Bardzo dobry16 opinii82% poleceń
8.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Regina City (Vlora)

Last minute
Kod oferty: WAK652212
obiekt, plażaobiekt, plażaobiekt, plażaobiektobiektrecepcja / lobbybasen, restauracjabasen, sport i rekreacjabasen, sport i rekreacjarestauracjadrink barrestauracjapokój, balkon / taraspokój
obiekt, plaża
obiekt, plaża
obiekt, plaża
obiekt
obiekt

Nasi klienci docenili

 • Wyjątkowe położenie w miejscu gdzie łączą się Morze Adriatyckie i Morze Jońskie.
 • W pobliżu centrum uroczego miasteczka Wlora.
 • Bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży.
 • Basen oraz kawiarnia na dachu hotelu.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK652212

  Położenie

  W miejscowości Vlora, ok. 155km od lotniska w Tiranie.

  Plaża

  Przy hotelu, piaszczysta, przejście przez ulicę.

  Hotel

  Kategoria lokalna 4.

  Miejski hotel, położony w sąsiedztwie barów, restauracji i sklepów. Dobra propozycja dla osób szukających rozrywki podczas urlopu.

  Do dyspozycji gości

  Całodobowa recepcja,

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Basen.

  Zakwaterowanie

  Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki, wyposażone w łazienkę, klimatyzację, telewizor.

  Wyżywienie

  BB - śniadania.

  HB - śniadania i obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne).

  FB - śniadania, obiady i kolacje (napoje dodatkowo płatne).

  Informacje dodatkowe

  http://reginacity.al/

  Cena

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty; w regionie Dures/Golem - opieka polskojęzycznego rezydenta; region Saranda, Ksamil, Vlora - oferta bez rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej np. Covid-19.

  Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) , VAT; bagaż: dla lotów czarterowych 23 kg, dla lotów na połączeniach rejsowych w tym LOT tylko bagaż podręczny - 8 kg. Przy przelocie na grecką wyspę Korfu, transfer promem do Albanii jest wliczony w cenę *.

  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

  Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta w regionie Dures/Golem, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 5 euro/os./pobyt (w regionie Dures/Golem płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), w przypadku połaczeń rejsowych (nie czarter) w tym LOT opłaty za bagaż rejestrowany ok. 250pln, wycieczek fakultatywnych

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  Uwaga

  • UWAGA! W przypadku anulacji promów na Korfu (sytuacja nieprzewidywalna i niezależna od organizatora),

  Lub przesunięcia lotów na wieczorne, dotarcie do Albani może nie być możliwe. W takim wypadku organizator zastrzega sobie możliwość zmiany rezerwacji Klienta na wypoczynek na wyspie Korfu lub potrącenia rzeczywistych kosztów związanych z zakupem biletów lotniczych na przelot na Korfu (bilety opłacane są przez organizatora w 100% w momencie potwierdzania rezerwacji). Przy zakupie oferty z przelotem na Korfu, zwracamy uwagę, że ostatni prom z Korfu do Albanii wypływa o godzinie 19:00. W przypadku lądowania na Korfu o godzinie uniemożliwiającej dotarcie do portu przed godziną 19:00, transfer nie będzie możliwy do zrealizowania w tym dniu.

  Warunki wjazdowe

  WIZA: Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.

  • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Albanii jest ważny paszport lub dowód osobisty. PASZPORT: Od maja 2009 r. obywatele RP mogą wjeżdżać do Albanii na podstawie ważnych dowodów osobistych. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.

  • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  • zgodnie z informacją potwierdzoną przez ambasadę Albanii w przypadku podróży dziecka do lat 18 tylko z jednym z rodziców (ewentuanie opiekunem prawnym) wymagana jest pisemna zgoda drugiego rodzica(opiekuna prawnego) na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica(opiekuna prawnego) jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica(opiekuna prawnego) - wymagany jest akt zgonu w j. angielskim.

  Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/albania

  Doba hotelowa

  UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W ALBANII KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11:00

  Dokumenty podróży

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Covid-19

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

  Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

  Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. W związku z obowiązującym Rozporządzeniem możliwe jest zwolnienie z obowiązkowej kwarantanny przy powrocie do Polski. Warunkiem jest przedstawienie negatywnego wyniku testu (dowolnego typu) wykonanego na max. 48h przed momentem przekroczenia granicy Polski przy powrocie.

  UWAGA!! Zaświadczenie zawierające wynik testu zwalniającego z kwarantanny po powrocie do Polski bezwzględnie musi być wystawione w języku polskim lub angielskim. Wynik przedstawiony w innym języku nie jest honorowany przed polskie Służby Graniczne!

  Szczegóły rozporządzenia znajdują się pod linkiem: https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000015301.pdfPodstawowe zasady bezpieczeństwa:

  Do dokumentów podróży dołączane są deklaracje zdrowia do wypełnienia przez klientów.

  • korzystanie z maseczek ochronnych nie jest obowiązkowe;

  • leżaki będą dostępne wyłącznie na plażach hotelowych; na plażach ogólnodostępnych nie będzie możliwości wypożyczenia leżaków;

  • w hotelach mają być dostępne środki dezynfekujące; pokoje w hotelach będą sprzątane pod nieobecność gości przez personel wyposażony w środki ochrony indywidualnej.

  Obostrzenia

  Obowiązek Noszenia Maseczek

  Od 15 lipca do odwołania obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach (w transporcie publicznym, w biurach, na klatkach schodowych, w windach, w centrach handlowych, sklepach, supermarketach, marketach i punktach usługowych). W przypadku nieprzestrzegania tego obowiązku służby policji, straży miejskiej, struktury inspektoratu państwowego zostaną . Wprowadzony akt normatywny ustala wysokość grzywny na 2,000 ALL (ok. 15 EUR) za każdorazowe naruszenie nakazu.

  Zamknięcie Klubów Nocnych I Dyskotek

  Decyzją rządu Albanii od dnia 20 lipca zabrania się otwierania klubów nocnych, dyskotek, barów i wszelkiego rodzaju usług tego rodzaju w zamkniętym lub otwartym otoczeniu, z wyjątkiem restauracji. Po godzinie 20.00 zabroniona jest muzyka we wszystkich obiektach usługowych na terenie Albanii.

  Każda osoba podróżująca do Albanii musi mieć przy sobie wypełniony i wydrukowany druk wjazdowy: pobierz formularz

  Rozporządzenie, które weszło w życie 29maja br. wprowadza następujące zasady na terenie Republiki Albanii:

  • dopuszcza możliwość poruszania się po całym kraju dla wszystkich kategorii pieszych, rowerów, motocykli, oraz innych pojazdów bez ograniczeń,

  • dopuszcza prowadzenie działalności gospodarczej przy przestrzeganiu protokołów bezpieczeństwa oraz zachowaniu powszechnie obowiązujących norm sanitarnych,

  Wyłączone z w/w punktu ( nadal obowiązuje zakaz) są poniższe kategorie:

  • kluby nocne,

  • zbiorowe formy kultury i rozrywki (teatry i kina),

  • baseny

  Zakazane są do odwołania masowe zgromadzenia w przestrzeni zamkniętej lub otwartej, (konferencje, wiece, uroczystości ślubne lub pogrzebowe).

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  08.05.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  15.05.2021

  Opinie

  Opinie dodane przez

  1.0
  Patrycja
  Pobyt - Czerwiec 2019Grupa przyjaciół
  Ludzie nie wybierajcie tego hotelu! To najgorszy hotel !!! Jedzenie obrzydliwe, chodzimy głodne. Szkoda czasu i pieniędzy. NIE MARNUJCIE SWOJEGO URLOPU!!! Staramy się o zmianę hotelu na jakikolwiek inny. TRAGEDIA!!!
  ZaletyBRAK
  WadyObrzydliwe jedzenie w niewielkich ilościach, niemiła obsługa, brudna plaża, okolica słabo rozwinięta, początki turystyki,

