Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

caorle altanea

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• caorle altanea

Pod koniec czerwca jadę do Caorle - Altanea, apartamenty w Villaggio la Quercia. Czyktoś tam był? Proszę o opinie!!!

trochę daleko od centrum i plaży,są ciekawsze miejca w caorle, na pewno nie vilagio

Komentarz

Niestety nie pomogę Ci bo jeszcze tam nie byłem. A w zasadzie to byłem ale jakieś 15 lat temy. Muszę przyznać, że były to najlepsze wakacje w moim życiu. Właśnie wykupiłem wczasy do Caorle i lecę tam na początku wrzenia 2007. Napisz po powrocie jak było. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku artespl

Komentarz

5 dni temu wróciliśmy z Caorle Altanea aqpartamenty La Quercia. Doskonałe warunki, nowe kompleksy apartamentów, pięknie zagospodorowany teren, zieleń, kwiaty, restauracje, place zabaw, kolejki dowożące turystów do plaży, do której i tak jest blisko, animacje dla dzieci. Jwśli ktoś lubi nocne rozrywki, może wybrać się do centrum starego Caorle. Plaże rzeczywiście są inne niż w Chorwacji, ale na pewno nie brudne, po prostu piasek jest ciemniejszy (nie skały) za to ogromne ilości muszelek. Zdecydowanie polecam.

Komentarz

Napisz z jakiego biura podróży byłeś w Caorle ??? Nie wiesz jak można dostać się z treviso (lotnisko) do Caorle? Napisz coś więcej o Caorle.
          Pozdrawiam
          artespl

Komentarz

Witam
            Czy apartamenty są wyposażone w naczynia? Czy są poduszki?
            Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
            X