Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Mirabilandia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Mirabilandia

Warto jechać ? Czy dla czterolatka będa tam jakieś atrakcje czy tylko dla starszych ? a jest taka super kolejka górska ?

Mirabilandia ,tak jak wszystkie parki rozrywki jest dobra dla 4latka i 15 latka,ale tak naprawdę to nie podoba mi się włoskie wybrzeże Adriatyku. Byłam w zeszłym roku w Rimini i więcej już nie pojadę.

Komentarz

Polecem Mirabilandię. Dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Można oprócz standardowych kolejek popływać również na pontonach (bezpieczne dla dzieci). Dużo występów, m.in. skoki do wody. Bardziej jednak podobało mi się w Parku Aventura w Hiszpanii, naprawde super. W obu parkach trzeba uzbroić sie w cierpliwośc czekając w dłuugich kolejkach.

Komentarz

Dlaczego w Rimini Tobie się nie podobało. Chcemy tam jechać w lipcu. Jaki kolor ma tam woda w morzu?

Komentarz

Polecam Adriatyk, ale bardziej na południe Włoch. Osobiście zwiedziła półwysep Gargano - miasteczko Vieste - i uwarzam że warto tam jechać. Czyte plaże, cieplutka woda, piekna okolica i stosunkowo mało rodaków.

Komentarz

Ja osobiście też nie przepadam za tą częścią Włoch. Kierowałam się tym razem dziećmi - nie chcemy męczyć ich daleką jazdą samochodem, a dzieciom do szczęścia potrzebny tylko piasek, morze i basen. Może za pare lat gdy dorosną powrócimy do bardziej atrakcyjnych krajobrazowo kierunkow wakacyjnych.

Komentarz

W Mirabilandi jest super. W Rimini też jest bardzo przyjemnie, ale niestety morze tam ma brzydszy kolor niż Bałtyk

Komentarz

moni89 napisał(a):

> Warto jechać ? Czy dla czterolatka będa tam jakieś atrakcje czy
                > tylko dla starszych ? a jest taka super kolejka górska ?
                Atrakcje są I to głównie dla dzieci bo starsi... no cóż...też korzystają z atrakcji Mirabilandii - a wygląda to tak: siedzę sobie na wyrzutni w górę ( nie mylić z sąsiednią wieżą, z której się spada) obok mnie kobitka.Nagle ziemia ucieka nam spod nóg i słyszę:"K...a m.ć, po jaki h.j tu wsiadłam! Ja p.....e"
                Okazało się że Polska i nie tylko miła ale i ladna Jak to Polki
                Pozdrawiam i polecam.

Komentarz

Dla 4 latka masz tam trzy inne parki atrakcji.
                  Na pewno nie Mirabilandia - to dla dzieci od lat 10.
                  1. Fiabilandia - znajduje się w południowej części Rimini. Park tylko i wyłącznie dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Same super atrakcje.
                  2. Italia in Miniatura - park w północnej części Rimini, przy zjeździe z autostrady Rimini NORD - Włochy w miniaturze, w sam raz dla malucha.
                  3. Aquafan i Oltremare - dwa połączone parki z super rozrywką. W pierwszym baseny dla dzieci ze zjeżdżalniami, w tym kilka dla dzieci. W drugim fantastyczny pokaz 7-9 delfinów i wiele atrakcji zwiazanych ze zwierzętami i ewolucją na Ziemi.

Komentarz

ja takze polecam goraco mirabilandie.wprawdzie bylam tam 4 lata temu wiec na pewno duzo sie pozmienialo ale wydaje mi sie ze jeszcze na lepsze. najbardziej podobal mi sie roller coaster KATUN byl po prostu najlepszy

Komentarz

Trwa
                    X