Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

BIBIONE;)

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• BIBIONE;)

W tym roku jadę do bibone na kolonie Wszystko jest opłacone tzn, jedzeni, nocleg itp. nie wiem tylko ile wziąść kieszonkowego Np. na pizze, cappuccino jakieś pamiątki itp. Dodam, że nie mam zamiaru kupowac pizze albo capuccino co dziennie tylko raz na jakis czas Powiedzcie ile mam wziaść kasy! Aaa i jeszcze jedno, jakie tam jest dno morza? piaszczyte czy kamieniste i czy mam się obawiać jeżowców albo czegoś podobnego? Prosze o odpowiedź ( jadę na początku lipca)

bylysmy w tamtym roku z tui jest glosno drogo ale fajnie Wlochy sa drogie codzien wydaz na pewno 25-30 euro na glupoty.Plaza jest szeroka piach ciemny brudzi stopy,atmosfera super.Jest bezpiecznie zadbane miasteczko,ale na pewno neie jest to plaza twoich marzen,podobnie jak nad Baltykiem.Koniecznie zobacz Wenecje-super atmosfera Triest na ISTRI COS PIEKNEGO STAROZTTNE MIASTO PIEKNY WIDOK Z GORY.WEZ KASE BO WE WLOSZECH EURO LECI...WLOCHY SA OK TO GORNY ADRIATYK I POWIEWA OD ALP WIEC NIE JEST GORACO

Komentarz

Wyłącz Caps Lock-Madzia czy basikla czy szwaczka promowa..

Komentarz

Ty chyba jestes na utrzymaniu meza biedaczko,bo wszedzie cie pełno.Chyba cie maz nie kocha,bo ja mam czas dziewczyny za mnie odwalaja robote.Zreszta dzis mialam utarg w 3 godz. szyje plebanię ksiedza,ze moge 2 miesiace nie pracowac!!

Komentarz

Nie ważne czy Caps Lock czy mala wazna jest forsa i umiejetnosc jej zarabiania i radzenia sobie.

Komentarz

Na komputerze nie lubie pisac ale moglabym ci wypracowanie z pozytywizmu lub młodej polski napisac w niejednej maturze pomagałam.

Komentarz

Przecież to twoja córka pisze te posty-podobno??? To Ciebie wszędzie pełno!!- i nie zniechęcaj ludzi do podróżowania ,bo pojęcie o tym masz marne. A co ty tam dzisiaj uszyłaś to mnie guzik obchodzi!!

Komentarz

Przecież to twoja córka pisze te posty-podobno??? To Ciebie wszędzie pełno!!- i nie zniechęcaj ludzi do podróżowania ,bo pojęcie o tym masz marne. A co ty tam dzisiaj uszyłaś to mnie guzik obchodzi!!

Komentarz

Nie pisz 2 razy tego samego.A ty wogole masz prawojazdy i pojechalas sama 3 tys. km.sama z dzieckiem??

Komentarz

Chyba padnę ze śmiechu...normalnie walnę w klawiaturę, wiesz co??
                    ty mnie po prostu rozbrajasz-chyba się tam do ciebie wybiorę do tego Gdańska
                    :-)))

Komentarz

Prawo Jazdy -..tak się to pisze..a owszem posiadam...przyjadę do cieie Basiu na kawkę!!

Komentarz

Jechalam do Włoch do Bibione przez Niemcy i Austrię bo mieszkam w Gdansku w Austrii zrobilam nocleg,bo kocham ten kraj przeprawialam sie przez Taury bo droga na Villach byla totalnie zakorkowana zawsze tak jest.Górny Adriatyk widac zjezdzajac z Alp polecam lepiej Włochy niz Tunezje do której jezdzi Anita33 bo nie ma smierdzacych glonowa a opieka medyczna jest super!!...

Komentarz

Zapraszam uszyje ci fajne firanki do domku.

Komentarz

Zobaczysz Bałtyk w tym roku jest bardzo czysty szczegolnie Debki.

Komentarz

A ja byłam w Kalabrii i polecam -czysto , piękne widoki i na Sycylię kawałek...
                              A Firanki-chętnie, chętnie...

Komentarz

Trwa
                              X