Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

New Epidamn

Kod oferty: WAK673999
Kod oferty: WAK673999
1/6
recepcja / lobby, teren hotelu
recepcja / lobby, teren hotelu
recepcja / lobby
obiekt, SPA
teren hotelu

Opis oferty

Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK673999
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Ryś
Wrzesień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 05.09.2022
9.0
Hotel na końcowym etapie budowy. Już teraz jest godny polecenia w porównaniu z innymi w okolicy.
ZaletyCzysty, bardzo dobre jedzenie, miła, sympatyczna, pomocna obsługa. WIFI śmiga aż miło, zarówno w hotelu jak i na plaży🙂
WadyKońcowy etap budowy. W przyszły roku będzie OK.

krzyś
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 13.08.2022
7.0
Teraz hotel jest na prawdę godny polecenia. Zostalo im 8 piętro ale tego wcale nie widać. Duże komfortowe pokoje, dobre jedzenie, super lokalizacja. Polecam
Zaletyblisko plaży, jedzenie
Wadymogloby byc wiecej szafek w pokoju ale dla nas starczylo

Emanuel
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 25.08.2022
1.0
Wakacje spędziliśmyw turystycznej części Durres wspólnie z dziećmi 5 i 3 l. Hotel nie jest ukończony, może być mylony z hotelem, który znajduje się w samym mieście. Infrastruktura hotelu pozostawia wiele do życzenia, wystające zaizolowane taśmą przewody ze ścian, rury w łazience które doprowadzają wodę do wanny (wanny jeszcze nie ma) , brak czajnika, szafek osobistych, wyjście na oszklone trzeszczące balkony wywołuje grozę, hol korytarza, który kończy się niezabezpieczonymi drzwiami,za którymi jest kilka pięter w dól (mieszkaliśmy na 4, więc dzieci cały czas w zasięgu wzroku). Hotel jest budynkiem otwartym ze strony ulicy i od strony tłocznego bulwaru, w każdej chwili może ktoś wejść i wyjść co nie daje poczucia bezpieczeństwa i swobody poruszania się z dziećmi. Basen brodzik należy do miejsc niebezpiecznych, nasz syn, w związku z tym, że podłoże lub schody są źle wykończone, po pierwszym dniu korzystania miał porozcinane palce u stóp ( tego typu sytuacja dotyczyła kilkorga dzieci), co wiązało się z ograniczeniem kąpieli wmorzu i na basenie, basen jest jedyną atrakcja dla dzieci na terenie hotelu. Zgłosiliśmy sytuację do recepcji, nie dopuszczono nas do rozmowy z menadżerem, a rezydent p. Piotr po informacji miał sprawę zbadać i więcej się nie odezwał. Zabrakło chyba zwykłej ludzkiej życzliwości, Panie Piotrze pomijając fakt, że za troskę otrzymuje Pan pieniądze. Hotel nie jest dostosowany dla rodzin z dziećmi, nie ma sensownej oferty, kilka leżaków na basenie i leżaki plażowe zarezerwowane od świtu, codziennie nieprzyjemne sytuacje z tym związane. Obsługa raczej zdystansowana.
ZaletyWłaściwie jedyną zaletą w mojej ocenie jest różnorodność potraw, niestety i tutaj kamyczek, potrawy nie są podpisane więc trzeba sie domyślać lub sprawdzić w internecie.
WadyKomentarz powyżej .

Zibi
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 10.07.2022
1.0
Hotel nowoczesny, z przerostem formy nad treścią. Styl industrialny, wysokie wnętrza, jednak z kiepską klimatyzacją centralną. Niestety, co jest ogromnym minusem, nie zadbano o komfort klientów. Brakuje podstawowych rzeczy, wieszaków, szafy (trudno nią nazwać metalowy stelaż, z takich " co autor miał na myśli"), stolików nocnych przy łóżkach, krzeseł, półki w łazience czy toalecie. Dosłownie na ponad 40. m.kw. nie ma gdzie położyć rzeczy osobistych. Elektryk też się nie popisał, świecąc światło w nocy po jednej stronie łóżka, aktywuje się lampki w ponad połowie pokoju, co wybudza drugą osobę. Z zakupionej oferty brakowało 3/4 pozycji: sejfu i zestawu do parzenia kawy w pokoju, restauracji a"la carte, Spa, fryzjera, miejsca dla dzieci, parkingu, baru przy plaży, połowicznie działa przy basenie. Hotel nie zapewnia komfortu, basen zewnętrzny jest mały, wciśnięty pomiędzy fasadę budynku , a chodnik zewnętrzny ( 15 osób to mega tłok). Codziennie narażeni byliśmy na usterki, zepsute windy, rozmagnesowane karty pokojowe, braki prądu w pokojach, nie działająca klimatyzacja. Hotel nie jest ukończony, trwają prace budowlane i doposażeniowe, od rana podjeżdżają dostawcy, wszędzie pełno robotników, korzystających z tej samej windy, co goście (brak windy technicznej, hotel jest dosłownie wciśniętą plombą, pomiędzy dwa małe urocze budynki). Przy łóżkach wiszą nie zabezpieczone przewody elektryczne, podobnie na korytarzach, jadalni, za oknem brudne szyby i rusztowanie. Lokalizacja hotelu wprowadza w błąd, nie jest w Durres, ale ok. 15 km dalej w GOLEM, Kavaje, taksówka w dwie strony to wydatek 30 Euro. Biura podróży podają błędne dane współrzędnych geograficznych,, odnoszące się do starego hotelu Epidamn na Bulwarze Epidamn w Durres. Plaża mała, wąska, leżaki wciśnięte pomiędzy te z innch hoteli. Panuje chaos, leżaki zajmują przypadkowi miejscowi turyści, z całym wyposażeniem na weekend, nie ma poczucia bezpieczeństwa pozostawionych rzeczy. To nie jest miejsce do odpoczynku, na zbyt małej przestrzeni, słychać jazgot z kilku hoteli, otoczenie jest tandetne i kiczowate.
ZaletyCiepły Adriatyk, ale to nie jest zasługą hotelu... Wyżywienie w zasadzie na plus, w miarę smaczne, chociaż monotonne.
WadyHotel New Epidamn aspiruje do klasy Premium, jednak te pięć gwiazdek to kiepski żart albo widmo przyszłości. Wady jak wyżej w opisie hotelu, poza tym prace wykończeniowe, kiepska obsługa, stażyści w roli kelnerów (znikające talerze z nie dokończonym jedzeniem osobom udającym się po coś do picia), brak zasad i dress kodu. Dla chcących odwiedzić Durres, poza taksówką, proponuje się spacer bocznymi ulicami w krzakach w stronę estakady, na przystanek autobusowy, którego nie ma, na ubitą trawę...

Dominika
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 09.08.2022
9.0
Wszystko było super naprawdę nie mogę się do niczego przyczepić.
ZaletyNa pewno posiłki, lokalizacja, wystrój dbanie o turystów.
WadyTak jak pisałam wcześniej nie mogę się do niczego przyczepić.

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
21°C
14°C
21°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.