Hotel Bergheimat & Moonlight
Szwajcaria / Wallis / Saas Grund

Kod hotelu: HOT26990
Nazwa: Hotel Bergheimat & Moonlight
Miejsce: Szwajcaria / Wallis / Saas Grund
Kategoria:  (2)
Wyżywienie:
Udogodnienia: dostęp do internetu
Wybierz termin
Cena od 1 543 zł

Tradycyjny, 2-gwiazdkowy hotel Bergheimat und Moonlight położony jest w centrum miejscowości Saas-Grund, bezpośrednio przy dolnej stacji wyciągu Kreuzboden. Ze względu na tak korzystne położenie możliwy jest zjazd na nartach pod sam obiekt. Oprócz tego całkiem niedaleko znajduje się trasa biegowa. Autobus dla narciarzy, którego przystanek znajduje się tuż przy obiekcie, zawiezie Państwa wygodnie na pobliskie tereny narciarskie.

Przytulny obiekt składa się z dwóch budynków (Bergheimat i Moonlight). Każdy z budynków posiada recepcję, windę, Wi-Fi (za opłatą), pokój wypoczynkowy z TV, jak również pomieszczenie na sprzęt i buty narciarskie. Jadalnia i restauracja z barem znajdują się w Hotelu Bergheimat. W budynku sąsiednim, w hotelu Etoile (ok. 10 m) można skorzystać ze strefy wellness (codziennie, w godz. 09:00 - 19:00, od 25.12.14), w której znajduje się kryty basen (w cenie), jak również kompleks saun (za opłatą) z pomieszczeniem relaksacyjnym, łaźnią parową i whirlpoolem (za opłatą). Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy obu budynkach.

Pokoje
Przytulnie urządzone pokoje wyposażone są w prysznic/WC, TV sat., Wi-Fi (za opłatą), radio, sejf (w cenie), suszarkę do włosów (na zapytanie) i balkon albo taras. Zakwaterowanie możliwe jest w Hotelu Bergheimat lub w Hotelu Moonlight.

Pogoda
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
14°
18°
21°
23°
22°
19°
13°
Temperatura
w nocy °C
-4° -3° 11° 13° 13° 10° -2°
Śr. liczba godzin
słonecznych
2 3 5 6 7 7 8 7 6 4 2 2