Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Rimini

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    no co Ty, bez przesady, mozna było już wynająć na całą dobę lezak za 1,5 euro

Zostaw komentarz:

• Anita33
    replied
    Lezaki po 10 Euro??????Chyba zgłupieli....

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Ja uwazam, ze Rimmini daleko jest do polskich kurortow nadmorskich takich jak Ustka czy Leba...Plaza jest srednia, lezaki 10euro i pelno cwaniakow...

Zostaw komentarz:

• Anita33
    replied
    A -jesli na zabawę to uwazam Rimini za idealne, ja to juz stara jestem i szukam spokoju :-)

Zostaw komentarz:

• Anita33
    replied
    Ja byłam w Rimini tylko przejazdem w Czerwcu, to fakt nie byłam na plazy płatnej...ale jak dla mnie to i tak za duzo ludzi -wolę bardziej spokojniejsze miejscanp Kalabrię.
    Moze dlatego tak odebrałam Rimini..bo wracałam akurat Z południa Włoch i kontrast jak dla mnie był zbyt duzy...Ale woda była okropnie brudna...sama widziałam Cóz są gusta i guściki.. Pozdrawiam Anita

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Jeśli chodzi ci o zabawę i rozrywkę to lepszego miejsca w sierpniu we Włoszech nie znajdziesz. Trzeba mieć tylko zdrowie i siły, no i kasę. Promenada z milionami ) lokali ciągnie się tam kilometrami, nigdy nie dotarłem do jej końca, wszędzie dyskoteki, sklepy, lokale z kelnerami tańczącymi na stołach itd itd. Jest też stare miasto, mozna podjechać autobusem miejskim, naprawdę warto zobaczyć np. most mający 2000 lat czy rzymski łuk triumfalny. Musisz pamiętać tylko, że sierpień to we Właszech miesiąc urlopów i jest to najdroższy termin, a poza tym rezerwacje trzeba robić już teraz. Jeśli wybierasz się samochodem to licz się z kłopotami z parkowaniem, blisko morza wszędzie jest zakaz parkowania i wywożą samochody, to jest naprawdę problem. Zamów sobie przez internet bezpłatny katalog biura podróży "Interhome", ofertę mieszkań do wynajęcia mają dużą, niektóre z parkingiem. Powodzenia

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Jeszcze czekam, że można ktoś z Was zna bezpośrednio namiary na jakąś kwaterę. Szczerze powiedziawszy to właśniej takiej plaży szukałam. Chodzi mi o zabawę. Ostatnio jak byłam na Chorwacji to strasznie się wynudziłam. Plaże czyste ale nic się nie dzieje. Mieszkam w małym mieście to chciałabym ze znajomymi gdzieś wybrać się dla rozrywki.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    PEwnie masz racje, poza sezonem jest mniej ciekawie, akurat tylko w takim okresach mialam mozliwosc bycia w italy. nie chcialam zeby to zabrzmialo w taki sposob, jesli urazilam, przepraszam. pozdrawiam i ogolnie wlochy są piekne, szczegolnie poludnie

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Po pierwsze: plaża nie jest akurat tą rzeczą, która by mnie podniecała. Po drugie: twoja ocena wynika prawdopodobnie z terminu w jakim byłas w Rimini. Jaki jest sens jeżdżenia tam w maju czy w październiku, tego nie rozumiem, skoro wiekszość hoteli i lokali jest zamykana już pod koniec września ? Znajoma mieszkająca od wielu lat w tym mieście mówiła nam, że część okien od strony morza jest zabitych drewnianymi osłonami chroniąc je przed silnym wiatrem. W maju morze jest wzburzone i woda jest mętna. Po trzecie: ja akurat widziałem jasno błękitny kolor wody, bardzo łagodnie opadający brzeg, czyściuteńką plażę (mówię o plaży płatnej z leżakami i parasolami, a nie o plaży wybieranej czasami przez naszych rodaków, wśród handlujących na niej Murzynów). Być może w maju te prywatne plaże jeszcze nie są użytkowane ( bo kto normalny chodzi wtedy kąpać się ?), więc mogą być zanieczyszczone. Po czwarte: byłem na hiszpańskich plażach w Lloret de Mar, w Calleli, w Santa Sussana, na Costa del Sol i na Majorce w Palmie i El Arenal - mnie akurat bardziej podoba się plaża w Rimini (kłopotem mogą być tylko parzące meduzy)

Zostaw komentarz:

• Anita33
    replied
    Zgadzam się Rimini moze się schowac do Lioret de Mar, ogólnie włoskie wybrzeze adriatyku Od Wenecji do połowy buta to pożal sie Boże, polecam drugą stronę np Amalfi co za widoki i jaka woda........

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Tez sie zdziwilam, ze ktos sie tak podnieca plazami w Rimini... Bylam tam 3 krotnie.... w maju 2 razy i w pazdzierniku.... rok po roku. Woda ma kolor jak nasz Bałtyk, ogolnie spokojnie, ładnie jest ale bez przesady, nie ma sie czym podniecac. Ja mieszkalam w hotelu w polska obsluga, ale nie pamietam jak sie nazywal. Polecam bardziej plaze w Lloret de Mar, w Hiszpanii kolor sliczny i fajnie

Zostaw komentarz:

• Anita33
    replied
    Szczerze odradzam Riminni. brudne plaże,brudna woda, tłok i ogólnie bez klimatu...

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Są jeszcze prywatne kwatery. Spory wybór znajdziesz w katalogu biura podróży Interhome, jednak musisz liczyć się z tym, że wychodzi to dosyć drogo, szczególnie że sierpień jest najdroższym miesiącem na urlop we Włoszech. Dojdzie ci też koszt przejazdu i wyżywienia oraz koszty wynajęcia leżaków i parasola na plaży. Plaża w Rimini jest w całości prywatna, podzielona na odcinki po ok. 200 m i trudno naprawdę znaleść kawałek chociaż miejsca na położenie swojego koca i parasola ( a bez parasola nie wytrzymasz). Zresztą plaża w Rimini to jest osobny temat, jest po prostu fantastyczna, tętni życiem prawie całą dobę, bo nawet po zmroku odbywają się tam różne imprezy, ludzie grają w piłkę, oglądają filmy, tańczą (różne grupy wiekowe mają swoją muzykę), itd. Ta plaża ciągnie się podobno 50 km i jest najlepszą plażą jaką widziałem, a znam prawie wszystkie plaże nad morzem Śródziemnym. Rimini jest wspaniałe, ale polecam je tylko ludziom lubiącym ruch, gwar i zabawę, bo to miasto żyje od rana do rana. Powodzenia

Zostaw komentarz:

Gość rozpoczął wątek Rimini

Rimini

Powiedzcie gdzie można zatrzymać się w Rimini oprócz hotelu i domu pilegrzyma? Czy są jakieś kwetery prywatne które można wynająć? Jadę tam w sierpniu samochodem i szukam namiarów. Dzięki za info.
Trwa
X