Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Aqua Azur

Kod oferty: WAK648954
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

15.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin
15.06.2021 Wtorek
VARVarna

Powrót

22.06.2021 Wtorek
VARVarna
22.06.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK648954Region: Złote PiaskiOrganizator: Onholidays

Bułgaria/Złote Piaski

Opis

Wellness hotel "Aqua Azur" znajduje się w ośrodku turystycznym Św. Konstantyn i Helena, sto metrów od plaży. Dzięki połączeniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych, lokalizacja ta oferuje wspaniałe możliwości wypoczynku. Stylowe centrum SPA to atrakcyjny wybór dla gości hotelowych i mieszkańców Warny.

Położenie

Oległość od plaży - 100m

Odległośc od centrum miejscowości - 500m

Odległość od kurortu Złote Piaski - 10km

Odległośc od lotniska w Warnie - 19km

Plaża

Plaża piaszczysta, szeroka. Plaża jest publiczna, a leżaki i parasole dodatkowo płatne.

Hotel udogodnienia

Liczba pokoi - 163, 8 pięter, 2 windy,

Do dyspozycji Gości - przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja z tarasem, dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby, bar przy basenie; kantor, przechowalnia bagażu, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: sejf w recepcji.

Checki in od 14:00

Check out do 12:00

Hotel nie akceptuje zwierząt.

Pokoje

Pokój 2-osobowy DBL - pow. ok. 22m, wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z wanną lub prysznicem, wc i syszarką do włosów, internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, minibar (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka; suszarka na pranie).

Maksymalne obłożenie 2+2 lub 3 osoby dorosłe

Dziecko w hotelu do 12,99 lat.

Wyżywienie

All Inclusive

• 07.30-10.00 - śniadanie,

• 12.30-14.30 - obiad,

• 18.30-21.00 - kolacja

Wszystkie posiłki serwowane w formie bufetu w restauracji głównej;

• 16.00-17.30 - kawa, ciasto, lody w wyznaczonym barze;

• 11.00-23.00 - wybrane napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym barze;

Wymagane noszenie opasek all inclusive.

Dodatkowo płatne

Dodatkowo płatne: leżaki i parasole na plaży, napoje eksportowane alkoholowe i bezalkoholowe nie ujęte w all inclusive, sejf w recepcji, korzystanie ze strefy SPA, room-service, pralnia, prasowanie, wypożyczalnia samochodów.

Dodatkowe informacje

• Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.

Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
24°C
Temperatura w nocy
16°C
Temperatura wody
20°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.