Dobry25 opinii
6,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Bleart

Lato 2021
Kod oferty: WAK410263
plaża
obiekt, plaża
obiekt, plaża
obiekt, basen
obiekt, basen
plażaobiekt, plażaobiekt, plażaobiekt, basenobiekt, basenbasenbasenteren hotelurecepcja / lobbyrestauracjapokójpokójpokójpokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki

Rainbow - LATO 2021

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki
Oferta promocyjna z dwukrotną, bezpłatną zmianą rezerwacji aż do 30 dni przed wyjazdem (możesz zmienić: termin, rodzaj imprezy turystycznej, kierunek lub hotelu bez ponoszenia dodatkowych kosztów). Dodatkowo niska zaliczka - płacisz tylko 15%.

Nasi klienci docenili

 • Tuż przy hotelu publiczna, piaszczysta plaża z wydzieloną częścią dla gości hotelowych z łagodnym zejściem do morza.
 • Bogata oferta rekreacyjno-sportowa: pełnowymiarowy basen z brodzikiem, ogródek dla dzieci, centrum wellness.
 • Atrakcyjna lokalizacja: w kurorcie Durres, ok. 6 km od centrum handlowego z bazarem pełnym kafejek i straganów.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  rodzinny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  31.05.2021 Poniedziałek
  WAWWarszawa - Chopin
  31.05.2021 Poniedziałek
  TIATirana

  Powrót

  07.06.2021 Poniedziałek
  TIATirana
  07.06.2021 Poniedziałek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK410263Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: Rainbow

  Opis oferty

  Położenie:

  Hotel Bleart znajduje się w jednym z najstarszych (założonym w 625 r.p.n.e.) i największych miast Albanii - Durrë s. Jest to miejsce przepełnione historią i kulturą. Znajdziemy tu największy na Bałkanach rzymski amfiteatr z początków II wieku n.e. oraz wenecką wieżę mieszczącą się w porcie, od której zaczyna się najlepiej zachowany fragment murów miejskich. Durrë s to również jeden z najważniejszych kurortów wakacyjnych kraju, z szeroką, piaszczystą plażą oraz mnóstwem restauracji i klubów. Do Tirany, stolicy Albanii, jest ok 35km. Transfer z lotniska trwa ok 45min.

  Plaża:

  Plaża w Durrë s jest długa, piaszczysta i z łagodnym zejściem do morza. Hotel Bleart położony jest bezpośrednio przy plaży, gdzie ma wydzielony fragment ze swoimi leżakami i parasolami, z których goście hotelu mogą korzystać za darmo. Hotel wypożycza ręczniki plażowe.

  Do dyspozycji gości:

  Recepcja 24h, lobby, winda, restauracja, bar all inclusive przy basenie, bar na molo (dodatkowo płatny), beach bar (dodatkowo płatny), taras z widokiem na morze, basen z wydzieloną częścią dla dzieci. Parasole i leżaki przy basenie bezpłatne.

  Wyżywienie:

  All inclusive: śniadania, lunche, obiadokolacje w formie bufetu (dania kuchni międzynarodowej oraz albańskiej dostępne również dania wegetariańskie), popołudniowe przekąski przy basenie. Napoje bezalkoholowe (woda, soki, herbata, kawa filtrowana), oraz lokalne napoje alkoholowe (piwo, wódka, gin, brandy, wino) dostępne od 10:00 do 22:00.

  Program sportowy i animacyjny:

  Siłownia, małe centrum spa (płatne), sporty wodne na plaży (płatne), muzyka na żywo wieczorami w barze na pomoście.

  Internet:

  Bezpłatne WiFi w całym hotelu.

