Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

telefony komórkowe ?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• telefony komórkowe ?

Czy ktos , kto był na Zielonym Przyladku mógłby napisać coś o telekomunikacji? Podobno komórki tam nie działają, rozmowy z telefonu hotelowego kosztują fortunę, a budki telefoniczne są oblężone przez tubylców. W jaki sposób porozumiewaliście się z Polską? Dziękuję za jakiekolwiek informacje , od operatorów sieci komórkowych nie sposób się czegoś dowiedzieć.

widzisz są tak zwane tel satelitarne ... i mają zasieg na całą planetę ... ja mam tak zwany tel i ma zasięg na całą galaktykę , a twoi ziomale twierdzą że można ze mną połączyć się za pomocą pierdzenia i stepowania !!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich ?????? a tak to powinnaś jakoś dotrzeć do mieszkańcow tam na wyspy i porozmawiać jaka sięć tam działa bo napewno działa i nie przejmuj sie idiotami !!!!!!!!!! walcz o swoje i szukaj a znajdziesz, pytaj a CI odpowiedzą ...:-)))

Komentarz

Witam nasze komórki niestety nie działają ale niema problemów z dodzwonieniem się z miasteczka w samym centrum jest jest butka telef.z której możesz dzwonić do Polski ( można też kupić kartki z znaczkami i w miarę po dobrej cenie i od razu wysłać) i nie widziałem tam nigdy tłoku ..... jeśli chcesz jakieś najświeższe info z Capo Verde to pisz właśnie dziś wróciłem Pozdrawiam

Komentarz

Hej. ja dzwoniłam z kafejki internetowej w centrum (około 0,5 euro min.)z hotelu niepolecam, jedni państwo za dwie min. zapłacili 40 euro.

Komentarz

Trwa
        X