Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Akropoli

Kod oferty: WAK591736
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu
teren hotelu
pokój, 2HN, 4DH, 4VO
teren hotelu, basenbasenteren hoteluteren hotelupokój, 2HN, 4DH, 4VOpokój, 2HN, 4DH, 4VOpokój, 2HN, 4DH, 4VOpokój, 2HN, 4DH, 4VOrestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK591736Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
12°C
Temperatura w nocy
6°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
4

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każdy z podróżujących musi posiadać wypełniony i wydrukowany dokument dostępny pod poniższym linkiem: zobacz więcej.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.

Opinie

Opinie dodane przez

10
Sebastian, Magda i Martyna
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Albanię odwiedziliśmy już po raz trzeci, tym razem Golem i były to dla nas najlepsze wakacje na jakich byliśmy, a trochę świata już zwiedziliśmy :) Po prostu wszystko było dokładnie tak jak chcieliśmy. Niewielki i bardzo spokojny hotel usytuowany blisko plaży, którym zarządza przesympatyczna albańska rodzina, mająca u swego boku najmilszy personel jaki można sobie tylko wyobrazić :) Plaża ogromna i piaszczysta, a leżaki dla gości z Akropoli zawsze dostępne, niezależnie od pory dnia. Do większego miasta jakim jest Durres, gdzie można wybrać się na większe zakupy, jest tylko 6 kilometrów, ale zdecydowanie polecamy dłuższe trasy w celu delektowania się pięknem Albanii. Warto w tym celu wypożyczyć auto, o które należy pytać w hotelu, Remiego :) /Pozdrawiamy Remi!/ i koniecznie odwiedzić takie miejsca jak Kruja, czy Berat, nie wspominając już o Sarandzie i Ksamilu. Im więcej odkrywamy i poznajemy ten kraj, tym coraz bardziej się w nim zakochujemy. Przepiękne krajobrazy, niesamowite masywy górskie, niesamowite przestrzenie, morze jońskie, adriatyckie, bardzo smaczne jedzenie, no i na co składa się ogólny bardzo przyjazny klimat, to najserdeczniejsi ludzie pod słońcem :) Tak więc My tutaj niebawem wrócimy, oczywiście do Akropoli i być może będzie to już w przyszłe wakacje... tak bardzo nam się podobało :) Pozdrawiamy całe Akropoli! :)
ZaletyPrzewspaniali ludzie zarządzający hotelem. Znakomite położenie oraz ładne i czyste pokoje. Bardzo smaczne jedzenie. Cisza i spokój.

8.0
Żaklin
Pobyt - Październik 2019Grupa przyjaciół
Hotel polecam dla osób które cenią rodzinną atmosferę. Jest to mały hotel położony w drugiej linii brzegowej (ok 200 m od plaży). Z restauracji można wyjść bezpośrednio na basen. Posiada przestronne pokoje. Raz w tygodniu zamiast standardowej obiadokolacji organizowany jest grill przy którym można zapoznać się z pozostałymi turystami i właścicielami hotelu.
ZaletyPrzestronne pokoje, blisko plaży, przyjazna atmosfera
WadyŁazienki wymagają odświeżenia, brak atrakcji.

7.8
Stanisław Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Mimo że w umowie mieliśmy pokój z widokiem na morze, rezerwacja prawie z rocznym wyprzedzeniem, dostaliśmy od strony odwrotnej. Mocno słychać pobliską autostradę. urozmaiceniem były piejące w nocy koguty. Pokój ładny nr. 110. malutki balkonik, słońce tyko przez godzinę rano, śmieszny prysznic. Poza tym wszystko OK!
ZaletyMiła obsługa. Bardzo czysto.
WadyMonotonne śniadania -mało warzyw i owoców. Twarde mięso.

8.0
Marcin Rawiak
Pobyt - Czerwiec 2019Grupa przyjaciół
Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany i tylko do czego mogę się doczepić,to jest to że wykupiliśmy tylko tygodniowy pobyt.Pozdrawiam właścicieli hotelu,bardzo pomocni i przyjemni
ZaletyRodzinny interes prowadzony przez przemiłych ludzi.Śniadanie dobre,obiadokolacje jeszcze lepsze.Basen czysty i nie przepełniony jak w innych hotelach.Dziennie badanie wody w basenie.Dziennie sprzątany pokój i wymiana ręczników.Blisko morza i głównego deptaka.Chcę tam wrócić
WadyBrak

9.2
Krystyna Jesionek
Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
Za tę cenę warto. Trzeba nie zapominać, że wykupiony hotel ma trzy gwiazdki.
ZaletyDo plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolem ok. 300 m. Świetne jedzenie. Miła obsługa. Codzienne sprzątanie i codziennie wymieniane ręczniki. Częsta wymiana pościeli. Duży pokój i balkon. Wycieczki prowadzone przez pana o imieniu Flobens niezapomniane!!! Dopytujcie z kim wycieczka. Jeśli z nim to zawsze warto. Wiedza i ilość ciekawie przekazywanych informacji, dowcip, kultura. Super!!! Dziękujemy.
WadyNieładny zapach w łazience, czuć pleśnią. Brak światła i stolika na balkonie.