  Kategoria lokalna:

  Strona www:

  Program

  Dzień pierwszy

  Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  Dni od drugiego do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

  "

  Świadczenia

  Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

  Wycieczki lokalne

  Miasto tysiąca i jednego okna

  Podczas wycieczki odwiedzimy centralną Albanię - region tak inny niż wybrzeże i północna część kraju. Zwiedzimy zlokalizowane na górskim zboczu miasto Berat, które nazywane jest "miastem okien" ze względu na wrażenie, jakie można odnieść spoglądając z dystansu na rozsianą po wzgórzach charakterystyczną zabudowę. Odkryjemy wąskie przejścia między oryginalnymi domami i przejdziemy kamiennym mostem. Następnie udamy się na zwiedzanie górującej nad miastem twierdzy, gdzie do dziś mieszkają ludzie i znajduje się Muzeum Onufriego, słynnego pisarza ikon. Po przerwie na pamiątkowe zakupy udamy się na tradycyjny albański obiad.

  Powrót z wycieczki popołudniem. Cena ok. 45 EUR.

  Po sąsiedzku w Czarnogórze

  Wyruszamy o poranku, aby rozpocząć od zwiedzania sięgającego czasów Rzymian Starego Baru - zabytkowych ruin położonych malowniczo na zboczach wpadających do wybrzeża gór. Następnie udamy się do Budwy - jednego z najbardziej znanych miast Czarnogóry, gdzie Wenecjanie pozostawili po sobie przepiękną zabytkową starówkę. Miasto w ciągu roku gości nie tylko turystów, ale także znane festiwale, a na okolicznych plażach odbywają się koncerty gwiazd światowej muzyki. Kolejnym punktem programu i zarazem wisienką na torcie jest Zatoka Kotorska i miasto Kotor, uważane przez niektórych za piękniejsze niż chorwacki Dubrownik. W drodze powrotnej zatrzymamy się na obowiązkowe zdjęcie z wyspą św. Stefana - wizytówką Czarnogóry. Obiadokolacja z kuchnią międzynarodową i lokalną w cenie wycieczki! Wymagany dokument: paszport lub dowód osobisty. Cena ok. 65 EUR.

  Ochrydzkie Perły

  W trakcie wycieczki wybierzemy się do największego skarbu Macedonii, historycznego miasta Ohrid, które położone jest malowniczo u stóp gór Galiczica i uśpione majestatycznie nad brzegiem najstarszego na Bałkanach jeziora. Przez Greków i Rzymian nazywane Miastem Światła, współcześnie kojarzone z pierwszymi słowiańskimi piśmiennikami, Cyrylem i Metodym. Ohrid stanowi wyjątkowe miejsce na Bałkanach, przez co już od 1979 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas pobytu w Macedonii odwiedzimy m.in. położoną na górskich zboczach nad jeziorem Ochrydzkim cerkiew NMP Peribleptos, gdzie odkryjemy przepiękne freski dawnych mistrzów i poznamy historię Ojców Słowiańszczyzny. Udamy się również do antycznego teatru, aby dalej przejść na górującą nad miastem twierdzę Samuela, z której roztacza się bajeczna panorama okolicy. Następnie odbędziemy rejs łódkami po jeziorze Ochrydzkim podziwiając z wody m.in. majestatyczne góry oraz okoliczną dawną wioskę rybacką. Podczas pełnego wrażeń dnia wybierzemy się również do Muzeum Papieru, a także odkryjemy tajemnicę ochrydzkich pereł stanowiących niezapomnianą pamiątkę z podróży do Macedonii. Popołudniu czeka nas przerwa na obiad (dodatkowo płatny) w otoczeniu pięknych gór. Czas wolny w samym sercu miasta Ohrid, którego liczne zabytki są nie tylko atrakcją turystyczną, ale służą również, jako plener dla wielu bałkańskich produkcji filmowych, będzie doskonałym ukoronowaniem macedońskiej przygody. Wymagany dokument: paszport albo dowód osobisty. Cena ok. 55 EUR.

