Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

RIU Garopa

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• RIU Garopa

Czy ktoś sie wybiera w najbliższym czasie?

ja się wybieram ale dopiero w lutym, a Ty miałaś jechać w styczniu z tego co pamiętam więc kiedy jedziesz

Komentarz

Wylatuję 24 stycznia z Monachium. Już się powolutku zbieram.

Komentarz

jaka cena chyba nie za 6000 zł

Komentarz

Nie za 6000. W sumie po wszelkich upustach cena wyniosła 4450. Myślę, że to rozsądna kwota, a co do reszty - okaże się na miejscu.

Komentarz

Ja też planuję za tyle jechać chociaż biorę pod uwagę dolot do Monachium zamiast pociągu.
            ale jeszcze się zastanawiam
            Mam w planie jeszcze przelot na którąś z sąsiednich wysp a to też nie najtańsza rozrywka.
            Fajnie Ci że już jedziesz ja już nie mogę się doczekać kiedy pojadę, ale nie mogłam jechać wczesniej

Komentarz

Do Monachium dojeżdżamy samochodem. Tam mamy nocleg w hotelu i garażowanie samochodu przez 2 tygodnie. Mieszkam przy zachodniej granicy, więc taki układ mi odpowiada. Szkoda, że się tam nie spotkamy. Słyszałam, że Polaków tam bardzo niewielu, a zawsze co krajanie, to krajanie.

Komentarz

może to i dobry pomysł też weźmiemy taką opcję pod uwagę.
                My jedziemy z Krakowa a w dodatku pierwszy raz jedziemy z dzieckiem ( pół rocznym) dlatego jeszcze zastanawiamy się jak to zorganizować .
                Jeden chłopak który pisał na forum mówił, że jechał pociągiem i że było ok ale to chyba opcja nie dla nas

Komentarz

Szczerze, to nie pisałabym się na podróż pociągiem z takim maluszkiem. Chyba samochód, to lepsze wyjście. Je jesteś od nikogo uzależniona. Myślę że spokojna noc w Monachium przed, co tu mówić dość długim lotem, byłaby dla Was lepszą alternatywą.

Komentarz

Cześć!!
                    Bardzo proszę o garść informacji na temat tych wysp.Z jakiego biura jedziesz??
                    Co tam można zobaczyć i jak zrobić objazd wysp? No i ceny na miejscu!
                    Czy brać ALL czy zdać sie na uroki miejscowej kuchni????.Jak wrócicie napiszcie coś !!! Też chcę tam jechać,ale w październiku i na rzaie zbieram maximum informacji. Z góry wielkie dzięki Michał

Komentarz

Michał, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, ale po powrocie. Narazie sama niewiele wiem, ale mam zamiar świetnie spędzić urlop. Pozdrawiam.

Komentarz

NApiszcie coś po poworcie. Bo jesteście pionierami Wysp Z. Przylądka. Co do 6 miesięcznego bobasa to jesteście odważni))

Komentarz

Cześć a z jakiego biura lecicie?

Komentarz

z TUI przynajmniej ja , ale Dunia chyba też .Z polskich biur to chyba jeszcze tylko exim organizuje tam wyjazdy , nie jest to najbardziej popularny kierunek dla Polaków

Komentarz

Byłam, widziałam, wszystko było ok., polecam!!

Komentarz

Trwa
                              X