Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Którędy nad włoski Adriatyk ?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Którędy nad włoski Adriatyk ?

Witam ! Planuję wyjazd samochodem w okolice Lido di Jesolo. Startuję z Poznania. Którą drogę polecacie : dłuższą, ale przez Niemcy, czy też krótszą przez Czechy ? pozdrawiam

Zapomniałem dodać, że bardziej niż na kosztach zależy mi na czasie przejazdu (dzieci).
    pzdr

Komentarz

ja osobiście nie jechałem przez niemcy ( Warszawa) , ale mój brat z Wroclawia to tylko tak jeździ. Jednak przez czechy trochę się człowiek snuje ( w austrii do Wiednia też nie jest najlepiej)

Komentarz

Jestem z Poznania i do Włoch zawsze jadę przez Niemcy ( Świecko ) Pytaj śmiało.

Komentarz

Każdy kto jedzie do Włoch czy Chorwacji powinien ominąć Wiedeń. Łatwo to zrobić, wystarczy tuż za jednym lub drugim przejściem w Bratysławie skręcić nie na Wiedeń, ale w lewo na Wiener Naustadt. Tamtędy jest szybszy dojazd do autostrady na południe. Polecam.

Komentarz

JESTEM Z RAWICZA I CZĘSTO JEŻDŻĘ W TAMTYM KIERUNKU I NAJLEPSZA MOIM ZDANIEM JEST TRASA NA BOBOSZÓW POTEM NA OLOMUNEC I ZTEGO MIEJSCA JUŻ CAŁY PRAWIE CZAS PRZEZ BRNO,BRATYSŁAWĘ,WIENER NAUSYADT.GRAZ,UDINE SZYBKO I KRÓTKO.

Komentarz

Tylko przez Niemcy.
              Ja nawet w Karkonosze i Inne miejsca na południu POlski jeżdżę przez Niemcy.
              Droge poleciłam znajomym. Na początku nie wierzyli.
              Trasę Szczecin - Szklarska Poręba przez Polskę jechali 6/7 godzin ( duży ruch, objazdy, roboty drogowe), przez Niemcy 4,5.

Komentarz

Niemcy ja przez Kolbaskowo bo z Gdyni potem przez Austrie i tak duzo szybciej drogi dobre i bez korkow choc sam dojazd ja jechalam do Bibione autobana na Wenecje ostatnie 70 km w strasznych korkach bo spotykaja sie tam drogi z Europy polnoc poludnie Wloch.Ogolnie szczerze rejon niezbyt ciekawy jak sie objedzie Europe to mozna to stwierdzic ale blisko Wenecja CUDNY NA WZGORZU tRIEST I KONIECZNIE istria slowenia piekna i czysta tu Adriatyk 2 razy czystszy niz polnocne Wlochy a wiec Bibione Caole .

Komentarz

A jaką trase preferujesz. Ja jade do PUNTA SABIONI
                  MOżesz podać również jej koszt (szczególnie ceny autostrad we Włoszech). Będę wdzięczny.
                  kjjanowski@interia.pl

Komentarz

Ja natomiast polecam trasę przez Czechy i Austrię- wprawdzie początek trasy (do Ołomuńca) trochę się ciągnie i trzeba pokonywać górskie dróżki, lecz później jedzie się już bardzo przyjemnie- Brno, Mikulov, Wiedeń( nie miałem rzadnego problemu z odnalezieniem się tam, przejechaliśmy przez to miasto w niecałe pół godzinki), Graz, Klagenfurt, Udinese i Venezia. Od Wiednia jedzie się samymi autostradami. Warto pamiętać o winiecie w Czechach i w Austrii (nie są zbyt drogie). Cała podróż z Wrocławia pod Ravennę nieśpiesznym tempem z wieloma przerwami zajęła nam 14-15 godzin.

Komentarz

Trwa
                    X