  Jak Kraków i Warszawa - z wizytą w bałkańskich stolicach

  Albania to kraj o bardzo bogatej i barwnej historii. Podczas całego dnia zwiedzania zobaczymy dwa najbardziej charakterystyczne miasta tego kraju. W pierwszej kolejności udajemy się do Tirany, stolicy Albanii, która pełna jest kontrastów i niespodzianek. Szerokie nowoczesne arterie sąsiadują z wąskimi zapuszczonymi uliczkami. Niedawno wyremontowane i przebudowane centrum zachwyca połączeniem klasyki i nowoczesności, natomiast ruch uliczny przyprawia nawet wytrawnych kierowców o zawrót głowy. Podczas spaceru przez miasto zobaczymy zabytkowy Meczet Ethem Bega oraz Muzeum Historyczne, a także udamy się do Bloku - niegdyś niedostępnej i pilnie strzeżonej dzielnicy rządowej, gdzie zobaczymy m.in. dom Envera Hodży. Następnie odwiedzamy Kruję, historyczną stolicę, często określaną mianem albańskiego Krakowa. Czeka na nas m.in. zabytkowy poturecki bazar pełen rękodzieła, kilimów i filigranowego srebra. Podczas wycieczki odwiedzimy lokalne muzeum, a następnie udamy się na obiad (dodatkowo płatny) i przerwę na czas wolny. Powrót do hoteli w godzinach popołudniowych. Cena ok. 45 EUR.

  Czas na Kosowo!

  Zapraszamy do najmłodszego państwa w Europe, gdzie odwiedzimy Prizren, miasto nazywane małym Sarajewem. Z Albanii do Kosowa prowadzi niezwykle malownicza trasa - autostrada! - przez imponujące Góry Szar i rozlewiska rzeki Fierze, dzięki temu szybko i wygodnie znajdziemy się w labiryncie wąskich uliczek starego miasta Prizrenu. Z wysokości bizantyjskiej twierdzy zobaczymy panoramę miasta, przespacerujemy się po nim - odwiedzimy meczet Sinan Paszy, cerkiew św. Jerzego, a także przejdziemy przez kamienny XVII-wieczny most i poczujemy niezwykłą atmosferę tureckiej dzielnicy Szadrawan. W trakcie tej wycieczki zaprosimy Państwa na smaczny, lokalny posiłek. Zapraszamy! Uwaga - wymagany paszport! Cena ok. 45 EUR.

  Inne

  Waluta

  ALL - Lek. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W obiegu są banknoty o nominałach 200, 500, 1000, 2000 i 5000 leków oraz monety o wartości 1, 5, 10, 20, 50 i 100 leków. Euro i dolary wymienić można w kantorach w większych miastach i ośrodkach turystycznych. 100 ALL = 3,14 PLN (sierpień 2016). Zdarza się, że ceny podawane są również w Euro. W większości miejsc i sklepów przyjmowane są płatności w Euro, funtach lub dolarach. Niemniej kurs jest ustalany indywidualnie i zazwyczaj jest niższy od oficjalnego podanego przez Bank Albanii.

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków (100-200 ALL). Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

  Wiza

  Obywatele polscy mogą podróżować do Albanii na podstawie dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć ważność minimum 3miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.

  Czas

  Taki jak w Polsce.

  Język urzędowy

  albański

  Orientacyjne ceny

  Obiad w restauracji od 400 ALL woda 1l - ok 100 ALL piwo w barze ok 200 ALL kawa w kawiarni od 70 ALL. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.

  Poczta

  Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 70 ALL. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

  Telefony

  Telefonia komórkowa jest dość szeroko rozpowszechniona i niweluje tym samym słabą sieć telefonii stacjonarnej. Nie pokrywa ona jednak całego kraju (szczególne trudności z łącznością występują na północy kraju, w górach). Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.

  Albania

  Zapraszamy do Albanii, kraju nazywanego ,, ostatnią tajemnicą Europy,,. Z dala od wydeptanych ścieżek Europy znajdziemy dziewiczą przyrodę, ciepłe morze, szerokie plaże, ośnieżone góry, liczne zabytki oraz niesamowitą rozmaitość uroczych zakątków. Charakterystyczne bunkry zbudowane w latach 70 ub. wieku można spotkać wszędzie, nawet w ogródku i na plaży. Jest ich kilkaset tysięcy, jeden bunkier miał uratować 4 obywateli. Albania, oprócz takich smaczków kusi przede wszystkim bogatą i ciekawą kuchnią, niezwykłą gościnnością oraz atrakcyjnymi cenami na miejscu.

