Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wakacje w bibione

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wakacje w bibione

Czy warto do Bibione w lipcu?

Konkretnie Interesuje mnie Hotel Savoy Beach w Bibione

Komentarz

widziałam go jest przy samej plaży, przejsćie przez deptak, wypasiony.Pozdrawiam!!!

Komentarz

Bibione ma bardo brzydka plaze i morze. Jedzcie gzie indziej.~bodzio napisał(a):

> Czy warto do Bibione w lipcu?

Komentarz

Juz pisalam wczesniej plaza szeroka zle moze brudne. fajne knajpy,pizzerie dobre miejsce na wypady Wenecja Triest...Pogoda zmienna, ja natrafilam na deszcz 5 dni i straszne burze.Od Alp powiewa swieze powietrze ,ale pogoda zmienna

Komentarz

Bibione to jest super miejscowość na wypoczynek. Piękne, czyste plaże (codziennie rano czyszczone), woda czysta i ciepła. Byłam tam z rodzina kilkakrotnie i nigdy nie spotkałam się z 5-cio dniowym deszczem. Deszcz trwający 1-2 godziny to wszystko, a po nim zaraz można iść na plażę. A najważniejsze to to, że na plaży masz swoje miejsce (numerowane) z parasolem leżakiem i łóżkiem, które załatwiasz w budkach przy plaży na cały okres pobytu na podstawie wykupionego pobytu. Pozdrawiam i życzę wspaniałego pobytu.

Komentarz

ZALEZY KIEDY SIE JEDZIE MYSLE ZE W LIPCU NIE JEST ZLE JA BYLAM W SIERPNIU 26 I POGODA W TAMTYM ROKU BYLA OKROPNA .U NAS BYLO PIEKNIE TZN NAD MORZEM.ZJECHALISMY 200KM DO CROACJI I CUDNIE.ZROBCIE WYCIECZKE NA ISTRIE 100 KM OD BIBIONE I POWIECIE TU DOPIERO JEST CZYSTA WODA[ SLOWENIA].WARTO JECHAC TAM ZE WZGLEDU NA WYPADY,NO I WLOCHY MAJA SWOJ KLIMAT FAJNY.JA MIESZKAM BLISKO POLWYSPU WIEC DLA MNIE MORZE WE WLOSZECH NIE CIEKAWE,ALE BALTYK NAPRAWDE CZYSTSZY.

Komentarz

z tym czystym bałtykiem to przesadziłaś to jest gnojówka w porównaniu z adriatykiem

Komentarz

No na pewno ale tylko od strony Istrii i Chorwacji bo polnocne Wlochy to tragedia.NadBaltyk trzeba wiedziec gdzie jechac.. Debki Karwia super no chyba ze ktos plywa w zatoce brudnej a nie nad otwartym morzem

Komentarz

Trwa
                  X