Wspaniały1 opinia91% poleceń
8.8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Almhof

Kod oferty: WAK638273
obiekt, budynek główny, sport i rekreacjabudynek główny, teren hotelu, zwiedzanieobiekt, budynek główny, teren hotelubasen, sport i rekreacja, rozrywkateren hotelu, basen, sport i rekreacjapokój, apartament, balkon / taraspokój, suite, apartamentpokój, apartament, balkon / taraspokój, apartament, balkon / taraslobby bar, drink barrestauracja, kawiarniarestauracja, kawiarniateren hotelu, saunasaunaSPA, rozrywka
obiekt, budynek główny, sport i rekreacja
budynek główny, teren hotelu, zwiedzanie
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja, rozrywka
teren hotelu, basen, sport i rekreacja

Nasi klienci docenili

 • jeden z najdłuższych, oświetlonych reflektorami torów saneczkowych w Tyrolu (6 km)
 • okolica bogata w piękne widokowo trasy, liczne bacówki, obiekty gastronomiczne
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Dolina PaznauntalOrganizator: NekeraKod oferty: WAK638273

  Kraj

  Austria

  Położenie

  Do centrum miejscowości ok. 2km. Bezpośrednio przy przystanku ski busa, bezpośrednio przy stoku narciarskim.

  Wyposażenie

  Hol powitalny z otwartym kominkiem, narciarnia, winda, restauracja, restauracja a-la-carte.

  Zakwaterowanie

  Pokoje dwuosobowe (ok. 25m2): prysznic, WC, TV sat., radio, balkon.

  Sport

  Siłownia.

  Wellness

  Kryty basen z panoramicznym widokiem, sauna, łaźnia parowa, sauna ziołowa, sauna fińska, whirlpool, basen Kneippa, pokój relaksacyjny z łóżkami wodnymi. Za opłatą: solarium, masaże.

  Dzieci

  Pokój gier i zabaw.

  Wyżywienie

  Z dwoma posiłkami: bogaty bufet śniadaniowy, kolacja wybór z 4 dań, bar sałatkowy.

  Parkowanie

  Parking w cenie.

  Opłata klimatyczna

  Ok. 2,70 EUR/dzień/os. od 15 lat.

  Zwierzęta domowe

  Hotel nie akceptuje zwierząt.

  Przyjazd od godz. 14:00, wyzjad do godz. 10:00. UWAGA, droga Silvretta zamknięta w czasie zimy.

  Kategoria nekera

  4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki

  Cena zawiera

  Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

  Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

  Mocne strony

  • bezpośrednio przy stoku

  • bogata oferta wellness

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  19.06.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  26.06.2021

  Opinie

  8.8
  Ryszard vv
  Spędziliśmy tutaj rodzinny tydzień. Dla dzieci jest specjalny klub gdzie jest całe mnóstwo zabawek dla nich a rodzic nie musi się martwić że dziecko będzie się nudzić. Posiłki w hotelu znakomite. Jest to zdanie nasz a także naszych maluchów. W dużej mierze dlatego że i dla nich są specjalne dania.Hotel miejscami przypominał mi nasze górlaskie chaty. Dużo elementów drewnianych co dodatkowo podnosiło klimat w hotelu. Pracownicy hotelu są bardzo ciepli i źyczliwi. Cieszył mnie też fakt że nie są sztywniakami. Super miejce, jeśli nadaży się okazja na pewno tutaj wrócimy.

  Mapa

  Pogoda

  22°C
  11°C
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki dla Testu PCR i 48H dla testu antygenowego.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  W Dolinie Paznauntal na zapalonych narciarzy czeka 235 kilometrów tras. Z kolei latem do odwiedzenia regionu zachęcają szlaki turystyczne o długości 300 kilometrów. Rejon narciarski Silvretta Arena gwarantuje śnieg od końca listopada do początku maja.

  Centrum rozrywkowym regionu jest miejscowość Ischgl. Także inne miejscowości regionu - Galtur, See i Kappal usatysfakcjonują alpejczyków o rozmaitych gustach i umiejętnościach. Można wybierać w strukturze tras, od łatwych na stokach poniżej Ballunspitze (Galtur), do trudnych - trasa zjazdowa Ablittkopfe w Kappl. Dodatkowe atrakcje to 1,5 kilometrowy stok dla snowboardzistów łącznie z funparkiem oraz wieża do lodowej wspinaczki.

  W tyrolskim Ischgl można także skorzystać z innych rozrywek: rowery górskie, park linowy, nordic walking, wspinaczka, rafting i canyoning, pływanie, tenis.

  Kamery