Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

VM Resort

Kod oferty: WAK673990
Kod oferty: WAK673990
1/8
obiekt
obiekt
basen
basen
basen

Opis oferty

Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK673990
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Marcin
Wrzesień 2021 ·

Para

Dodano: 06.09.2021
6.0
Sam hotel bardzo ładny nowy i w doskonałym miejscu Natomiast jedzenie TRAGEDIA!!! Ci co piszą ze jedzenie pyszne w życiu nic nie jedli prócz salcesonu i kaszanki!!! Do okola wciąż to samo do jedzenie, wszystko zimne zupy to jakieś popłuczyny!! Bez przerwy czegoś brakowało. Aby cokolwiek zjeść dobrego trzeba chodzić do innych restauracji! To jest do diabła 5* hotel!! A obsługa i jedzenie to max 2*!!! Opcja idealna dla chcących się odchudzić?
ZaletyNowy, czysty, pachnący pokoje duże i piękne
WadyPersonel ledwo dukający po angielsku, all inclusiv tylko z nazwy

Klient wrzesień
Wrzesień 2021 ·

Singiel

Dodano: 27.09.2021
7.0
Hotel Vm Resort Albania miejscowość Golem plusy i minusy hotelu
ZaletyBardzo ładny hotel, usytowany bardzo blisko plaży, plaża piaszczysta, kelnerzy mili, pomocni
WadyBardzo słabe jedzenie (dania powtarzające się w kółko) , właścicielka Włoszka, która co chwile wzywa kelnerów, kelnerki i upomina ich na oczach klientów (nas turystów) mało profesjonalne jak na 5 gwiazdek, panie w recepcji kompletnie nie mówiące po angielski, musiałem włączyć translator i tłumaczyć jej na albański, piwo jak również whiskey oraz każdy możliwy alkohol rozcieńczany wodą (wiadomo oszczędności), soki tak słodkie że trzeba dolać wody, żeby to wypić, brak herbaty zielonej, czarnej są tylko niedobre ich albańskie smakowe

Pawel
Sierpień 2021 ·

Para

Dodano: 22.08.2021
8.2
Całość oceniam na 6 w skali 1-10 Drugi raz tam nie pojadę . Tak że dzięki za wyjazd.
ZaletyOgólnie hotel OK basen czysty i blisko hotelu ręczniki co dzień czyste . Blisko sklepy spożywcze.
WadyBrak osoby do dopilnowania aby było wszystko ok. Trzeba się upominać aby ktoś doniósł jedzenie bo ciągle było brak.Malo że brak to było zimne i co dzień to samo do jedzenia. Leżaki przy plaży ciągle zajęte z powodu że pan zbierający pieniądze od osób z poza hotelu sprzedawał miejsca i potrafił wyganiać gości hotelowych z leżaka a usadzać osoby z poza hotelu bo z nich miał kasę. Wycieczki proponowane przez Rezydenta bez osoby która by zajmowała się grupą a cena do komfortu wycieczki wygórowane. Co innego w opisie na ulotce a co innego na wycieczce. Brak kawy brak alkoholu robiono tak żeby chyba im mniej zeszło a płaci się za All inclusive

Anna
Lipiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 09.07.2021
5.0
Hotel nowy położony bezpośrednio przy plaży. Obsługa w hotelu mało pomocna i słabo mówiąca po angielsku, plaża hotelowa brudna, tyczy się to również morza (pływające śmieci, plastiki, kawałki betonu na dnie ). Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane codziennie ręczniki. Bardzo mały wybór dań, monotonia - codziennie praktycznie te same dania, najczęściej zimne. W opcji all inclusive mały wybór napoi alkoholowych i bezalkoholowych, dodatkowo podczas siedmiodniowego pobytu bez przerwy nie wszystkie napoje były dostępne. Wszystkie napoje bez względu na porę dnia, poza restauracją hotelową wydawane w plastiku. Po otwarciu nowej części hotelu , w której byliśmy, zauważalna była już utrudniona dostępność leżaków na plaży oraz przy basenie. W hotelu brakuje miejsca (np tarasu ) do tego żeby wieczorem posiedzieć, jest to możliwe tylko w płatnej restauracji. brak animacji, w niektóre dni lokalna muzyka na żywo dla gości restauracji poza all inclusive. Ogólnie hotel z fajnym potencjałem (nowy, czysty), niestety brudna plaża, kiepskie jak na 5* hotel posiłki i średnia, najczęściej niemiła obsługa znaczącą obniża ocenę hotelu.
Zaletynowy hotel, położony bezpośrednio przy plaży,
Wadyzimne posiłki, bardzo mały wybór, brak jakichkolwiek rozrywek dla dzieci, obsługa bardzo słabo mówiąca po angielsku. restauracja hotelowa wewnątrz, na zewnątrz restauracji poza opcją all inclusive

Agnieszka
Lipiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 08.11.2021
4.4
Hotel nie wart 5 gwiazdek oraz pieniędzy jakie się za pobyt w nim płaci
ZaletyNowoczesne i czyste pokoje
WadyJedzenie, jedzenie i jeszcze raz jedzenie oraz bardzo niemiła obsługa, głównie kelnerzy

Mapa

Pogoda

25°C
18°C
23°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.