Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyAndoraResidence Pas de la Casa

Residence Pas de la Casa

Last minute
Kod oferty: WAK437969
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Studio dwuosobowe

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Studio trzyosobowe

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

19.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

26.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK437969Organizator: SnowTrex

Miasto

Pas de la Casa

Kraj

Andora

Położenie/wyposażenie

Centralnie położona Résidence Pas de la Casa Alaska znajduje się zaledwie ok. 100m od wyciągu do terenu narciarskiego Grandvalira. Przy dobrych warunkach pogodowych możliwy jest zjazd na nartach bezpośrednio sprzed obiektu. W pobliżu znajdują się również obiekty handlowe. W nowocześnie urządzonym obiekcie znajduje się recepcja z Wi-Fi (ograniczony transfer danych), winda, restauracja (za opłatą), lobby z TV, bar, studio fitness (za opłatą), oraz strefa wellness (za opłatą) z jacuzzi, turecką łaźnią parową, sauną i pokojem relaksacyjnym. Dodatkowo do dyspozycji gości jest pokój zabaw dla dzieci, przechowalnia nart i bilard (za opłatą). Zadaszone miejsca parkingowe (za opłatą) znajdują się tuż przy obiekcie (ograniczona dostępność). Wyposażenie i wyżywienieDo wyposażenia apartamentów należy łazienka lub prysznic/WC, pokój dzienno-sypialny z TV, Wi-Fi (ograniczony transfer danych) i suszarka do włosów oraz w pełni wyposażona nisza kuchenna z kuchenką elektryczną i płytą ceramiczną, tosterem i lodówką. Apartamenty posiadają częściowo dostęp do tarasu. Oferta bez wyżywienia, na miejscu możliwość wykupienia śniadania lub wyżywienia HB (za opłatą).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiRęczniki kuchenne (podstawowe wyposażenie)Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Śniadanie lub wyżywienie HB w hotelowej restauracjiKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie ze studia fitnessWi-Fi (zwiększony przesył danych)BilardZadaszone miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Kaucja: 200,- € za studio/apartament (płatność kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydzień, bez karmy, za okazaniem świadectwa szczepienia, bez psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Kaucja płatna jedynie kartą kredytową, nie ma możliwości zapłaty w gotówce. Dzieci do 5 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci do 5 lat włącznie potrzebują ważnego karnetu narciarskiego dla dzieci, który można zakupić na miejscu w kasie wyciągu. Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Seniorzy w wieku 65-69 lat mogą zakupić karnet na miejscu w kasie wyciągu za 31,- € /dzień, a powyżej 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet. Garaż nie jest przeznaczony na duże samochody. Jeżeli przybędą Państwo dużym pojazdem, mogą Państwo zaparkować w sąsiednim obiekcie Residenz Pas de la Casa Princesa (ograniczona dostępność, 12 € / dzień). Pojazdy powyżej 2m wysokości w przypadku obydwu garaży są za duże i muszą zostać pozostawione na ogólnodostępnych miejscach parkingowych.

Apartament 4-osob. (ok. 42m?, standard), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z podwójnym łóżkiem

Apartament 6-osob. (ok. 53m?, standard), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 rozkładanymi podwójnymi kanapami i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym

Studio 2-osob. (ok. 28m?, standard), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV

Studio 3-osob. (ok. 33m?, standard), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, pojedynczą rozkładaną kanapą i TV

Apartament 4-osob. (ok. 52m?, superior), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymtaras

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 15km), La Tour de Carol (ok. 30km)Przelot: Tuluza (ok. 170km), Girona (ok. 194km), Barcelona (ok. 193km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grandvalira

Maks. wysokość: 2640mMin. wysokość: 1710mWys. miejscowość: 2080mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210kmTrasy zielone/niebieskie: 100kmTrasy czerwone: 77kmTrasy czarne: 33km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
9°C
Temperatura w nocy
4°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Andory przez okres 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Na terytorium Andory nie ma zastosowania Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) uprawniająca turystę do korzystania w krajach Unii Europejskiej z bezpłatnej opieki medycznej w sektorze publicznym.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00