Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Agenzia LAMPO - Włochy

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Agenzia LAMPO - Włochy

Witam! 1) Czy ktoś z Was rezerwował już wakacje we Włoszech przez internet? 2) Konkretnie chodzi mi o \"Agenzia Turistica LAMPO\". Czy jest to wiarygodna firma? 3) Niestety podczas rezerwacji zaraz chcą, żeby im zapłacić zaliczkę (ściągana jest z karty kredytowej, której numer trzeba podać w jakimś systemie _____ - podpobnym do PayPal lub coś takiego). 4) A swoja drogą pytanie co do systemu płatnośći ______. Czy ktoś już płacił za jego pośrednictwem? Czy to wiarygodna instytucja i można jej powierzyć numer swojej karty kredytowej? Przyznam szczerze, że trochę mnie stresuje zapłata reszty należności za wakacje na miejscu w oddziale Agencji Lampo. Wiadomo: z Polski daleko, przyjeżdża się wieczorem - i jeśli Agencja już będzie zamknięta to mogę nie dostać zamówionego miejsca i spać \"na trawce\"? 5) Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w powyższym względzie? Będę wdzięczny za rzetelne informacje. Robas

[%sig%]

Komentarz

Hej ja zwykle płacę (4 raz) przelewem z PKO BP najtaniej i bez problemów.
      Biura są czynne do późna. Polecam podróż na noc, tak aby być na miejscu ok południa. Zwykle pokoje są już gotowe posprzatane. Uwaga od 12 do 16 sjesta - i biura są zamkniete.

Komentarz

W zeszłym roku byłam we Włoszech z Neckermana(dojazd własny) w apartamentach Lampo i wszystko było super bez zarzutu.Myślę,że jak biuro tam wykupuje to można im ufać.Mają ogromną ilość apartamentów, to bardzo duża agencja.Nie bój się.

Komentarz

Właśnie wróciliśmy z Caorle. Też jechaliśmy z Necermana dojazd własny. Na miejscu obsługa Lampo była doskonała. Potwierdzam i polecam. Miłych wakacji.

Komentarz

Trwa
          X