  Albania / Durrë s

  Jedno z najstarszych i największych miast w Albanii, założone w 625 roku p.n.e. W Durrë s warto odwiedzić: Amfiteatr Dyrrahu z początków II wieku (największy na Bałkanach), zabytkową wenecką wieżę mieszczącą się w porcie, od której zaczyna się najlepiej zachowany fragment murów miejskich, Muzeum Archeologiczne z zabytkami kultury starożytnej, Meczet Fatih, Bazylikę z VI wieku. Plaża w Durrë s jest długa, piaszczysta i z łagodnym zejściem do morza. Wiele hoteli ma wydzielone strefy, gdzie Klienci danego obiektu mogą korzystać z leżaków i parasoli za darmo.

  Albania/Tirana

  Tirana - miasto kontrastów, bogaczy i biedaków, kiczu i dobrego smaku. Najbardziej bałkańskie z bałkańskich miejsc, gdzie czas płynie zupełnie innym rytmem. Całkowicie odmienione centrum miasta zachwyca swoją świeżością i zachęca do wieczornych spacerów. Feeria barw, dźwięków i zapachów otacza nas pobudzając wszystkie zmysły. To miejsce, w którym miesza się orient i okcydent, a śpiew muezina wzywającego do modlitwy przeplata się z dźwiękiem muzyki disco płynącej z klubowej uliczki położonej w centrum miasta. Charakterystycznym znakiem Tirany są - obok zabytkowego meczetu i historycznej wieży zegarowej - stalowo-szklana piramida, dawne mauzoleum Envera Hodży oraz tzw. Blok, niegdyś dzielnica rządowa, która była najpilniej strzeżonym fragmentem miasta aż do początku ostatniej dekady XX wieku. Tylko tu spotkamy na ulicy wszystkie modele Mercedesów, a obok nich zaprzęgnięte do wozów drabiniastych osiołki.

  Wyloty z: Warszawy, Katowic i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w Albanii trwa od 15.06 do 15.09.

  Wizy - informacje dla sprzedawców

  Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:

  - jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.

  • jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii

  Wizy

  Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:

  - jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.

  • jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każdy z podróżujących musi posiadać wypełniony i wydrukowany dokument dostępny pod poniższym linkiem: zobacz więcej.
  Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
  Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.
  Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  1.0
  Paweł
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Hotel nie zasługuje na cztery gwiazdki. Zasługuje maxymalnie może na 2 gwiazdki.Opcja allinclusiwe odbiega od jakichkolwiek standardów (jedzenie zimne,oraz ciągły brak jedzenia), woda w basenie słona, jedzenie monotonne. Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy,mowia po angielsku głównie młodzi pracownicy. Plaża czysta woda w morzu ciepła oraz pełna niebezpiecznych ryb z kolcami. Nie polecam tego hotelu , oraz tym bardziej biura podróży R
  ZaletyBrak

