Alpina Wagrain Natur & Sport Resort

Kod oferty: WAK674339
Kod oferty: WAK674339

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS (do 6 tyg. przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników). Bezpłatna anulacja rezerwacji do 5 dni od daty jej założenia jeśli do wyjazdu pozostało więcej niż 6 tygodni.

Opis oferty

Region: AmadeOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK674339

Miasto

Wagrain

Kraj

Austria

Położenie

Komfortowy 4-gwiazdkowy Hotel Alpina Wagrain cieszy się centralną, ale spokojną lokalizacją, ok. 1km od centrum Wagrain. Teren narciarski Salzburger Sportwelt z gondolą Flying Mozart oddalony jest o ok. 200m. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwe jest zjazd aż pod sam obiekt. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed hotelem i zawiezie Państwa bezpośrednio do dolnej stacji kolejki "Grafenbergbahn" lub "Rote-8er". Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego znajduje się w odległości ok. 500m.

Wyposażenie

Hotel posiada recepcję, Wi-Fi, windę, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, restaurację i bar. Obok jadalni znajduje się pokój zabaw dla dzieci, pokój zabaw ze ścianką wspinaczkową oraz pokój gier dla młodzieży z bilardem, tenisem stołowym i piłkarzykami. Do dyspozycji jest również pomieszczenie do naprawy nart (za opłatą) oraz ogrzewana piwnica na narty. Stacja ładowania samochodów elektrycznych (za opłatą) oraz bezpłatny parking są również do użytku gości (ograniczona dostępność).

Zrelaksować się można w strefie wellness Alpinarium z panoramicznym krytym basenem, wodospadem i systemem przeciwprądowym, jak również sauną fińską, łaźnią parową z organicznymi ziołami, urządzeniem z wodami Kneippa, fontanną, studiem fitness z innowacyjnym sprzętem Cybex i strefami relaksu. Za opłatą można skorzystać z masaży (leczniczych) i innych zabiegów (np. terapia sportowa, przeciwbólowa i relaksacyjna) oraz z solarium. Ponadto w cenę wliczony jest bezpłatny, codzienny wstęp na basen Erlebnisbad Wagrain.

Wyżywienie

Wyżywienie HB PLUS w cenie obejmuje bogaty bufet śniadaniowy, podwieczorek w godz. 16:00 - 17:00, a wieczorem 5-daniowe menu do wyboru (3 dania główne do wyboru) z codziennym bufetem sałatkowym i serowym. Codziennie na zapytanie dostępne są dania wegetariańskie oraz wegańskie, bezglutenowe, bez laktozy i alternatywy dietetyczne.

Raz w tygodniu serwowany jest bufet chłopski z lokalnymi przysmakami, bufet ze specjałami oraz bufet ze słodkimi deserami.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitness (wg opisu)Wstęp na basen publiczny (wg opisu)Sejf (w pokoju)Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność)Bilard (ograniczona dostępność)Tenis stołowy (ograniczona dostępność)Piłkarzyki (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumMasaże i zabiegi terapeutyczne (wg opisu)Pomieszczenie do naprawy nart (wg opisu)Łóżeczko dziecięce (na zapytanie): 15,- € /dzieńStacja ładowania samochodów elektrycznych

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 3,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,-€ /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 5. roku życia włącznie nie otrzymują vouchera na karnet narciarski. Korzystanie z wyciągów jest bezpłatne dla dzieci w tej grupie wiekowej pod opieką osoby dorosłej. Jeżeli dziecko korzysta z wyciągów samodzielnie lub uczęszcza na kurs narciarski, należy na miejscu wykupić Minicard (karnet). To samo dotyczy korzystania z wyciągów na innych terenach narciarskich. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb plus

Mały pokój z pojedynczym łóżkiem, TV, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), hb plus

Pokój z podwójnym łóżkiem, dostawką (przeznaczona dla dzieci do 17. roku życia), TV, telefonem, radiem i sejfem

