Testy na COVID-19 – specjalna oferta dla klientów Wakacje.pl

AktualnościAgata Biernat22.06.2021

Planujesz urlop za granicą, a kraj, do którego się wybierasz, wymaga przedstawienia negatywnego wyniku testu na koronawirusa? Teraz kupując wycieczkę w Wakacje.pl, możesz szybko i wygodnie umówić się na badanie przez internet i skorzystać z promocyjnej ceny testu. Jak to działa?

Testy na COVID-19 - specjalna oferta dla klientów Wakacje.pl
Testy na COVID-19 - specjalna oferta dla klientów Wakacje.pl

Ze względów bezpieczeństwa wiele państw wymaga obecnie okazania na granicy negatywnego wyniku testu na COVID-19. Takie badanie – w zależności od zasad przyjętych przez dany kraj - należy wykonać na kilkadziesiąt godzin przed podróżą, a jego cena zależy od rodzaju testu i wybranego punktu diagnostycznego.

Wielu naszych klientów pytało nas o możliwość zakupu skierowania na test na COVID-19 już podczas rezerwacji wycieczki. Dlatego, by jak najbardziej ułatwić planowanie wakacji, wspólnie z Badania.pl uruchomiliśmy dedykowaną platformę badania.wakacje.pl do zamawiania testów na obecność COVID-19 przed wyjazdem za granicę i po powrocie do Polski.

Za pośrednictwem strony osoby, które zarezerwowały wyjazd w Wakacje.pl, mogą w kilku prostych krokach wykupić badanie, a następnie zrealizować je w jednym z ponad 150 punktów diagnostycznych w całej Polsce.

Testy na COVID-19 w atrakcyjnej cenie

Na stronie badania.wakacje.pl do wyboru mamy trzy rodzaje testów na obecność koronawirusa honorowane w Polsce i za granicą, wydawane zarówno z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i w języku polskim. Klienci Wakacje.pl mogą je wykupić w specjalnej, promocyjnej cenie.

W zależności od rodzaju wybranego badania – antygenowego lub RT-PCR – za test zapłacimy od 70 do 270 złotych za osobę.

Za pośrednictwem platformy zamówimy:

  • test RT-PCR z zaświadczeniem w języku angielskim w cenie 270 zł;
  • test antygenowy z zaświadczeniem w języku angielskim za 100 zł;
  • test antygenowy zwalniający z kwarantanny po powrocie do Polski za 70 zł.

Jak wykupić test i umówić się na badanie?

Rezerwacja badania poprzez stronę badania.wakacje.pl jest bardzo intuicyjna. Dokonasz jej w kilku prostych krokach – bez zbędnych formalności, skomplikowanego systemu weryfikacji klientów czy szukania odpowiedniego rodzaju testu wśród innych badań.

Wystarczy, że po kliknięciu w przycisk „wykup skierowanie” i uzupełnieniu numeru zamówienia wycieczki wybierzesz interesujący Cię rodzaj testu (RT-PCR lub antygenowy) oraz wskażesz liczbę osób, które mają mieć wykonane badanie i dogodny dla Was punkt diagnostyczny do jego zrealizowania.

W kolejnym kroku system poprosi Cię o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia uczestników badania oraz numeru telefonu i adresu e-mail, na który – po dokonaniu płatności – otrzymasz potwierdzenie z numerem skierowania na test. Trzeba je będzie pokazać w wybranym wcześniej punkcie wymazowym wraz z dokumentem tożsamości.

PAMIĘTAJ! Zabierz na badanie dokument tożsamości, na podstawie którego będziesz podróżować.

Dostępność punktów w całej Polsce

Zakupione skierowanie na test możesz zrealizować w największej w Polsce sieci punktów wymazowych Diagnostyka. Listę punktów, wraz z godzinami otwarcia, znajdziesz na stronie: https://badania.wakacje.pl/punkty-pobran

W przypadku niektórych punktów konieczna będzie wcześniejsza rejestracja telefoniczna na badanie, część tego nie wymaga. Informacje na ten temat, wraz z danymi teleadresowymi, pojawią się po wybraniu punktu wymazowego w procesie zakupu testu.

Pamiętaj! Skierowanie na test jest bezterminowe – możesz je wykupić i wykorzystać w dowolnym czasie. Planując badanie, weź pod uwagę regulacje obowiązujące w państwie, do którego będziesz podróżować – tak, by otrzymać wynik testu na czas. Niektóre kraje wymagają wykonania testu na koronawirusa na 48 h przed podróżą, inne na 72 h przed przyjazdem.

Łatwy dostęp do wyników testu

Wynik wykonanego testu sprawdzisz online, bez konieczności kolejnej wizyty w punkcie diagnostycznym. W tym celu musisz wejść na stronę: https://wyniki.diag.pl/ i podać datę urodzenia oraz numer zlecenia nadany po dokonaniu płatności za badanie.

Wynik testu będzie dostępny w systemie od 24 do 48 h od pobrania wymazu. Najpierw otrzymasz dostęp do dokumentu w języku polskim, a maksymalnie kilka godzin później pojawi się zaświadczenie w języku angielskim.

Agata Biernat
Agata Biernat
Zajmuje się tworzeniem tekstów branżowych, analizuje rynek i trendy turystyczne w Polsce i na świecie. Dziennikarka z wykształcenia, turystka z zamiłowania. W Wakacje.pl jako specjalistka ds. komunikacji jest zawsze blisko turystów i doskonale zna ich potrzeby.

Polecane oferty