Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Rimini/Orka Travel 2007

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Rimini/Orka Travel 2007

Witam Czy ktoś w tym roku wybiera się na wczasy do Rimini z Orką Travel??Wybrałam hotel Galles! Czy był ktoś w tym hotelu? jeżeli tak to prosze o opinie z góry dziękuje )

jedziesz autokarem czy znalazłaś ofertę z samolotem?I nie wiesz może czy są wyjazdy na całe dwa tygodnie czy tylko takie 10-12 dni?Nie wiem,czy źle szukam,czy takich nie ma .Mnie trochę przerażaja tam tez te obozy młodzieżowe w jednym hotelu..

Komentarz

Hej! Ja jade autokarem na 12 dni...nie ma ofert na 14 dni! Oferta samolotowa miała się ukazać.Ostatnio jak dzwoniłam do biura to mówili ze sie ukaże.W zeszłym roku też byłam w Rimini ale z innym biurem i byłam bardzo zadowolona.Pierwszy raz jade na wczasy gdzie będzie obóz młodzieżowy ale myślę że nie będzie tak źle...zmienili mi hotel Galles na Senyor-ta zmiana na pewno jest lepsza,wiem który to hotel i znam tą dzielnice takze o nocleg jestem spokojna...

Komentarz

rozumiem,ze jak jedziesz drugi raz ,to byłąs naprawdę zadowolona
        na forum jest wiele niezbyt dobrych opinii na temat tej miejscowosci,w sumie bez większych konkretnych powodów (przede wszystkim "brudne morze")
        ja zamierzałam wybrać się ze znajomą na rodos ,ale ze względów cenowych musimy chyba zmienić opcję
        mam nadzieje,ze w riminii też bedzie ok
        jak widzę,jeśli się zdecydujemy,to bedziemy w tym samym terminie co Ty
        szkoda tylko,ze nie ma turnusów dwutygodniowych
        a jak zniosłaś podróz w tamtym roku?ile godz w sumie trwała?
        ps.przysłali mi ofertę samolotem:hotel siculperla ,hb,2 tygodnie,2 tygodnie,samolotem ,2809 zł;hotel kennedy,hm,samolot,2 tygodnie,2909;wyloty 28.07.Moim zdaniem dość drogo , tym bardziej,ze hotele 3 gwazdkowe.
        pozdrawiam i być moze-do zobaczenia

Komentarz

jade drugi raz do Rimini a koleżanka która jedzie ze mną jedzie 5 raz w to samo miejsce tak jej sie podoba morze wcale nie jest brudne, jest czyste i zadbane, pełna kulturka leżaczki, parasole itp. w zeszłym roku miałam kilka dni objazdówki tzn zaczęliśmy od Florencji - jechaliśmy ok 25 godz. droga szybko zleciała, najdłużej jedzie się do granicy, w Polsce sie tak ciągnie ale później juz zleci...robią przystanki wiec jest ok...później byłyśmy w Rzymie i Fiugi - warto tam pojechać przepiekne stare miasteczko(tylko daleko) później był Asyż i Rimini a na końcu Wenecja również piękna.Jezeli wybierzecie ten hotel co my tzn Senyor to jest to blizej centrum ten drugi jest troszeczke dalej ,nie byłam w tamtej dzielnicy...dziwie sie tym opiniom co czytam na forum, byłam tam i naprawde jest tam super, wiadomo ze hotel 3* nie będzie taki jak 5* ale nie jade tam po to aby siedziec w hotelu tylko odpoczywać i zwiedzac...dla mnie standard jest ok, jedzenie również... trzeba sie nastawic że jedzenie jest inne niz u nas jak dla mnie wyśmienite takze polecam i zachęcam do wypoczynku w Rimini oferta samolotowa faktycznie droga... mam nadzieje ze zachęciłam i do zobaczenia pozdrawiam

Komentarz

lassski... hehe.. a jedzie ktoras na oboz.. z orka travel? jesli tak to mowcie;P to sie do was dolacze...;D

Komentarz

haj ja wyjezdzam z miom chlopakiem za tydzien do rimini na tydzien ale wyjezdzamy z londynu samochodem i do wloch po drodze troszke jeszcze pozwiedzamy, jak wroce to wam opiwiem jak bylo, pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

hehe.. a ja czekam na kogos kto jedzie 25 LIPCA!!

Komentarz

ja jade 25 lipca z Katowic!

Komentarz

Jeśli potrzebujesz dostać się z Katowic lub okolic na lotnisko w
                    Pyrzowicach,Balicach lub na Okęcie to napisz do mnie maila-oferuję transport
                    samochodem kombi z klimatyzacją, w tygodniu transport możliwy w
                    godz.popołudniowych i wieczornych oraz nocnych , w weekendy 24h.Cena
                    atrakcyjna-do uzgodnienia w zależności od ilości km.
                    W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy:
                    dowoz.na.lotnisko.pyrzowicemalpkagazeta.pl

--
                    tel.+48 505 795 375

Komentarz

Ankaa daj gg swoje albo cokolwiek) hehe;P pozdro

Komentarz

~paulinkaa napisał(a):

> Ankaa daj gg swoje albo cokolwiek) hehe;P pozdro

Podaje gg 6167360 pozdro ))

Komentarz

Trwa