Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Djadsal

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Djadsal

Goraco polecam ten hotel . Jest w nim to cos czego nie zapewne w Riu . Jest atmosfera , są mili ludzie i wszystko inne właściwie jak w opisie , a nawet lepiej . Najwiękwsze atuty hotelu to bliskośc plaży i jednoczesna bliskosc Santa Maria. Poza tym ..... wino w nieograniczonych ilosciach do obiadu i koalcji , sport na plazy ( Kite Surfing, nurkowanie, quady i samochody terenowe , surfing i wind surfing - wszytkiego mozna się nauczyc za w sumie niewielkie pieniądze), bardzo dobre jedzenie , szczególnie ryby ( poklecam merlina) w kazdej odmianie i ilości no i bar sałatkowy do własnej kompozycji . Jednak najwyżej oceniam naszą kochaną Kasię Kośnik, kompetentną , dyskretna i wszsytko wiedząca rezydentkę. Tak milej i gotowej do pomocy przedstawicielki biura juz dawno nie spotkalismy w czasie naszych podrózy. Z tego miejsca dziekujemy Ci Kasiu za całe wspaniałe choc niecałe 2 tygodnie w Djadsalu. W hotelu ( i chyba na wyspie Sal ) głównie Włosi , potem chyba my Polacy , Skandynawowie, Czesi , byli tez Japończycy malo niemców i angoli . Nie ma Rosjan. Obsługa w Hotelu bardzo dobra , ale chuba juz niceo \"wypaleni\" animatorzy . Ale maja chyba najbardziej nudna robote na swiecie. Musza ciagle robic to samo i sprawiać wrażnenie jakby robili to pierwszy raz. Kilka informacji prakatycznych . 1. Telefony - kupujcie w sklepach spozywczych karte za 7,5 Euro - gadalismy z Polską jakies 10-12 minut .(Pfonecard-150 impulso- na karcie twarze murzynów w samochodzie) . W okolicach dyskoteki pirates jest tez prowadzona przez Wloszkę kafejka interentowa 1 euro za 1. minute rozmowy , ale kilka przecznic dalej mozna znalezć za 0,5 Euro za min. Numer do hotelu Djadsal - 00238241170 . Dzoenic nalezy z 2 budkina plazy od hotelu w kierunku miasta. 2. Internet- w hotelu 2 euro za 15 minut , a dalej w Santa Marii nawety 0,5 Uero za 15 minut 3. Sniadania nieco monotematyczne .Zawsze to samo : jajka sadzone ,omlet ,fasolka , dzemy miód , bulka francusska z ciemnej mąki, bułki białe , owoce w

Dzięki ci Margo za ciepłe słowa. Kasia

Komentarz

Cześć!
      Wyberamy się na WZP w 2-giej dekadzie marca, do tego samego hotelu, czy oprócz wina polecasz ine apitki? Czy próbowałas grappe? Jesli możesz napisz coś wiecej, a w szcególnosci czy warto brać kompa czy w hotelu jest hotspod ? lub inna możliwośc korzystania np ze skypa. Z góry dziekuję Maciej

Komentarz

Hot Spota nie ma niestesty. Jest w holu komputer i za 2 Euro mozesz sobie pobuszowac w internecie 15 min albo ściągnac pocztę. Działa znośnie. Lapka nie ma co brać , chyba żeby sobie pograć. Mozna korzystac z komputerów w kawiarenkach internetowych na głównej ulicy Santa Miarii.
        Grappa? To nie tutaj . Na Capo Verde pija sie GROG i masz go za darmo ( w ramach all incl.) w barze na basenie i w barze nocnym ( nad restauracją). Jest tez oczywiście piwo .Niezłe , ale czasami smakuje jakby dolewali wody albo beczka była nie domyta.

Komentarz

Wielkie dzięki za odpowiedź, juz traciłem nadzieję, że to forum zyje jesli mozesz dorzucić jeszcze jakieś ciekawostki np czy warto wybrać się do Senegalu to będę wdzięczy

Komentarz

witam serdecznie

właśnie wysyłam rodzinkę na urlop do tego hotelu, chciałem sprawdzić nr który został podany lecz coś jest nie tak proszę o jakieś wskazówki co czynie źle
            P.s.
            Mam nadzieję że o p. Kasi to nie przesada i opiekuje się tak fantastycznie jak to wszyscy opisują.

