Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WZP

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WZP

wróciłem z WZP a konkretnie w wyspy Sal- potrzebuej informacji zapytaj przez e-mail postaram się pomóc
    pozdrawiam
    Zibi

Witam,
    1.12 jadę z mężem i dwójką dzieci na 2 tygodnie na Sal. Szukam na własną rękę lokum i właściwie jest mi dośc ciężko, ponieważ chciałabym blisko plaży, blisko jakiegoś spotu surfingowego, bo mąż z córkami pływa na desce. Wiem, że byłeś 3 lata temu ale może byłeś też prywatnie i możesz polecic jakieś mieszkanko albo udzielic ważnych wskazówek. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Komentarz

Hej Pacyfikana!!!! Może ja się na coś przydam więc ja byłem na WZP w 2010 kwiecień .
      Byliśmy również na właśną rękę nie na Sal tylko na Boa Vista- zajebiste plaże!!!!!!!
      Ceny kosmiczne do kwadratu za sam hotel (fajny apartament sypialnia, living oraz kuchnia za 130Euro za dobe. Jadaliśmy to co zakupiliśmy na targu czyli warzywa(Drogie jak pieron) Kupowaliśmy do tego świeze ryby w porcie bajeczne tuńczyki i gotowaliśmy sami. Mnie osobiście Cabo Verde sie podobało bardzo tymbardziej, że na Boa Vista nie ma wogóle turystów na wyspie masz tylko jeden hotel. Napisz prosze jak lecicie skad i jak finansowo was to teraz wychodzi

Komentarz

Cześć MichaelBlack,
        wylatujemy z Londynu, za same bilety na Sal płaciliśmy 1900 zł + bilety do Londynu. Za noclegiem dopiero się oglądamy. Trochę to mnie dziwi, że wszystko takie drogie, bo kraj do bogatych nie należy, a turystów jak pisałeś też nie za wielu...

Pozdrawiam

Komentarz

Wiesz tam problem główny jest w tym, ze wszystko tam jest przywożone, nawet woda w kontenerowcach i za zielono tez nie jest. Z tego co ja pamiętam to płaciłem za bilety 1800plBoaViscie) No i jezeli ktoś serfuje to oczywiscie. Jeżeli kiedykolwiek wybiore sie znow tam to tylko na zorganizowany wypoczynek z opcja all w hotelu jakimś z sieci RIU w innym wypadku nie jest to warte swojej ceny!!!

Komentarz

Trwa
          X