Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Grand Blue Fafa

Kod oferty: WAK718680
Kod oferty: WAK718680
19
obiekt
basen
obiekt
basen
pokój

Opis oferty

Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK718680
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Kacper
Wrzesień 2022 ·

Singiel

Dodano: 15.10.2022
7.0
+2
Hotel jest świetnym wyborem dla osób szukających dobrych standardów z pełnią możliwości wypoczynku. Codzienne animacje są realizowane zgodnie z lokalną kulturą i są czymś czego nie można przegapić!
ZaletyCodzienne animacje. Bezpośrednio przy plaży. Wysoki standard.
WadyMłoda obsługa. Mało atrakcji w koło hotelu.

Grzegorz
Lipiec 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 30.07.2022
3.0
Ogromny moloch - pokoje duże choć maja dużo usterek , obsługa opieszała ma na wszystko czas normalna kawa dodatkowo płatna i za każdym razem inna cena - wszystko się zamyka o 23:00 !
ZaletyBlisko plaży .
WadyOgromy hotel , bardzo głośny i niezbyt czysty , zapachy wszelakie ( kurnik za kolejnym basenem co w tych temperaturach - smród - 23:00 tylko recepcja działa )

Bożena
Czerwiec 2022 ·

Para

Dodano: 27.06.2022
4.0
Byliśmy już w wielu hotelach pierwszy raz w pięciogwiazdkowym i byliśmy bardzo rozczarowani .w hotelach 3,5 4,5 był dużo wyższy standard .5 gwiazdek to jakiś żart !!!
Zalety1.Bardzo dobre i bardzo dużo jedzenia !!Choć jednego dnia coś było nie tak może woda,może coś w jedzeniu ,bo wiele osób miało problemy żołądkowe w nocy i na drugi dzień więc nie obyło się bez wizyty w aptece !! Dużo owoców morze -krewetki,mule,kraby ryby prawie co dzień !!Sporo owoców -brzoskwinie ,czereśnie, morele ,jabłka gruszki ,banan, arbuz 1 raz melon. 2.hotel w holu w pokojach ładny choć widać że fachowcy raczkują ale to już szczegół. 3.Plaża piaszczysta,łagodne zejście do morza.
WadyHotel ma olbrzymią ilość gości 3/4 to rodziny z dziećmi więc wypoczynek nie wchodzi w grę ,cały czas wrzaski ,płacze itp.przy basenie i przy morzu Full ludzi nie wiem jak oni chcą otworzyć kolejny budynek -gdzie ci ludzie będą wypoczywać ? Woda śrenia swędzenie skó Plaża zamykana o 18 Bar na plaży -tylko soki z but.i piwo wydawane po 2 drinki na osobę ! Drinki przy basenie śmiech podawane w plastikach Kaw-masakra Mało sympatyczna obsługa Sprzątanie-żart KUPOWANIE za Euro drinki kawy w szkle

Andrzej
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 06.07.2022
8.0
Hotel duży / dla mnie za duży/, pokoje całkowicie satysfakcjonujące, obsługa hotelowa i restauracyjna bez zarzutu, jedzenia dużo i dobre, zawsze były wolne miejsca w restauracji / ktoś pisał, że trzeba było czekać/. Na plaży zawsze dostępne miejsca pod parasolem. Woda w morzu bardzo ciepła.
WadyWady widzę 4. Po pierwsze słabe zaopatrzenie budki na plaży / tylko piwo i kilka napojów typu cola/ . Po drugie zwijanie leżaków i parasoli na plaży / przy basenie też, ale to mnie nie bolało/ już o 18. Po trzecie parzące meduzy w morzu / ale dobrze , że nie rekiny/. Ale największa wada tego / i innych/ hotelu to zidiociali wczasowicze, którzy świtem '' zajmowali sobie "" leżaki przy basenie i nad morzem, potem 1/3 leżaków była pusta, ale zajęta. No cóż, niektórzy muszą się dowartościować.

Jolanta
Wrzesień 2021 ·

Grupa znajomych

Dodano: 19.09.2021
7.2
pobyt ogólnie uważam za bardzo udany, jeśli szukacie spokoju to nie w tym hotelu, ogrom ludzi odczuwany wszędzie a na stołówce bywała masakra co do hałasu, płaczu dzieci, Obsługa na stołówce, w barkach rewelacyjna, działaja błyskawicznie. Jedzenie smaczne, dużo a pizza to ich danie popisowe -super!!! co nie oznacza że obyło się bez problemów jelitowych. :) A teraz minus który najbardziej nas wkurzył-w dzień odlotu dokupiliśmy pokój aby spokojnie poczekać na samolot tym bardziej że mieliśmy osoby z problemami żołądkowymi i tu szok: za 80 EURO otrzymaliśmy pokój NIE WYKOŃCZONY- bez telewizora z widokiem na budowę, w pokoju nie było żadnego krzesła. Takie sytuacje świadczą o braku profesjonalizmu i chęci zarobienia NA SIŁE -co bardzo dziwi bo w tak olbrzymim budynku wolnych pokoi było od groma!!!
Zaletyblisko pięknej i dużej plaży, rewelacyjna obsługa stołówki-stoliki sprzątane błyskawicznie, brak problemów z ręcznikami plażowymi, plaża czysta na 2 tyg pobytu 1 sprzątana
Wadyhotel ogromny co wiąże się z ogromną ilością osób, pokoje w głebi budynków bez dostępu do słońca, łazienki duże ale nie wykończone w pełni-brak zasłonek pod prysznicami, ruchome krany, na plaży bar tylko z piwem i napojami bezalkoholowymi, basem za mały dla tak ogromnego hotelu,przy basenie tylko jeden bar w którym zawsze jest kolejka, do obiadu brak możliwości zjedzenie czegokolwiek, TRAGICZNA KAWA- nie rozumiem w czym tkwi problem aby kupić coś lepszego niż najgorsza inka!!!

Mapa

Pogoda

16°C
13°C
18°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.