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo balkon

Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), hb plus

Pokój z podwójnym łóżkiem, 2 dostawkami (przeznaczone dla dzieci do 17. roku życia włącznie)

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo balkon

Wi-Fi

Apartament 4-osob. (ok. 38m?, maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), hb plus

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią (oddzielony przesuwanymi drzwiami), jadalnią i podwójną wysuwaną kanapą (przeznaczona dla dzieci do 17. roku życia włącznie)

Kuchnia z lodówką, kuchenką 2-palnikową, kuchenką mikrofalową, zmywarką, ekspresem do kawy i czajnikiem

Pokój sypialny z podwójnym łóżkiem, TV, radiem, telefonem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon lub taras

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: St. Johann im Pongau (ok. 10km), Schwarzach St. Veit (ok. 20km)Przelot: Salzburg (ok. 70km), Klagenfurt (ok. 165km), Monachium (ok. 235km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski salzburger sportwelt

Maks. wysokość: 2188mMin. wysokość: 600mWys. miejscowość: 850mWyciągi łącznie: 94Orczyki: 38Krzesełka: 35Gondole: 21Trasy łącznie: 240kmTrasy zielone/niebieskie: 102kmTrasy czerwone: 126kmTrasy czarne: 12km

Region narciarski ski amadé

Maks. wysokość: 2700mMin. wysokość: 600mWyciągi łącznie: 270Orczyki: 133Krzesełka: 90Gondole: 47Trasy łącznie: 760kmTrasy zielone/niebieskie: 275kmTrasy czerwone: 390kmTrasy czarne: 95km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
11.12.2021

Wykwaterowanie

Sobota
18.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
1

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Amade (650-2300 m n.p.m.) to największy zespolony region narciarski Austrii. Rozciąga się na terenie Trzech Dolin (Drei-Taler-Skischaukel). W jego skład wchodzą miejscowości: Flachau, Wagrain i St. Johann. Po terenie między Gernkogel i Grafenberg oraz Saukarkopf i Grießenkareck jeżdżą zarówno narciarze o dużych umiejętnościach, jak i początkujący.

Jest tutaj absolutnie wszystko: 320 km tras, wyciągi orczykowe, krzesełkowe, gondole o przepustowości 119 400 os/godz. Najtrudniejsza trasa to oznaczony na czarno zjazd z Rauchkopf (1890 m n.p.m.). Dla początkujących najlepszy do jazdy jest Großberg (1420 m n.p.m.).

Trasy zjazdowe należą do łatwych i średnio trudnych. Amatorom szybkiej jazdy polecamy zbocze Saukarkopf.

Amade gwarantuje wypoczynek dla wszystkich. Oprócz ośrodków narciarskich na wszystkich czekają przygotowane nasłonecznione tarasy z leżakami, przytulne górskie gospody i restauracje.

Apres ski

Region Ski Amade to gwarancja dobrej zabawy dla narciarzy dopiero zaczynających swoją przygodę z nartami, jak i dla tych, którzy uprawiają ten sport na poziomie zaawansowanym. Dobra zabawa jest możliwa dzięki rozbudowanej infrastrukturze - znajdziemy tu lodowisko, pogramy w curling, tenisa i squasha.

Ulgę zmęczonym mięśniom przyniesie kąpiel w basenie (także termalnym), wizyta w saunie lub masaż w centrum fitness.

Wieczorem, po zejściu ze stoku, będziemy mogli wybrać się na romantyczną kolację do jednej z licznych restauracji serwujących dania znakomitej kuchni austriackiej. Bardzo prawdopodobne, że podczas kolacji będziemy świadkami imprezy kultywującej znaną na całym świecie austriacką sztukę picia wina. Dobra zabawę możemy kontynuować w licznych klubach i dyskotekach. A jeżeli dobra zabawa to dla nas także spore skoki adrenaliny - będziemy mogli zagrać w kasynie.

Kamery