Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Relax & Wanderhotel Poppengut

Kod oferty: WAK674123
Kod oferty: WAK674123
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

SnowTrex - NARTY 2021/2022Zmiana rezerwacji GRATIS - do 6 tygodni przed wyjazdem możesz zmienić hotel lub termin przy zachowaniu długości pobytu i liczby uczestników. Dodatkowo bezpłatna rezygnacja do 30.09.2021 r. (obowiązuje najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem).

Opis oferty

Region: Austria GórnaOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK674123

Miasto

Hinterstoder

Kraj

Austria

Położenie

Przytulny 4-gwiazdkowy Relax & Wanderhotel Poppengut położony jest na obrzeżach miejscowości Hinterstoder, ok. 1km od centrum i ośrodka narciarskiego Hinterstoder. Trasa do narciarstwa biegowego i przystanek autobusowy dla narciarzy znajdują się bezpośrednio przy hotelu. Na zapytanie dostępny jest transfer do i z dworca kolejowego Hinterstoder.

Wyposażenie

Komfortowy hotel posiada recepcję, Wi-Fi, hol, windę, restauracje, bar oraz miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).

Ponadto bezpłatnie do Państwa dyspozycji jest strefa wellness z zapachowymi łaźniami parowymi, saunami, brodzikiem z wodami Kneippa, oazą relaksu, pawilonem kąpielowym z basenem wewnętrznym i zewnętrznym (podgrzewanym przez cały rok) oraz ogrzewaniem z podczerwienią. Masaże, zabiegi kosmetyczne, zabiegi pedicure, solarium i kąpiele w sianie dostępne są za opłatą.

Wyżywienie

Zawarte w cenie wyżywienie HB PLUS obejmuje bogaty bufet śniadaniowy, po południu bufet z ciastami i przekąskami, całodzienny bar herbaciany, kącik odświeżający w strefie wellness oraz wieczorem 5-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym. Na zapytanie dostępne są dania wegetariańskie, dietetyczne lub o obniżonej kaloryczności, a także bez laktozy i bezglutenowe. Dodatkowo w Sylwestra w cenę wliczone jest galowe menu z przyjęciem koktajlowym, bufetem o północy i muzyką na żywo.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg informacji na miejscu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaMenu sylwestrowe (wg opisu)Transfer z/do dworca (na zapytanie)Udział w programie sportowym (wg informacji w hotelu)Wypożyczenie sprzętu do wędrówek (wg info. na miejscu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Masaże (po uprzednim zgłoszeniu)Zabiegi kosmetyczne (po uprzednim zgłoszeniu)Zabiegi pedicure (wg info. na miejscu)Solarium (wg info. na miejscu)Kąpiel w sianie (wg info. na miejscu)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Psy na zapytanie (15,- € /dzień/zwierzę, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Prosimy o zwrócenie uwagi, że pokoje dwuosobowe i jednoosobowe są wyposażone w standardzie 3-gwiazdkowym, a nie 4-gwiazdkowym. Przy rezerwacji na 7 noclegów wliczony jest 5-dniowy karnet narciarski. Karnet narciarski zaczyna obowiązywać od momentu zrealizowania vouchera (z wyjątkiem dnia przyjazdu).

Pokój 2-osob. prysznic/wc (promocja), hb plus

Pokój 3-gwiazdkowy z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo balkon

Wi-Fi

Pokój 2-osob. dla 1-osoby, prysznic/wc (promocja), hb plus

Pokój 3-gwiazdkowy z podwójnym łóżkiem, TV, telefonem i sejfem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo balkon

Wi-Fi

Juniorsuite 4-osob. (ok. 30m?), hb plus

Pokój 4-gwiazdkowy z podwójnym łóżkiem, podwójną wysuwaną kanapą, kącikiem wypoczynkowym, TV, telefonem, sejfem i radiem

LUB

Pokój 4-gwiazdkowy z podwójnym łóżkiem, dodatkowym pokojem dla dzieci, kącikiem wypoczynkowym, TV, telefonem, sejfem i radiem

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon lub taras i częściowo ogród zimowy

Wi-Fi

Juniorsuite 2-osob. (ok. 40m?), hb plus

Pokój 4-gwiazdkowy z podwójnym łóżkiem, kącikiem wypoczynkowym, TV, telefonem, sejfem, minibarem i radiem

Otwarta łazienka z prysznicem, wanną i suszarką do włosów

Oddzielne WCbalkon

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Windischgarsten (ok. 25km)Przelot: Salzburg (ok. 150km), Graz (ok. 168km), Wiedeń (ok. 272km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Ponadto oferujemy Państwu bezpłatną rezygnację do 30.09.2021 r. dla wszystkich rezerwacji w nadchodzącym sezonie 21/22. Ważne do najpóźniej 14 dni przed wyjazdem. Więc zarezerwuj teraz!

Jeśli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z procesem rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski hinterstoder/wurzeralm

Maks. wysokość: 2000mMin. wysokość: 600mWys. miejscowość: 600mWyciągi łącznie: 27Orczyki: 20Krzesełka: 4Gondole: 3Trasy łącznie: 62kmTrasy zielone/niebieskie: 22kmTrasy czerwone: 28kmTrasy czarne: 12km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
26.12.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
02.01.2022

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Suite czteroosobowy

ok. 30 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Suite dwuosobowy

ok. 40 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
1

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.