Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Psy na plaży

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Psy na plaży

Witajcie,czy można bez problemu wejść na plażę z pieskiem w Bibone [%sig%]

Pieski są tam wręcz mile widziane, oni uwielbiają czworonogi, mniej więcej tak, jak Niemcy---gdzie na plaży więcej psów niż ludzi.

Komentarz

dziękuję za odpowiedz pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

A to sie zmartwilem :[ Myslalem, ze juz odpoczne od tych
        "przepieknych" trawnikow polskich z psimi g...i :/ Pies wazniejszy od czlowieka, mam nadzieje, ze lepia mandaty za zanieczyszczanie plaz :]

Komentarz

Harpo, to leć do Maroka, tam są tylko dzikie, wychudzone, wałęsające się na plaży psy (dość daleko od hotelowych skupisk).
          Marokańczycy pieski mają w głębokiej pogardzie z wiadomych względów.

Komentarz

A co to ma do rzeczy...nie rozumiem :? Ja jakos nie gustuje w ujadajacych" pieskach" i ich odchodach na plazy (vide: polskie mozrze). No, ale rozne sa obyczaje :]

Komentarz

.. na polskich plażach to akurat nie czworonogi największy syf robią .. ale dwunogi ...

Komentarz

Syf syfem, ale dwunogi przynajmniej nie otrząsają się z wody nad Tobą i Twoim ręcznikiem, kup też na widoku nie robią...

Komentarz

.. na jednego otrząsającego się ciapka przpadaja setki dwunogów zostawiajacych po sobie puste butelki, opakowania po lodach , ciastkach i Bóg wie jeszcze czym , nie wspominając o foliowych jednorazówkach .. taki stan rzeczy nie zwalnie rzecz jasna opiekunów psiaków od pilnowania ich .. to tak dla jasności .. ;-)))

Komentarz

No, niestety, a teraz do właściciela takiego jak w Twoim opisie dodaj psa... Którego on wychowuje i pilnuje...

Komentarz

.. nie, ponieważ 99 procent tych świniacych ludzi psów nie ma , a ryzyko że pies Cię ochlapie jest wielokrotnie mniejsze od ryzyka że jakiś rozkoszny bobas wywali na Ciebie wiaderko piasku, albo odleje Ci się pod nosem ... bo mamuncia akurat opala plecy i dupska jej sie nie chce ruszyć żeby z dzieciaszkiem iść do toalety ..
                      .. gwoli wyjasnienia, jestem przeciwnikiem trzymania psów na plazy , w upale .. bo to po prostu dla psiego zdrowia jest nie korzystne .. ;-)

Komentarz

sluchajcie, syskusja bezprzedmiotowa. jezeli jest zakaz, to na plaze nie przychodzi sie z psem i tyle. mam psa, ale nigdy go nie zabieram na plaze. nie lubie gdy psy biegaja kolo mojej glowy, wchodza razem ze mna do wody, ujadaja i zalatwiaja sie w poblizu. zauwazylem ostatnio na helu, wejscie na plaze z piktogramem "zakaz wprowadzania psow" i 4 psy biegajace miedzy plazowiczami. moge sie zalozyc, ze gdyby to bylo np w niemczech, to zaden z wlascicieli by na plaze nie wzial psa, ale ze to u nas...

Komentarz

No tak.. Poza tym dziecku nawet nie założysz kagańca, ani nie uwiążesz na smyczy...
                          A co do tych śmieciarzy plażowych właścicieli to niestety nie masz racji. Mają psy, mają! I to te największe i najgroźniejsze typu pitbul, których nawet boisz się odpędzić!

Komentarz

... też jestem wieloletnim właścicielem kolejnych ciapków (ostatni rotweiller) i też nie zdarzyło mi sie wejść z psiakiem między plażowiczów .. natomiast jeśli tylko mialem okazję to wcześnie rano i późnym popołudniem wychodziłem 2-3 km poza głowna plaże , żeby kudłaty też miał frajdę .. i bawiliśmy się do padnięcia na piach bez dechu .. ;-)))

Komentarz

Kudłaty rotweiler?????

Komentarz

Trwa
                              X