Średnia temperatura29°Średnia temperatura w dzień
w wybranym terminie podróży

Fafa Beach
Albania / Riwiera Albańska / Golem

Fafa Beach: teren hotelu, basen

teren hotelu, basen

Dodaj do schowka Prima Holiday
Last minute
All Inclusive samolotem

Nr WAK523504

2 929 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
  • Bez paszportu

Kod oferty

WAK523504

Położenie

W miejscowości Golem, w turystycznej części, ok 7km od centrum. W odległości ok. 10km od centrum Dures i ok. 45km od lotniska w Tiranie. Najbliższy przystanek oddalony od hotelu 500m.

Plaża

Przy hotelu publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

Hotelowe leżaki i parasole bezpłatnie w wyznaczonym miejscu na plaży. Ręczniki plażowe za opłatą. Bar przy plaży za opłatą.

Hotel

Nowo powstały (2019), mały budynek hotelowy znajdujący się na terenie Fafa complex należącego do sieci Fafa, w pobliżu hotelu Fafa Premium, położony wśród drzew piniowych. Propozycja na rodzinny wypoczynek.

Do dyspozycji gości

Recepcja, lobby, bar w lobby, restauracja główna (w części Premium), restauracja a'la carte przy plaży (płatna), bar przy basenie (w części Premium), punkt wymiany walut, sejf, winda, parking (płatny) oraz wypożyczalnia samochodów (płatna), bar na plaży (płatny)

Internet

Bezpłatne Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: basen (08:00 - 18:00), leżaki i parasole, pokazy muzyki na żywo i wieczór albański (w wybrane dni tygodnia, na terenie kompleksu Fafa) Dodatkowo do dyspozycji Klientów są 2 baseny na terenie kompleksu Fafa.

Odpłatnie: ręczniki plażowe, sporty wodne przy plaży, masaż.

Dla dzieci

Brodzik,łóżeczka na zamówienia przed wylotem, wysokie krzesełka w restauracji oraz menu w restauracji dedykowane dla najmłodszych.

Zakwaterowanie

Oferuje elegancko i nowocześnie urządzone pokoje.

Standard DBL - z możliwością 1 dostawki, wyposażone w centralną klimatyzację, łazienki z prysznicem i suszarką do włosów, TV, mini lodówkę, sejf oraz balkon. Przy zakwaterowaniu 2+2, dziecko do 6 lat śpi z rodzicami.

Standard TRP - pokoje jednopomieszczeniowe z możliwością 2 dostawek. Wyposażenie jak w pokojach DBL.

Pokoje standardowe mają powierzchnię ok 30m2

Economy without balcony - pokoje ekonomiczne, wyposażenie jak standard, bez balkonu.

Wyżywienie

All Inclusive

Śniadania 07.30-10.00, obiady 13.00-15.00 i kolacje 19.00-21.00 w formie bufetu w głównej restauracji w części Premium. Przekąski 16.30-17.00 typu pizza, kanapki, zupy, ciastka lub lody w części Premium. Napoje bezalkoholowe do posiłków. Bar w lobby oraz przy basenie w części Premium w godzinach 10.00-22.00 serwuje soft drinki (cola, fanta, sprite), soki, kawa, herbata, woda, lokalne alkohole piwo, wino białe, czerwone i różowe, koniak i raki.

Informacje dodatkowe

Www.fafa.al

UWAGA: Godziny otwarcia restauracji i basenu mogą ulec zmianie w trakcie trwania sezonu.

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Hotel akceptuje płatność kartami MasterCard i Visa.

Check In: 14:00, Check Out: 11:00

Cena

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 5 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Warunki wjazdowe

WIZA: Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Albanii jest ważny paszport lub dowód osobisty. PASZPORT: Od maja 2009 r. obywatele RP mogą wjeżdżać do Albanii na podstawie ważnych dowodów osobistych. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

Zgodnie z informacją potwierdzoną przez ambasadę Albanii w przypadku podróży dziecka do lat 18 tylko z jednym z rodziców (ewentuanie opiekunem prawnym) wymagana jest pisemna zgoda drugiego rodzica(opiekuna prawnego) na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica(opiekuna prawnego) jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica(opiekuna prawnego) - wymagany jest akt zgonu w j. angielskim. Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/albania

Doba hotelowa

UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W ALBANII KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11:00

Dokumenty podróży

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

Warunki uczestnictwa

Pogoda w Albanii
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
12°
13°
14°
17°
21°
25°
29°
28°
25°
21°
17°
14°
Temperatura
wody °C
13° 12° 13° 14° 17° 21° 23° 23° 22° 21° 18° 15°
Temperatura
w nocy °C
11° 14° 18° 21° 21° 18° 14° 10°
Śr. liczba godzin
słonecznych
4 5 5 6 8 10 12 11 9 7 4 3

Paszporty

Do Albanii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego. Dokumenty powinny być ważne przez co najmniej 3 miesiące od daty planowanego powrotu z Albanii.

Wizy

W Albanii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Pamiętaj, że podróż za granicę często wiąże się ze zmianą flory bakteryjnej, a co za tym idzie z nieprzyjemnościami jelitowymi.
Dlatego nie zapomnij zaopatrzyć siebie i bliskich w suplement diety Multilac Control & Multilac Control Junior - jelita zawsze pod kontrolą!

Sprawdź Multilac Control

Dodatkowe opłaty

Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.