Camping Vigna Sul Mar
Włochy / Wybrzeże Adriatyku

Kod hotelu: HOT6903
Nazwa: Camping Vigna Sul Mar
Miejsce: Włochy / Wybrzeże Adriatyku
Kategoria:  (4)
Wyżywienie: WŁ (własne)
Udogodnienia: basen odkryty, udogodniania dla rodzin z dziećmi, dostęp do kuchni / Aneks kuchenny
Klasyfikacja: aktywny wypoczynek
Aktualnie brak ofert dla hotelu Camping Vigna Sul Mar
Zobacz inne oferty do Wybrzeże Adriatyku

Położenie
Bezpośrednio nad Adriatykiem w miejscowości Lido di Pomposa, niedaleko Ravenny. Lido di Pomposa to cichy kurort idealny dla rodzin z dziećmi. Świetna infrastruktura plażowa, hotelowa i gastronomiczna umożliwia spędzanie czasu w dowolny sposób. Miejscowość położona 110 km na południe od Wenecji.

Plaża
Bezpośrednio przy obiekcie, szeroka na 100 m i zagospodarowana, z możliwością wynajęcia parasoli i leżaków, strzeżona, z łagodnym zejściem do morza, znakomita dla małych dzieci.

Wyżywienie
We własnym zakresie.

Zakwaterowanie
Obiekt oferuje: 800 miejsc parkingowych, powierzchnia campingu wynosi 13 tys. m2.

Pokoje
Maxicaravany różnej wielkości wyposażone w salon i werandę, łóżko 2 - osobowe, 2 lub 3 łóżka pojedyncze, łazienkę (WC, prysznic), klimatyzację, TV SAT. Niektóre posiadają dodatkowo jadalnie ze stołem i wygodnymi kanapami, kącik kuchenny w pełni wyposażony - kuchnia na gaz, lodówka.
Bungalowy: pokój z łóżkiem małżeńskim , pokój z 3 jednoosobowymi łóżkami, jadalnia ze stołem i wygodnymi kanapami, kącik kuchenny w pełni wyposażony, kuchnia na gaz, lodówka, łazienka z prysznicem, umywalką i WC, drewniana weranda ze stołem i krzesłami, klimatyzacja, TV Sat.

Sport i rekreacja
2 odkryte baseny; na plaży windsurfing, kajaki, wodna gimnastyka. Boisko do gry w siatkówke Rozrywka: każdego wieczoru występy kabaretowe, zabawy muzyczne na plaży i na terenie campingu.

Dla dzieci
Animacja dla dzieci - boisko do gry w piłkę, szkoła pływania kajakiem, mini klub, taniec dla dzieci, sala gier – gry video, park zabaw.

Wyposażenie
Recepcja, restauracja, bar, pizzeria, bar przy plaży, market, kiosk, sala TV, myjnia samochodowa, centrala telefoniczna, miejsce parkingowe.

Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
13°
17°
21°
25°
28°
27°
24°
19°
13°
Temperatura
wody °C
15° 14° 14° 15° 17° 21° 23° 24° 23° 20° 17° 15°
Temperatura
w nocy °C
-1° 11° 14° 17° 17° 14° 10°
Śr. liczba godzin
słonecznych
2 3 5 6 7 8 9 8 6 4 2 2