Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Atol

Lato 2021
Kod oferty: WAK646318
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Neseber - niekwestionowany numer jeden na liście bułgarskich hitów. Malowniczo położony - na półwyspie wychodzącym w morze.
 • Las Vegas Wschodu - idealna propozycja na wakacje w przystępnej cenie dla amatorów życia nocnego.
 • Action Aquapark - największy park wodny w Słonecznym Brzegu z 18-metrową zjeżdżalnią.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK646318Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Onholidays

  Bułgaria/Słoneczny Brzeg

  Opis

  Przyjazny Hotel Atol w Słonecznym Brzegu oferuje swoim gościom komfortowe pokoje w przyjaznej atmosferze. W restauracji serwowane są bułgarskie specjały oraz potrawy z całego świata.

  Położenie

  Hotel usytuowany jest w samym sercu kurortu Słoneczny Brzeg, w odległości około 150metrów od głównej plaży i niedaleko słynnej ulicy Flower Street.

  Obiekt oddalony jest o 50metrów od trzypiętrowej dyskoteki, poczty oraz targu owocowo-warzywnego.

  Plaża

  Hotel znajduje się ok 150m od plaży.

  Hotel udogodnienia

  Na terenie kompleksu znajduje się doskonała restauracja, która może pomieścić maksymalnie 80 osób. Na życzenie Goście mogą korzystać z pobliskiego parkingu.

  Pokoje

  Każdy z komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokoi dysponuje balkonem i dodatkowym łóżkiem. Wyposażone są w klimatyzację centralną, łazienkę (prysznic, WC), minibar, telefon, TV oraz balkon.

  Wyżywienie

  W hotelu możliwa opcja wyżywienia to śniadania lub sniadania i obiadokolacje.

  Dodatkowo płatne

  Dodatkowo płatne

  Sejf w pokoju

  Transfer na/z lotniska

  Dodatkowe informacje

  • Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za oferty zewnętrzne m.in. wynajem aut, sporty wodne na plaży, leżaki i parasole na plaży etc.

  Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  28°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.