Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Włochy-Rimini z biurem FUNCLUB

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Włochy-Rimini z biurem FUNCLUB

Czy ktoś był we Włochech dokładnie w Rimini z biurem FUNCLUB. Interesują mnie wszystkie opinie. Będę wdzięczna za nie!! Dziękuje

Byłem w Rimini bez biura.Jedyna atrakcja to "Italia in miniatura" nieopodal.Poza tym do Rimini to tylko za karę.

Komentarz

Zgadzam sie - Rimini to porazka, nie warto jechac ani z biurem ani na wlasna reke.

Komentarz

zależy jak chcesz spędzać te wakacje, czy zwiedzanie, czy bardziej imprezowanie, jeśli to drugie to Rimini jest ok pod tym względem

Komentarz

SĄ TEZ I PLUSY :ŁGODNE ZEJŚCIE DO MORZA,DOBRZE STRZEŻONE PRZEZ RATOWNIKÓW,BRAK WIATRÓW,NIE DUŻA CENA JAK NA EUROPE,BYŁEM Z 9 LETNIM SYNEM I BYŁ SZCZĘSLIWY.POLECAM WYCIECZKĘ DO MIRABELANDI-JEST SUPER I DLA DZIECI I DOROSŁYCH.POZDRAWIAM

Komentarz

Proszę spojrzeć na dół. Moja wypowiedż dotycząca tego biura. Na początku mieliśmy jechać do Riccione, w efekcie wylądowaliśmy w jakimś innym miejscu. Fakt poinformowali nas o tym, ale było już za póżno żeby zrezygnować. Inni uczestniczy dowiadywali się dopiero w autokarze, że jadą gdzieś indziej. Miały być wycieczki fakutatywne, była tylko jedna. Więc musieliśmy sami na własną rekę zwiedzać. Powiem to tak: zero organizacji. A pan rezydent zajmował się tylko swoją dziewczyną. Transport też pozostawia wiele do życzenia. Klmatyzacja padała, zanim wyjechaliśmy z Polski. A ogłaszają się że autokar klasy lux. No może ich funclubowski, ale nie ten co my jechaliśmy. Wpożyczyli z firmy Panorama. Nieprzystosowany do tak dalekich podrózy. No coż wybór należy do Ciebie. Ja w każdym bądz razie nie skuszę się na wakacje z tym biurem podróży. Pozdrawiam

Komentarz

witam byl;am w zeszmym roku, nie polecam ogolni za ta cene to spoko, ale naprawde nic spejcalnego i godnego polcenia nie fatyguj sie poprostu bez wiekszych emocji

Komentarz

Rimini porażka mnustwo koloni obozowiczów plaze niezbyt czyste takze jest wiele ciekawszych miejscowości do wypoczynku i zwiedzania

Komentarz

No chyba, że ktoś chce imprezować w rimini. To wtedy jak najbardziej, jest tam sporo dyskotek. Co do biura - widzę, że agina już odpowiedziała. Ogólnie to polecam zapoznać się z ofertą travel solutions. Mają sporo obozów i kolonii, nie tylko we włoszech. Poziom samego biura jest jak najbardziej odpowiedni. Pozdrawiam i odsyłam na www.poland.as

Komentarz

Trwa
                  X