  2.4
  Anna
  Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
  Absolutnie ODRADZAM wczasy w tym hotelu !!! Forma all nie istnieje.
  5.8
  Iwona
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Posiłki wydawane są w bocznym budynku w ciemnej (zasłonięte zasłony) sali konferencyjnej z długimi oplatającymi nogi gości obrusami. Kelnerzy znoszą pojemniki ze śniadaniem/obiadem/kolacją z restauracji hotelowej i przewożą windą do miejsca wydawania jedzenia. Panuje tam nieprzyjemny kwaśny zapach. Jedzenia jest mało. Wygląda nieapetycznie, pozbawione jest walorów smakowych. Tłuste, papkowate ciapki, mięso do żucia, wysuszone, same kości. Trzy razy pojawiły się owoce morza. Brak sałatek. Wrzucone do trzech pojemników: biała kapusta, czerwona, sałata, oliwa stoi obok- trzeba sobie polać. Doprawić solą i pieprzem z brudnych pojemników. Ciasto z paczki ciemne lub jasne- posmarowane po wierzchu kremem. Owoce niedojrzale, brzydkie z obiciami. Podawane w całości: jabłka, gruszki, brzoskwinie, pomarańcze. Brak ekspresu do kawy. Tej serwowanej z termosu nie dało się pić. Woda w termosach zawsze letnia, mimo wielokrotnych uwag i próśb o podgrzanie. Wiele osób skarżących się na problemy żołądkowe. Ogólnie dramat!!! Od 16-17 przy basenie przekąski. Płynące, rzadkie lody - trzepane przez kelnera w plastikowym pojemniku po majonezie. Lody wielkości orzecha włoskiego. Dodatkowo pizza- krojona na maleńkie kwadraty. Kolejka, żeby coś upolować, do tego to samo ciasto co do obiadu i kolacji. Mimo opcji all - inclusive żywiliśmy się na mieście. Bar przy basenie: wszystko wydawane w plastikach. Da się pić tylko piwo. Inne alkohole to brandy z albanską colą, gin z napojem cytrynowym, wódka, białe i czerwone wino ???? Hotel: restauracja hotelowa robi wrażenie - piękne krzesła, złocenia, uśmiechnięci kelnerzy - ale to dla kupujących dania z karty.
  ZaletyPołożony blisko plaży.
  WadyOdradzam planującym urlop w hotelu Bleart w Durres. Cena pobytu 4-osobowej rodziny za 8 dni 12.000. PL Miał być przyjemny pobyt, jednak do takich nie należał. Wyżywienie: Hotel ma obrzydliwe jedzenie. Posiłki wydawane są w bocznym budynku w ciemnej (zasłonięte zasłony) sali konferencyjnej z długimi oplatającymi nogi gości obrusami. Kelnerzy znoszą pojemniki ze śniadaniem/obiadem/kolacją z restauracji hotelowej i przewożą windą do miejsca wydawania jedzenia. Panuje tam nieprzyjemny kwaśny zapach. Jedzenia jest mało. Wygląda nieapetycznie, pozbawione jest walorów smakowych. Tłuste, papkowate ciapki, mięso do żucia, wysuszone, same kości. Trzy razy pojawiły się owoce morza. Brak sałatek. Wrzucone do trzech pojemników: biała kapusta, czerwona, sałata, oliwa stoi obok- trzeba sobie polać. Doprawić solą i pieprzem z brudnych pojemników. Ciasto z paczki ciemne lub jasne- posmarowane po wierzchu kremem. Owoce niedojrzale, brzydkie z obiciami. Podawane w całości: jabłka, gruszki, brzoskwinie, pomarańcze. Brak ekspresu do kawy. Tej serwowanej z termosu nie dało się pić. Woda w termosach zawsze letnia, mimo wielokrotnych uwag i próśb o podgrzanie. Wiele osób skarżących się na problemy żołądkowe. Ogólnie dramat!!! Od 16-17 przy basenie przekąski. Płynące, rzadkie lody - trzepane przez kelnera w plastikowym pojemniku po majonezie. Lody wielkości orzecha włoskiego. Po 10 minutach nie było już waniliowych, zostawały tylko czekoladowe. Gdy zobaczyliśmy, jak wygląda ich przygotowanie - przestaliśmy je jeść. Dodatkowo pizza- krojona na maleńkie kwadraty. Kolejka, żeby coś upolować, do tego to samo ciasto co do obiadu i kolacji. Mimo opcji all - inclusive żywiliśmy się na mieście. Bar przy basenie: wszystko wydawane w plastikach. Da się pić tylko piwo. Inne alkohole to brandy z albanską colą, gin z napojem cytrynowym, wódka, białe i czerwone wino ???? Hotel: restauracja hotelowa robi wrażenie - piękne krzesła, złocenia, uśmiechnięci kelnerzy - ale to dla kupujących dania z karty. Wczasowicze jedzą zupełnie inne posiłki ( w sali konferencyjnej). Pokoje na basen i morze dość duże ale nie odnawiane (w budynku bocznym nowsze).

