Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Danubio - Bibione

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Danubio - Bibione

Witam !!! Wybieramy się w tym roku do Bibione , a konkretnie do ośrodka DANUBIO , czy może był tam ktoś , jak tam jest , co najlepiej wziąć ze sobą , może ktoś ma zdjęcia. Dzięki za wszelkie informacje Pozdrawiam MARKUS

Byłam kilkkakrotnie w Bibione, lecz nie byłam w danubio.Kompleks jednak jest mi znany jest połozony w spokojnej dzielnicy z basenami. Dla szczegółowej ofert Bibione zapoznaj sie ze stronami www.bibione.it i www.bibione.com tam możesz poogladac agencje i obiekty które cie interesuja.Mozna tez załatwic wakacje bezpośrednio na miejscu i to za duzo znacznie niższą cenę niz oferuja to nasz bp.pozdrawiam Ewa
    PSja wybieram sie tam w drugiej połowie lipca

Komentarz

My jedziemy na początku lipca , a co najlepiej wziąć ze sobą , chodzi nam głównie o jedzenie , z tego co słyszeliśmy jest tam dość drogo, a mam jeszcze pytanie jak załatwialiście przejazd przez autostrady , wykupywaliście winetki na granicy , czy w Polsce ??

Komentarz

Jedzenie zabieramy ze sobą.Niestety nie mozemy sie porównywać z Włochami jeśli chodzi o ceny. We wtorki w bibione jest targ gdzie mozna kupic taniej owoce warzywa i ryby.Są tez markety najlepsze to te na obrzeżach nie w centrum.

Komentarz

A co do wienetek wykupujemy je zawsze na granicy - na czechy i austrię.Autostrada we włoszech to koszt około 14euro

Komentarz

Trwa
          X