Pozdrowienia przede wszystkim dla p. Kasi

Komentarz

Witam jakoś nie mogę doczekać się zadnego odzewu ......

dla zainteresowanych nr tel. do powyżej opisywanego hotelu to
              +2382421170

i co nieco różni się od podanego przez mojego poprzedznika

Pozdrawiam Fedorss

Komentarz

Chcę uzupoełnic podane wiadomości - bo własnie wróciłem z tego hotelu
                Pani Kasia - OK - jak to czyta - to wie? - kto pisał - wsztstkie dobre informacje o Pani Kasi - są prawedziwe- dziekuje z opieke i informacje
                telefony juz działają- ale w sieci tylko PLUS
                - kto liczy na nurkowanie z maska z brzegu - ten się myli - trzeba plynąc łódką dalej na Rafe - ale to przy wysokich falach jest b. niebezpieczne
                jest bezpiecznie pod względem odzywiania - były z nami małe dzieci i nic sie nie działo - ale uwaga na drinki - podają z lodem z ichniej wody - może być po tym rewolucja.
                jest bezpiecznie na ulicach - trochę ciągna do swoich sklepików - ale da sie to przezyć .
                należy zachować jednak minimum rozsądku i nie brać większych pieniedzy z bankomatu i sie z tym afiszować - był jakis przypadek , że 3 panie - pobraqły pieniadze i wspólnie włozyły do jednej torebki - którą ktoś im porwł.
                uwaga na alkohol - nawet osoby majetne i z pozoru rozsądne - głupieja jak zobacza alkohol i pozdrawiam pania - co za jej zdjęcie Viva miała dać 30 tys zł - ale z przykrościa muszę się przyznac , że nie wiem - kto to była ta pani z MASAKRĄ? więc nie wiem czy dali by mi za jej zdjęcie 3 euro?
                natomiast pozdrawiam pana Marisza z M- jak miłośc - byłeś normalny .
                pozdrowienia dla wsztstkich uczestników imprezy - było OK i jestem zadowolony , że miałem ten zaszczyt być uczestnikiem tej grupy.

Komentarz

Proszę powiedz waką walute euro czy dolary/ bo z tego co sprawdzalem to przelicznik dolar ma tylk otroche slabszy ale u nas jest tanszy
                  dziekuej za inforamcje

Komentarz

płaci się wszędzie Euro . Za 1 euro daja w banku 110 escudo.
                    Drobne - wydają w escudo.
                    Generalnie jest fajnie - warto jechac - tylko nie licz na standard europejski. Jest troche inaczej - ale trzeba to tez doswiadczyć

Komentarz

~fedorss napisał(a):
                      Sorry, nie zaglądałem . Napisz jak było . Jestem ciekawy czy potwierdzisz moje spostrzeżenia .

> Witam jakoś nie mogę doczekać się zadnego odzewu ......
                      >
                      > dla zainteresowanych nr tel. do powyżej opisywanego hotelu to
                      > +2382421170
                      >
                      > i co nieco różni się od podanego przez mojego poprzedznika
                      >
                      > Pozdrawiam Fedorss

Komentarz

Tak wiem, kto to pisał i dzięki serdeczne ! Naprawdę takich turystów będę wspominać niezwykle miło!
                        Kasia

Komentarz

a podajcei jakie panują tam cceny w sklepach kanjpach itd za wypozyczenia quadów itp.

Komentarz

w sklepach oprocz pamiatek od murzynow nic nie ma, z senegalami trzeba sie ostro targowac, bo ceny wymyslaja na poczekaniu... quady chyba ok 70 euro za cały dzien... w knajpach porownywalne ceny jak w Polsce, drinki tez ;
                            )

Komentarz

Czy mozna w banku wymienic dolary ?

Komentarz

Trwa
                              X