Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

opłaty za autostrady

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• opłaty za autostrady

Wybieram się do Włoch, konkretnie do Bibione trasą Jelenia Góra-Praga-Linz-Salzburg-Udine-Bibione. Może mi ktoś podpowiedzieć ile (oczywiście orientacyjnie) mogą kosztować mnie opłaty za autostrady ???

Udine - Bibione ok 8 euro

Komentarz

W Austrii tunele platne ok 10 euro

Komentarz

~basiik napisał(a):

> W Austrii tunele platne ok 10 euro

za które tunele się płaci ? ;-))

Komentarz

Wpisz w googla "winiety", znajdziesz stronę PZMot-tam jest wszystko dokładnie wyklarowane.Można tam też kupić winiety na Austrię,Czechy i Słowację-ceny bez narzutów, wystawiają rachunki lub faktury.

Komentarz

ja jechalam przez Taury i tam 2 tunele byly po 15 euro ja zawsze z Gdyni jade przez Kolbaskowo przez Austrie tam nocleg w lecie w Austrii za 3 osoby 60 euro i potem w dol do Wloch.Autstrada na Udin byla tak zakorkowana ze pojechalismy przez Taury widoki naj naj piekniejsze a jezdze na narty 2 razy do roku wiec wiem co mowie ale droga straszna felbertauern tunel i karawanki tunel 10 15 euro na Udin nie wiem ale chyba tez jeden platny. Czesto z Salzburga na Udin sa makabryczne korki az do samego Bibion stad nasza podroz przez Taury.Cala Europa z polnocy goni wdol na Wenecje polodni WLOCH NA cROACIE DROGI SIE POTEM ROZWIDLAJA DLA MNIE TO BYLA MAKABRA MYSLE ZE NOCA JEST LEPIEJ

Komentarz

A TUNELE PLATNE OZNACZONE SA NA MAPIE 5 WEZ DOBRA MAPE

Komentarz

Trwa
              X