  9.6
  Monika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Grupa przyjaciół
  Hotel bardzo ładny, mieliśmy akurat widok na góry od których nie mogłam oderwać oczu. Zawsze rano można było podziwiać owieczki :). Najlepszym atutem hotelu jest basen na dachu. Widok cudny. Był dla nas zawsze dobrą alternatywą, gdy mocno wiało i była brudna plaża od wodorostów. Obsługa bardzo miła, panie sprzątaczki zawsze nas witały uśmiechnięte :). Słabo mówią po angielsku, ale można się dogadać. Co do jedzenia to co kto lubi, był np. makaron z krewetkami, czy kurczak w sosie pomidorowym. Jestem niejadkiem, ale zawsze coś dla siebie dobrego znalazłam. Wieczorem można było się pobawić w barach przy plaży :).
  Zaletybasen, miła obsługa, ładne widoki

  9.2
  Mariola Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Super nowy hotel w ladnym miejscu przez ulice na plaze. Lezaki nieodplatne duzy plus woda czysciutka. Wady to blisko ulica zwiazany z tym halas brudne plaze. Ogolnie cena wynagradza wszystko. Hotel za ta cene rewelacyjny. Polecam
  ZaletyNowy, czysty, ladne wnetrza blisko plazy
  WadyBrak

  8.3
  Skier
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Hotel Regina City Vlora Albania, wrzesien. Hotel: super (nowość, obsługa, położenie, wyposażenie duże balkony, HB typu bufet. Male minusy do poprawy to: wyraźnie oszczędnościowe jakościowo ze strony hotelu obiadokolacje i plaża sprawiająca wrażenie niezadbanej ale mozna bylo bez problemu dostać się na inne plaże Zdjecia hotelu moga byc mylące bo hotel nie posiada frontowego widoku na morze mimo ze jest rzeczywiscie b. blisko morza. Plaza niezadbana. ok 250 m od hotelu do morza wpada cuchnacy strumyk. Widok z okien albo na ulicę z bocznym na morze albo ciekawy na wysoką górę za hotelem. Opisywany w opiniach problem: ciepla woda - rzeczywiscie coś nie tak z instalacją . W moim pokoju byla ciepla woda w umywalce a w prysznicu leciala b. słabo, Na sniadania nie narzekam bo to ulubiony temat do narzekań - owszem stale to samo ale bez ograniczen 3 rodzaje jajek, 3 rodzaje wedlin, jam, jogurt , sery zółty i twardy biały typu bałkanskiego - niezbyt smaczne, pomidory ogorki, owoce, gorace napoje, 2 soki. Co chciec wiecej ? Przydalby sie tylko toster :) Natomiast kolacje 6 razy stale prawie to samo tj marnej jakości oszczędnościowe mięso typu żeberka, skrzydełka w dużej ilosci oliwy itp. Stale ta sama marna rybka (ani razu cos z owoców morza). Zawsze jednak byly 2 rodzaje owoców, pomidory, szatkowana kapusta , ryz, papryka faszerowana, makaron.Wszystko na zasadzie bufetu tak ze głodni nie chodziliśmy. Krotko mówiac szef oszczedzal na mięsie i rybach bo to tylko jedzenie dla grup. a slyszalem ze restauracja tego samego hotelu na 8-mym pietrze serwowala b. dobre jedzenie.
  Zaletypołożenie blisko plaży dobra i tania komunikacja spod hotelu miła obsługa, jeszcze nie zepsuta :)
  Wadymało zadbana plaża przy hotelu Wi Fi w pokojach działa raczej słabo Jedzenie dla grupy słabe jakościowo

  9.6
  Wiktoria Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  POLECAM Z CAŁEGO SERCA. Albania jest pięknym krajem, który każdy powinien zobaczyć. Hotel na poziomie 4 gwiazdki, wszystko zgodnie z opisem, w pobliżu wiele restauracji. Najlepsze wakacje w moim życiu!
  ZaletyPiękne i czyste pokoje, przemiła obsługa, położenie nad samą plaża, prywatna plaża
  WadyCodziennie te same śniadania, ale jest spory wybór więc można sobie urozmaicać.

  Mapa

  Pogoda

  21°C
  14°C
  17°C
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każdy z podróżujących musi posiadać wypełniony i wydrukowany dokument dostępny pod poniższym linkiem: zobacz więcej.


  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
  Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.
  Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.