Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Riccione 2007/ Witours

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Riccione 2007/ Witours

Jedzie moze ktos moze w tym terminie na obozdo ricci0ne z biura wit ours??Ja byłam tam 2 lata temu i było zajebiscie?;p jak cos to zgłaszajcie sie na gadu 5295281;p papa;*;*;*

No proszę, jak miło! Ja też jadę w tym roku!;D Mam nadzieję, że będzie fajnie i że pogoda nam dopisze! Pozdrawiam! Odezwę się na gadu!

Komentarz

Tak z tym biurem zawsze jest fajnie~nataliiia napisał(a): > na gadu!

Komentarz

niestety ja jade dopiero od 16 do 30.07 wiec sie tylko miniemy przy autokarze

Komentarz

ja moze tez tam pojade tylko zastanawiam sie co wybrac mam na oku Włochy Gargano Włochy Riccione i Grecje Thassos
          w 2006 roku bylem w Chorwacji Tisno był ktos moze z was na turnusie 05.08-19.08 ??

Komentarz

Był ktos moze? Jak w ogole jest z tego biura?

Komentarz

Hej, ja byłam już dwa razy z tym biurem i jest super moim zdaniem. A w tym roku prawdopodobnie jadę z nimi do Grecji ) Jak macie jakieś pytania to piszcie, pozdrawiam

Komentarz

mam pytanie jak wygladaja wyjazdy z tym biurem? czy jest jakis luz? i w jakim wieku ludzie jezdza na te obozy? pozdrowienia z krakowa

Komentarz

luz blus człowieku jest na tych obozach moja grupa (zawsze oboz dziela na 2) była cała z jednego miasta 12-stka z Tarnowa robilismy duzo rzeczy-trinken jezdza tam osoby w wieku okolo 15-18 lat

Komentarz

Trwa
                  X