  6.7
  Rafał
  Pobyt - Sierpień 2019Grupa przyjaciół
  Ohydne, trujące jedzenie w opcji all. Piękna restauracja niedostępna w tej opcji. Po kilku dniach doszło do zatrucia ok. 10 osób, dla których kolepjny dzień, dwa były zwyczajnie stracone. Zgłoszenie tego faktu obsłudze i rezydentowi właściwie przemilczano. Podczas tego turnusu była świetna ekipa Polaków, którzy ze stoickim spokojem i uśmiechem (czasem przez łzy) przyjęli wszystkie niedogodności-serdecznie wszystkich pozdrawiam i dziękuję za wspólny pobyt. Z ?namiotu? z ?alkoholami? nie korzystaliśmy bo kupowaliśmy własny z obawy o zdrowie. Płatności kartami płatniczymi możliwe jednak bez opcji zbliżeniowej. Brak animacji dla nas był zaletą :) a muzyka grająca z różnych stron przy basenie czy przy plaży lub na pomoście to kwestia gustu-byle nie grały razem. Pokoje nad wejściem do hotelu od strony autostrady i linii kolejowej obskurne, szum pojazdów słyszalny non stop, w pokojach od strony basenu (bokiem do morza) problem szumu nie występował lub słychać było marginalnie (może prócz syren pociągów). W drodze na lotnisko rezydent-Polak zwrócił się do nas-całego autobusu Polaków po ... angielsku, że dziękuję za wybór biura Rainbow (...) jeśli ktoś ma jakieś uwagi to oczywiście przyjmie. Tym samym skutecznie odstraszył chętnych do podzielenia się wrażeniami z pobytu, którzy zapewne myśleli, że będą musieli to zrobić w języku obcym. Podczas nadawania bagażu słyszeliśmy jak rozmawia telefonicznie po polsku. Taki trick, skuteczny bo nikt nie podszedł. Podsumowując-Albania może za 8-10 lat dokoptuje do standardu europejskiego bo zadatki ma duże. Piękne plaże, widoki, mili ludzie to bardzo dużo ale to jeszcze liga z Bułgarią gdzie czuć poprzednią epokę. Zatem jeśli chcecie się zatruć nieciekawym jedzeniem w miłych okolicznościach przyrody w opcji all - to miejsce spełni Wasze oczekiwania.
  ZaletyPiękna plaża, wolne leżaki na plaży i przy basenie, ładne pokoje w bocznej części hotelu, miłe panie sprzątające
  WadyPrzede wszystkim jedzenie-tego się nie da opisać bez wulgaryzmów!

  7.4
  katarzyna
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Wczasy rodzinne z dopłatą do pokoju /większy,widok na morze-119/Biuro pokazuje restaurację płatną,my stołowaliśmy się w...sali konferencyjnej.Posiłki monotonne/stołówka szpitalna/zimne,brak dobrej kawy czy napojów,owoce 2 gat a ciasto 1 z torebki-dysonans między jedzeniem w restauracji Bleart/płatnym/Leżaki na plaży dostępne,czysto i spokojnie.Obsługa dogaduje się po ang..Trzeba uważać w restauracjach ,bo często menu tylko po albańsku.My byliśmy zadowoleni
  Zaletypokój z widokiem na morze,dobrze posprzątany,miła obsługa,plaża z dostępnymi leżakami/bez,,rezerwacji,,/blisko restauracje z dobrą kuchnią
  Wadykiepskie all inclusive,choć to raczej wina Rainbowa ,niesympatyczna rezydentka,makabryczna,,restauracja,,dla all:przerobiona sala konferencyjna