Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Bischofsmutze

Last minute
Kod oferty: WAK648423
obiekt, budynek główny
obiekt, budynek główny
basen
restauracja
pokój
obiekt, budynek głównyobiekt, budynek głównybasenrestauracjapokójpokójpokójpokój
Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

ubezpieczenie Covid-19 gratis

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratis

ubezpieczenie Covid-19 gratis
Ubezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

29.03.2021 Poniedziałek

Wykwaterowanie

05.04.2021 Poniedziałek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK648423Region: AmadeOrganizator: Europe Mountains

Region

Filzmoos

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

Hotel Bischofsmütze oferuje znakomite pokoje w miejscowości Filzmoos. Położony 150metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Salzburger Sportwelt.

Obiekt oferuje pokoje, których wyposażenie to m.in. sejf w pokoju. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny. Parking strzeżony daje możliwość pozostawienia samochodu.

Strefa wellness w Hotel Bischofsmütze to m.in. basen kryty, bio sauna oraz sauna fińska.

Hotel Bischofsmütze jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Salzburger Sportwelt, w którym do dyspozycji jest 329km tras narciarskich.

Pokój dla 2 osób w aneksie

Nocleg w budynku oddalonym o 100metrów od głównej części hotelu.

Pokój dla 2 osób w aneksie

Częściowy widok na morze, kategoria pokoju - superior, minibar, pokoje dla alergików dostępne, powierzchnia 17m², powierzchnia 20m², prysznic, sejf w pokoju, telefon, toaleta

Pokój dla 2-3 osób w aneksie

Nocleg w budynku oddalonym o 100metrów od głównej części hotelu.

Pokój dla 2-3 osób w aneksie

Częściowy widok na morze, kategoria pokoju - superior, minibar, pokoje dla alergików dostępne, powierzchnia 17m², powierzchnia 20m², prysznic, sejf w pokoju, telefon, toaleta

Pokój dla 2-3 osób z balkonem

Balkon, częściowy widok na morze, kategoria pokoju - superior, minibar, pokoje dla alergików dostępne, powierzchnia 17m², powierzchnia 20m², prysznic, sejf w pokoju, telefon, toaleta

Pokój dla 2 osób z balkonem

Balkon, częściowy widok na morze, kategoria pokoju - superior, minibar, pokoje dla alergików dostępne, powierzchnia 17m², powierzchnia 20m², prysznic, sejf w pokoju, telefon, toaleta

W cenie

Kolacja wigilijna

Kolacja noworoczna

Sejf w pokoju

Basen wewnętrzny

Parking

Sauna

Drink powitalny

Kolacja noworoczna (opcjonalnie)

Bio sauna

Kabina z podczerwienią

Śniadania w formie bufetu

Częściowy widok na morze

Śniadanie w formie bufetu

Śniadania i obiadokolacje

Bar sałatkowy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Minibar

Strefa Wi-Fi

Zwierzęta mile widziane

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 189m.

Wyciągi - 386m.

Parking

Parking niestrzeżony, parking strzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

Usługi spa i wellness

Salon piękności, masaż, centrum SPA, solarium, basen kryty, centrum odnowy biologicznej, fryzjer, kabina z podczerwienią, bio sauna, sauna fińska.

Sport w hotelu

Wynajem rowerów, tenis stołowy, bilard, kręgielnia, organizacja pieszych wycieczek.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci.

Usługi hotelowe

Drink bar, restauracja, pralnia, transfer gości z lotniska, sejf w recepcji, lounge, sala bankietowa, bankomat, palarnia, dostępne pokoje dla niepalących, winda, bar, recepcja, welcome drink, śniadania w formie bufetu.

Wyposażenie pokoi

Sejf w pokoju, minibar, telefon, prysznic, toaleta, pokoje dla alergików dostępne, powierzchnia 20m², powierzchnia 17m², kategoria pokoju - superior, częściowy widok na morze.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
9°C
Temperatura w nocy
-1°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

- zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
- albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR.
Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki.

Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny.

Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

W samym sercu największego terenu narciarskiego Austrii Salzburger Land, leży Filzmoos. Wśród bajecznych krajobrazów zimowych wznosi się tu szczyt Bischofsmütze. Ta najwyższa i zarazem najładniejsza góra łańcucha Gosaukamm lubiana jest szczególnie przez zwolenników wspinaczki.

Atrakcje turystyczne

Filzmoos słynie ze swojej przemiłej atmosfery. Bez względu na wiek i umiejętności, każdy kto szuka dobrej zabawy na stokach trafił tu we właściwe miejsce.Gwarancja dobrych warunków śniegowych, ok. 860 km tras dla początkujących i doświadczonych sportowców, nowoczesne wyciągi i różnorodna oferta aprs-ski to wszystko czeka na turystów na terenie Salzburger Sportwelt otaczającym Filzmoos. Nie bez przyczyny rozgrywane są tu liczne zawody sportowe, jak n.p.:Puchar Świata w snowboardzie. Dzięki połączeniu ze sobą 10-ciu miejscowości powstał tu raj dla miłośników sportów zimowych, tworzący prawie idealną całość. Na snowboardzistów czekają dwa funparki z licznymi atrakcjami, a na zwolenników narciarstwa biegowego łącznie 220 km tras, w większości połączonych ze sobą. Obowiązuje tutaj ten sam karnet, co w całym kurorcie Amade, a trasy nie odbiegają poziomem od tych, po których amatorzy "białego szaleństwa" jeżdżą we Flachau i w innych, pobliskich ośrodkach.

Kamery

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review