo na brak powodzenie w słonecznej Italii nie narzekałam, ale nie tego szukałam. Chciałam bliżej poznać włoską kulturę i obyczaje i dlatego Bibione troszkę się rozczarowałam, chociaż było fajnie, ale zeszłorocznych wakacji nie mogę niestety porównać do fantastycznych wakacji spędzonych w tym roku w Egipcie. Pozdrawiam i polecam.

Komentarz

witam
            w Bibione byliśmy dwa lata temu. Rzeczywiście to typowe turystyczne miasteczko. Mnóstwo atrakcji dyskoteki restauracje pizzernie itp. Jeśli chodzi o rezerwacje kwater to w Bibione jest ponad 40 agencji turystycznych i nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem wolnych miejsc noclegowych np. agenzja lampo.
            Jeśli wybierasz się na zakupy np. buty to nie radzę w Bibione, bo jak w każdym popularnym kurorcie jest drogo. Ceny podobne jak w Polsce. Radzę zapytać o sklep z obuwiem poza Bibione w jakeijś agencji. My dostaliśmy nawet mapę wielkich sklepów w odległości 15 km. od Bibione. Buty full skóra kupowaliśmy po 9 euro. Za 20 euro były już mercedesy wród butów.
            Co do innych cen to najdrożej płaciliśnmy za chleb ok 3 euro. W każdym razie polecam temeratura 30 stopni gwarantowana i będzie co robić. Na miejscu można wykupić również wycieczki.
            pozdrawiam, życzę miłego pobytu

Komentarz

Do Włoch jeżdżę od 6 lat. Dwa razy byłam w Bibione. To prawda, że jest to typowe miasteczko turystyczne, jednak mogę powiedzieć szczerze - zakochałach sie w Italii . Nie, nie we Włochu ale w tym kraju. uwielbiam ich styl życia, czuję ten wspaniały smak kawy cappucino i tych cudownych lodów. Zawsze z sentymentem powracam do tego kraju.
              Z Bibione możecie zrobić sobie kilka ładnych wycieczek. Przede wszystkim do Wenecji. Co prawda może zdarzyć się, że na początku będziesz nia rozczarowana, jednak coś ciągnie potem w to miejsce. Polecam także Weronę. To tak w najbliższej okolicy. Możecie wybrać się co prawda trochę dalej.
              Z tymi kwaterami to jest różnie, zależy w jakim czasie chcesz jechać. Nie polecam sierpnia, gdyż tam jest zbyt drogo i zbyt dużo Włochów wyjeżdża na Wakacje.
              Polecam wybranie sobie ośrodka z basenami, np Vallbella., ale wybór pozostawiam Wam.
              Pozdrawiam i zyczę udanych wakacji we Włoszech.

Komentarz

witam
                mam zapytanie odnosnie bibione a wlasciwie agencji w ktorej mozna byloby wynajac jakies apartamenty- na forum byla mowa o agencji lampo- czy jest mozliwosc zalatwienia wszystkiego mailowo???
                ktory apartament wybrac- z kuchnia- chcielismy wybrac sie ze znajomymi w maju wiec jezeli chodzi o wolne apartamenty to mam nadzieje nie bedzie problemu.
                licze na jakies rady
                pozdr.
                eliza

Komentarz

elizaj napisał(a):

> witam
                  > mam zapytanie odnosnie bibione a wlasciwie agencji w ktorej
                  > mozna byloby wynajac jakies apartamenty- na forum byla mowa o
                  > agencji lampo- czy jest mozliwosc zalatwienia wszystkiego
                  > mailowo???
                  > ktory apartament wybrac- z kuchnia- chcielismy wybrac sie ze
                  > znajomymi w maju wiec jezeli chodzi o wolne apartamenty to mam
                  > nadzieje nie bedzie problemu.
                  > licze na jakies rady
                  > pozdr.
                  > eliza
                  hej, ja rowniez jade w maju do bibione.mogę polecić Tobie agencje superadria, naprawde duzy wybor apartamentow. Ja wszystko zalatwialem mailowo, jedynie potwierdzenie przelewu trzeba wyslac faksem. Mozesz tez znalezc w Polsce agencje, ktora wspolpracuje z superadria, wowczas to oni za ciebie wszystko zalatwia. pozdrawiam tomek

Komentarz

Czy byłeś z tym biurem na wakacjach? Jeśli tak to proszę o opinię o nim. Chcę także pojechać ale nie wiem czy jest wiarygodne. Może ktoś coś wie o tej agencji? Pozdrawiam

Komentarz

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś wie czy w Bibione kursują miejskie autobusy? Będziemy mieszkać prawie na końcu miasta niedaleko Corso del sole i pomyślałam,że tą główną ulicą można by dojechać autobusem do centrum...

Komentarz

Trwa
                      X